Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pytanie filozoficzne :D odnosnie strony powitalnej w internecie


fighter1983

Recommended Posts

Rozwazam wprowadzenie powitalnej strony na swojej glownej domenie.

 

Cos w stylu:

 

Logo i 2 przyciski:

 

Czy szukasz....

1. Dobrze bo tanio

2. Tanio bo dobrze

 

i nic wiecej :D

 

klikniecie przycisku jednego lub drugiego powodowaloby automatyczne wysortowanie asortymentu w sklepie internetowym.

 

Nie przekombinowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem mniej inteligentny niż przeciętny użytkownik Internetu, ale ja bym musiał mocno się zastanowić czym różni się przycisk 1. od 2.

ale to wlasnie chodzi o to, zeby sie na chwile zatrzymac :D i zostac zaskoczonym :D

i tak na prawde odpowiedz od razu ogranicza asortyment o polowe w wyswietlanych wynikach wiec obu rodzajom uzytkownikow jest latwiej :D w poruszaniu sie.

 

A 3 opcja : Reklamowane i popularne :D ale to juz na pewno by bylo przekombinowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to wlasnie chodzi o to, zeby sie na chwile zatrzymac :D i zostac zaskoczonym :D

i tak na prawde odpowiedz od razu ogranicza asortyment o polowe w wyswietlanych wynikach wiec obu rodzajom uzytkownikow jest latwiej :D w poruszaniu sie.

 

A 3 opcja : Reklamowane i popularne :D ale to juz na pewno by bylo przekombinowane

 

Mało Ci tej reklamy ? Sam popełniam błędy ale Ty chcesz się reklamować, a takie byki robisz, o interpunkcyjnych nie wspomnę.Do rzeczy.Jako Twój potencjalny klient jeśli miałbym tylko do wyboru (żeby zobaczyć Twój asortyment ) którąś z zaproponowanych wyżej przez Ciebie opcji , wybrałbym "taniej i z rabatami". Strona Ci się zatrzyma na tych przyciskach w mojej 4 opcji.:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

IMHO sam slogan trafny - przynajmniej biorąc pod uwagę typowego klienta-Polaka, co to zawsze patrzy żeby zapłacić jak najmniej.

Podejrzewam, że takie CTA uzyska klikalność na poziomie zbliżonym do 100%, a przy okazji wywoła w czytelnikach wzmożoną koncentrację. Myślę, że to pozytywny efekt. Tylko trzeba jeszcze zadbać o to, aby oba komunikaty zobaczyło jak najwięcej ludzi. I to takich z grupy docelowej, a nie przypadkowych internautów. Poczytaj sobie, na czym polega pozycjonowanie stron i zrób to porządnie, a nie po taniości.

Jeszcze jedno: przyciski będą przekierowywać do różnych podstron, czy to ma być taki "witacz", bo trochę uciekł mi wątek ;) ?

Edytowane przez Shridhar71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...