Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wymarzony Projekt Domu :) prośba o pomoc w znaleziemu projektu


Recommended Posts

Witam. Zwracam się z prośbą do członków forum Muratora. Szukam projektu domu bardzo zbliżonego do tego widocznego na zdjęciu. Przeszukałem już wiele stron w necie... napisałem wiele mejli do biur projektowych czy dysponują takim lub podobnym projektem lecz nie uzyskałem pozytywnej odpowiedzi. Więc zwracam się z prośbą do szerokiego grona ludzi związanymi z pojęciem jakim jest " wymarzony projekt domu " będących członkami tego forum czy ktoś z was może mi pomóc w znalezieniu gotowego projektu takiego domu lub bardzo podobnego :) z góry dziękuje za pomoc. pozdrawiam

 

 

120626948_524730381732897_224243989551807917_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego szukasz gotowca? To nie jest dom za 100 tyś. Same przeszklenia pewnie będą pewnie kosztować tyle, co u innych stan surowy otwarty.

Koszt projektu to będzie ułamek kosztów budowy.

 

nie wiem co oznacza "trochę podobny", ale gotowych piętrowców z płaskim dachem i dużym tarasem na piętrze trochę jest.

Starczy wpisać w google "nowoczesny dom piętrowy z płaskim dachem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slawo@Slawo

 

jaki byś Projekt " Gotowy " nie kupił, to i tak wymaga adaptacji, tj. opracowania Projektu Budowlanego z dostosowaniem do Twoich potrzeb, działki budowlanej, geotechniki / posadowienia, Warunków Zabudowy, obowiązujących przepisów budowlanych, itd, itd.

Koszt gotowca mnie więcej odpowiada kosztowi opracowania projektu koncepcyjnego budynku i jesteś dokładnie w tym samym miejscu, tak więc ( i to zazwyczaj powtarzam wszystkim moim Inwestorom na początku projektowania / podejmowania kluczowych decyzji ), że warto zainwestować w indywidualne rozwiązania projektowe ( dot. formy / funkcji obiektu / instalacji / ... ) ale mieć już opracowaną Koncepcję dedykowaną dla danej działki, a niżeli brnąć w poszukiwaniach gotowca. Oczywiście każdy ma wybór - " jak sobie pościelesz, ... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...