Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

pomysł na małą łazienkę


ksdob

Recommended Posts

Witam,

 

Obecnie jestem na etapie możliości zmian lokatorskich w łazience. Szukam pomysłu jak bym mógł w tej łazience zmieścić:

* duży prysznic z głębokim brodzikiem, 100x100 ewntualnie 80x120, najlepiej kwadratowy

* pralkę pełnowymiarową 60x60, rozważam położenie na niej suszarki elektrycznej jako drugiego sprzętu

* szerszy zlew, myślę że 70cm

* WC - zabudowany z generitu

* bidet

* kosz na bieliznę - wszelaką taki z ikei plasikowy może być

 

lazienka Rzut parteru.jpglazienka_Rzuty_Wod-Kan.jpg

 

Mam rodzinę z dwójką dzieci 3-5 lat. Iii one jeszcze potrzebują się wymoczyć. Jeżeli nie ma takiej możliwości to będę musiał zrezygnować z bidetu i zrobić wannę. Na szczęcie mam 4 otwory WC więc w tych okolicach mogę postawić geberit.

Edytowane przez ksdob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak wc z bidetem razem, zatem nie trzeba dwóch- osobno bidetu i osobno wc.Węższy a wyższy kaloryfer.Kaloryfera nie możesz przełożyć? Pomyślałabym o takim rozwiązaniu aby bezinwazyjnie montować uchwyty (są takie) na grzejniku aby mieć gdzie powiesić ręczniki. a ten kosz na pranie ma być na wszystkie brudne ubrania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak:

- bidet z wc razem

-przenieść kaloryfer na inną ścianę

- brudownik wiszący, na froncie drzwiczek koła do których wrzuca się brudne ubrania:https://www.ikea.com/pl/pl/p/lillangen-szafka-na-rzeczy-do-prania-bialy-10206246/ coś takiego zmodyfikowanego przez stolarza bo te z IKEI to za wielkie, wrzucanie jest łatwiejsze, częściej się wrzuca niż wyjmuje, a pod tym wieszaki na ręczniki,

-nad pralką suszarka do prania.

Rysunek bez proporcji, żółta to kabina, B to brudownik (ale nie wiem jaka byłaby głębokość tego brudownika), ale jak nie da rady z brudownikiem to może być szafka na detergenty.

łazienka.jpg

Edytowane przez Sylw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...