Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziękuję, ale dopiero 10 minut temu doąłczyłem do grupy na FB i pierwsze, co spostrzegłem to post red. Paplińskiego, że do końca aukcji pozostało 24 minuty...

No to rura na forum muratora! :lol2:

 

No i rzutem na taśmę Ci się udało:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 186
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale jednak cos wylicytowalam :lol2: do mojej kolekcji marymonciakowych choinek w ilosci 10 szt. dolacza kolejne dwie, w kolekcji mam tez kilka pieknych kart, bombek zelkowych i prababkowych szydelkowych, a na polce stoja 4 dodrodne anioły. jest dobrze :):wiggle::wiggle::wiggle:
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA - Drodzy, prosimy o adres jako pw do: Redakcja. Wysyłka jutro!!!!

 

Wpłata za wylicytowane prace:

STP "Stara 4"

00-231 Warszawa

ul.Stara 4

 

nr konta: 50 1240 1138 1111 0010 3585 3126

Koniecznie z dopiskiem: Aukcja Forum Muratora - darowizna Ognisko Marymont

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak cos wylicytowalam :lol2: do mojej kolekcji marymonciakowych choinek w ilosci 10 szt. dolacza kolejne dwie, w kolekcji mam tez kilka pieknych kart, bombek zelkowych i prababkowych szydelkowych, a na polce stoja 4 dodrodne anioły. jest dobrze :):wiggle::wiggle::wiggle:

 

Ja też tego mam sporo i choinki, i bombki, i kartki, i aniołki... spora kolekcja już się tego zebrała:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za możliwość uczestniczenia w jubileuszowej aukcji, pozdrowienia dla Wszystkich, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, spokoju, pokoju i wszelkiego dobra dla Dzieci i Ich Opiekunów, jak również dla Was Kochani. Trzymajcie się i obyśmy za rok znowu się tu "spotkali". Edytko, liczę, że dasz znać jak się tylko zacznie. :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniss gratuluję:D. No masz szczęście, że nie mogłem być przy komputerze w tej emocjonującej końcówce:yes:. To, że licytacja zakończona nie oznacza, że nie mogę podbić swojej deklarowanej kwoty lub dobić uśmiechami! Poproszę do mojego"ptaszka na gałęzi 21" sześć uśmiechów:D. Proszę tylko te uśmiechy elegancko zapakować! :DPozdrawiam organizatorów i wszystkich uczestników. Życzę wszystkim spokojnych, pełnych ciepła rodzinnego Świąt Bożego Narodzenia.

A może do zobaczenia na Wielkanocnej licytacji?!:yes: Pozdrawiam.świątecznie.

Edytowane przez Andrzej Wilhelmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :hug: coz za emocje , co za wspanialy czas ...... koncowka aukcji szalona ...... milo bylo sie z Wami znowu " zobaczyc " , jestescie WSPANIALI .

 

Jesli ktos wplaca dodatkowe pieniazki to poprosimy o informacje wtedy zrobimy update do wylicytowanej dzisiaj sumy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak cos wylicytowalam :lol2: do mojej kolekcji marymonciakowych choinek w ilosci 10 szt. dolacza kolejne dwie, w kolekcji mam tez kilka pieknych kart, bombek zelkowych i prababkowych szydelkowych, a na polce stoja 4 dodrodne anioły. jest dobrze :):wiggle::wiggle::wiggle:

 

Ja też tego mam sporo i choinki, i bombki, i kartki, i aniołki... spora kolekcja już się tego zebrała:yes:

 

Dziękuję za możliwość uczestniczenia w jubileuszowej aukcji, pozdrowienia dla Wszystkich, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, spokoju, pokoju i wszelkiego dobra dla Dzieci i Ich Opiekunów, jak również dla Was Kochani. Trzymajcie się i obyśmy za rok znowu się tu "spotkali". Edytko, liczę, że dasz znać jak się tylko zacznie. :hug:

 

Ilez ja mam pieknych prac , ktore w ciagu tych wszystkich lat wylicytowalam :D ...... choinek , banieczek , karteczek , KUBECZKOW :lol2: ...... alez to wspaniale uczucie moc POMAGAC :hug: . Wszyscy jestescie Kochani i Wspaniali , obysmy znowu za rok spotkali sie w niezmienionym a najlepiej jeszcze powiekszonym gronie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniss gratuluję:D. No masz szczęście, że nie mogłem być przy komputerze w tej emocjonującej końcówce:yes:.

 

Dziękuję za gratulacje, a także za wspaniałą rywalizację :)

Muszę przyznać, że Ptaszek na gałęzi też bardzo mi się podobał i kusił ogromnie (czego się pewnie domyślasz, bo mnie wcześniej przelicytowałeś ;)

Jednak wyszłabym na straszną zołzę gdybym i tą piękną pracę Tobie odebrała...

 

Na te marymonckie aukcje czekam co roku z wielką niecierpliwością i muszę przyznać, że to ogromnie wciąga.

W tym roku nawet wpisałam do budżetu domowego kwotę wyłącznie na ten cel.

 

Przelew i adres wysłane.

Pozostaje mi życzyć wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku :)

Edytowane przez moniss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przesyłki się pakują w drogę... :)

 

:hug:musze dodac , ze niezmiennie kazdego roku zachwyca mnie to jak zapakowane sa przesylki , z jaka starannoscia i dbaloscia o szczegoly .

Edytowane przez Edyta M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...