Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie komunalne.Wentylacja grawitacyjna nie działa.Kanały drożne.Co robić?


Recommended Posts

Witam.Otrzymałem od miasta parterowe mieszkanie.Budynek równo ma 100lat.Budowany z cegły wapiennej.Ogólnie oczekuje na ocieplenie.Hydroizolacje fundamentu która miała być latem.Ale nie znalazła się firma , która by wykonała.Zauważyłem na budynku liczne pęknięcia.

Na pęknięciach założono wskaźniki rozwarcia rys(same szkiełka).Owe szkiełka nie pękły po założeniu.

Ale do rzeczy...Był jakiś czas temu kominiarz i sprawdzał piony wentylacyjne na zasadzie zapytań.Mi się wydawało że wentylacja jest sprawna i podpisałem listę.

Dziś się okazuje że wentylacja grawitacyjna nie działa.Ani w kuchni ani w ubikacji.Kratki w kuchni były przyklejone do ścianki g-k.No i po ruszeniu od razu odpadły.

Zapomniałem dodać że w całym mieszkaniu mam okna PCV ale nawiewki są w nich.

Zresztą nawet gdyby ich nie było to cyrkulacja powinna być.

Zrobiłem zdjęcia dla pokazania sytuacji jaka u mnie panuje....

Ale zdjęcia mają za duży rozmiar.Chyba...

Opisując słowami.Na zdjęciach ogień zapalniczki pokazuje totalny pion.Brak cugu.I w kuchni i w wc.

Zdjęcie kanału od mieszkania pokazuje drożność....Chyba.

 

Komunikat jak chcę wgrać zdjęcia.

Cyt:

 

The followings errors occurred

Wystąpiły następujące błędy

 

Założenie grupy nie powiodło się...

Pierwszy raz ładuje zdjęcia na forum.Nie znam tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...