Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Aranżacja domu z bali


maniulka

Recommended Posts

Cześć,

 

przychodzę dziś po pomoc i inspiracje odnośnie aranżacji domu z bali. Głównie chyba nie mogę się zdecydować na kolorystykę.

 

Może pokrótce napiszę co i jak. Dom 115mkw (parterowy) z bali sosnowych, w stylu powiedzmy stodoła, salon bez sufitu. Ścianka w wejściu, holu oraz spora w kuchni będą zbudowane z cegły, raczej w kolorach stonowanych. Okna antracyt, belki stropowe widoczne sosna naturalna, pomiędzy belkami białe sufity. Kocham drewno i uwielbiam ciepłe pomieszczenia, ale z nutą industrialną/loft, żeby nie było zbyt monotonnie.

 

Myślę o białej kuchni, bo nie jest gigantyczna (10mkw), więc biały ją powiększy, blaty dałabym antracyt, czy tam grafit jak zwał tak zwał. Myślę o szarej podłodze, może nawet ciemno szarej i białych drzwiach. Do tego lampy w stylu, nazwijmy to loft. W głowie całkiem mi się podoba taki wystrój, ale jakiego koloru do tego dobrać meble np. witrynkę do salonu czy komodę, tego już nie wiem - niby jasne, bo ciemna podłoga, ale jednak ciemne, bo jasne są ściany ;)

Stół w jadalni planowałabym z sosnowym blatem na czarnych nogach.

 

Wszelkie uwagi i pomysły na wagę złota :)

Załączam rzut.parter.jpg

 

Pozdrawiam,

maniulka

Edytowane przez maniulka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Szczerze mówiąc najlepiej po prostu do jednego pojechać ;) teraz w czasach gdy loty są zakazane, można zwiedzić kawał Polski, a przy okazji Beskid, okolice Zakopanego czy nawet Bieszczady to prawdziwa kolebka fajnych, zgrabnych domków. Większość z nich jest podobna, ale w takim pozytywnym sensie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 months później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...