Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jakość i trwałość sikaflex 11fc


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bo się przyzwyczaiłem do tego.

Etics to średnio 20-30 produktów.

Wiesz że robiąc elewacje potrzebne są narożniki ?

Wiesz że przed tynkiem daje się podkład tynkarski ?

No pewnie wiesz bez czytania instrukcji wykonania elewacji i wytycznych producenta.

Ten sam mechanizm

 

Większej głupoty nie słyszałem . Tacy mądrzy jesteście ale nikt nie odpowiedział mi skąd użytkownik ma wiedzieć aby dawać primer skoro na opakowaniu nie pisze . Szkoda dalej język strzępic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większej głupoty nie słyszałem . Tacy mądrzy jesteście ale nikt nie odpowiedział mi skąd użytkownik ma wiedzieć aby dawać primer skoro na opakowaniu nie pisze . Szkoda dalej język strzępic

 

Znajdę ta nasza korespondencję skoro to było na @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę duży problem z czytaniem . Nie było na maila albo na forum albo PW . Co to zmienia , pytałem 10 raz skąd wiadomo że trzeba jakiś podkład skoro nigdzie nie jest to podane na opakowaniu . Weźcie ludzie nie róbcie z siebie pośmiewiska typu że rozgarnięty człowiek by wiedział . Rozgarnięty człowiek kupuje ,czyta etykietę i stosuje. Jestem pewien że 99% tak ludzi robi a nie kupi coś i musli a może zadzwonię do technika producenta bo trzeba coś zrobić ? Napewno na budowie fachowcy tak robią. Może kupując każdy inny silikon , klej w kartuszu trzeba dzwonić i pytać czy przypadkiem nie trzeba czymś posmarować przed aplikacją bo zapomnieli napisać na etykiecie . Ruszcie trochę głową co tak pisze i nie osmieszjacie się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło poprawnie wybudować dom i żadne siki nie byłyby potrzebne ;)

Czytam temat i żałosne to jest co się czyta

Z punktu widzenia inwestora, któremu oleju do głowy trza wlac, jak i punktu widzenia sprzedawcow/dystrybutorów tego siku,którzy uprawiając magię ala Copperfield przekonują inwestora, że królik zniknie z kapelusza i pojawią się róże...

Żenujące jest to ale jak myśliwy widzi jak jelen wystawia mu się na cel to strzela...

Edytowane przez Arturo1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty znowu cię przywrócili trolu forumowy ? Po wywalali cię z każdego forum budowlanego parę lat temu i znowu trolujesz . Biedny czleniu, rozumiem że według ciebie dom jest nie poprawnie wykonany bo ma balkon , no chyba taki znaffca jak ty potrafi inaczej zrobić balkon gdzie nie trzeba niczym uszczelniać między oknem a płytkami .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rustin brak mi slow.

jak idziesz do sklepu po jajka to na nich masz opis jak jajecznice zrobic? ile boczku podsmazyc?

jak kupujesz browar to pisza jak go do kufla nalac zeby sie nie spienil?

jak kupujesz bulke - to na niej masz napisane ze przeciac i maslem posmarowac?

no wez sie ogarnij.

masz w karcie technicznej jasne wytyczne stosowania, przygotowania podloza, itd.

skad ja wiem ze zastosowanie 3n zmienia bardzo wiele ? nie jest to wiedza z gwiazd - jest to wiedza z karty technicznej, fakt ze dotarlem do tego - jak mi zlazl sikaflex gdzies tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę komentował, bo każdy właśnie rozumny człowiek kupuje coś, czyta instrukcję na etykiecie i działa nie szuka po Internecie karty technicznej. Chcesz mi powiedzieć, że każdy produkt jaki kolwiek w życiu kupiłeś czy to chemia budowalana czy inna, nie sugerujesz się tym co jest na opakowaniu tylko szukasz kart technicznej jego ? weź nie pal głupa a nie dajesz jakieś idiotyczne przykłady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rustin, ty masz pretensje o to, że nie przeczytałeś instrukcji stosowania chemii budowlanej, bo nikt Ci o tym nie powiedział? Rozumiem, że nie zawsze i nie wszystko się czyta, no ale nie można mieć się oburzać na kogoś za konsekwencje tego nieprzeczytania.

 

Wiesz co to jest instrukcja i gdzie się znajduje ? na opakowaniu , a na nim nic takiego nie ma napisane aby stosować z podkładem, rozumiem że ty mimo wszystko szukałbyś w Internecie kartę charatkeryski? Nie mam do nikogo pretensji ale denerwuje mnie takie głupie gadanie, że ktoś kupuje produkt i szuka jeszcze po internecie jakiś kart skoro na opakowaniu nic nie ma. Już to widzę , jak na budowie tak robią lub starszy majster ma internet i wie jak szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rustin - to moze do sika poland napisz zeby co innego pisali na etykietach produktu ?

bo troche nie pod tym adresem zarzuty.

jak zaczne cos produkowac - z pewnoscia bedzie informacja na opakowaniu dla wszystkich plus sekcja "dla rustin - jakby przypadkiem kupil ten produkt"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to jest instrukcja i gdzie się znajduje ? na opakowaniu , a na nim nic takiego nie ma napisane aby stosować z podkładem, rozumiem że ty mimo wszystko szukałbyś w Internecie kartę charatkeryski? Nie mam do nikogo pretensji ale denerwuje mnie takie głupie gadanie, że ktoś kupuje produkt i szuka jeszcze po internecie jakiś kart skoro na opakowaniu nic nie ma. Już to widzę , jak na budowie tak robią lub starszy majster ma internet i wie jak szukać.

 

Nie ma znaczenia czy bym szukał, czy nie, ale jakbym nie szukał, to nie miąłbym pretensji do kogoś, że mi tej instrukcji nie zacytował, ani że mi nie powiedział o jej istnieniu. W moim interesie jest sprawdzić technologię i wymagania stosowanego systemu jeśli coś robię sam. Jak robi to wykonawca (majster), to w jego interesie jest sprawdzić, bo to on ponosi za to konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz do cwaniaków kto jak odbiera ten synonim jego nazwa . Tak jak mówiłem każdy mądry w internecie napisałem maila do siki aby odpowiedział specjalista bo pan taki i taki czytaj fighter1983 uważa że na fb nikt nim nie jest . Oczywiście odpisali:

Nie zawsze. Do wskazanych podłoży w Karcie informacyjnej produktu. Okna PCV nie należą do tej grupy i nie ma potrzeby stosowania aktywatora. Wykaz podłoży na którym należy zastosować cleaner P i primer 3N i w nim jest między innymi płytki szkliwione , powłoki proszkowe , aluminium , stał nierdzewna.

 

I tak dalej pan wykonania wysłał kartę informacyjną , także temat kończę z internetowymi cwaniakami do okna nie daje się żadnych podkładów. Mam mieć wysłałby sikaflex bo może tamten był wadliwy i mam zrobić test. Żałośnie są niektórzy w swoim przekonaniu internetowego wieszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz do cwaniaków kto jak odbiera ten synonim jego nazwa . Tak jak mówiłem każdy mądry w internecie napisałem maila do siki aby odpowiedział specjalista bo pan taki i taki czytaj fighter1983 uważa że na fb nikt nim nie jest . Oczywiście odpisali:

Nie zawsze. Do wskazanych podłoży w Karcie informacyjnej produktu. Okna PCV nie należą do tej grupy i nie ma potrzeby stosowania aktywatora. Wykaz podłoży na którym należy zastosować cleaner P i primer 3N i w nim jest między innymi płytki szkliwione , powłoki proszkowe , aluminium , stał nierdzewna.

 

I tak dalej pan wykonania wysłał kartę informacyjną , także temat kończę z internetowymi cwaniakami do okna nie daje się żadnych podkładów. Mam mieć wysłałby sikaflex bo może tamten był wadliwy i mam zrobić test. Żałośnie są niektórzy w swoim przekonaniu internetowego wieszcza

Rustin z kazdym kolejnym zdaniem coraz wiekszy janusz z Ciebie wychodzi.

Badac totalnie 0-1kowy dla gruntowania przed Sikaflex 11FC dla PCV uzywa sie sika primer 215

karta techniczna w linku :

https://pol.sika.com/content/dam/dms/plcon/h/sika_primer-215.pdf

 

i dokladnie dla pcv tego powinienes uzyc aby uzyskac porzadany efekt na PCV, nie mniej jednak wiem doskonale jak jest z dostepnoscia primerow generalnie na rynku, ze najbardziej popularnym - jezeli jest jest sika primer 3n a jednoczesnie jest on dosc uniwersalny w stosowaniu i z pewnoscia pomoze a nie zaszkodzi.

faktycznie koncze ten watek , bo to zaczyna przypominac spor z madka przy kasie w biedrze o naklejki na swiezaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...