Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybór ogrzewania


matgaw

Recommended Posts

Witam. Mam w plan wybudować domek 35m plus góra użytkowa i będzie w przyszłości dobudowka. Moje pytanie to jakie ogrzewanie było by najlepsze tak żeby zgrywało się wszystko przed budowa dobudowki nie ma kotłowni więc pieca też nie można założyć ma być grzana góra i dół czy jedyna opcja jest zamontowanie komina z płaszczem wodnym?, aby mieć też podłogówkę też zależy mi na tym żeby też było w miarę tanio drzewa mm opor dużo. Czy też zostaje jakis kopciuch dopuki nie będzie dobudowki czy ktoś ma pomysł?,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa powietrze- powietrze duży koszt prawie tyle co sso tego domku :) został bym jednak przy drzewie bbo najtaniej

A czy do jeżeli miałbym kominek z płaszczem to mogę później do niego centralne podłączyć żeby grzac tymi tym?

 

Że co duży koszt 3-5tyś. ??? :D to może się nie bierz już lepiej za budowę tego pokoju skoro dla Ciebie to duży koszt.Klima w wersji pod sufitem a najlepiej konsola z palcem w ... ogarnie ten temat przy najniższej eksploatacji plus jeszcze chłodzenie.Kominek z płaszczem wodnym do 35m:bash::bash::bash: skoro chcesz smołę w kominku i na podłodze to tak a już łączenie tego z ogrzewaniem podłogowym to szczyt głupoty.https://www.youtube.com/watch?v=Les_OwV36CY

Edytowane przez Barliniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy rozważał Pan zastosowanie ogrzewania gazowego w Pana domu? Kotły Bosch charakteryzują się wysoką sprawnością oraz dużym zakresem modulacji, dzięki czemu z pewnością będzie to komfortowe rozwiązanie.

Zachęcam do kontaktu z naszym autoryzowanym partnerem, który z pewnością rozwieje Pana wątpliwości i pomoże w dobraniu najlepszych możliwych urządzeń. Najbliższego autoryzowanego partnera znajdzie Pan na stronie: https://www.bosch-thermotechnology.com/pl/pl/autoryzowani-partnerzy/dealersearch/

 

Pozdrawiam

----------------------------------

Konsultant Bosch Termotechnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...