Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ceny węgla idą w górę. Idzie drożyzna!!!


DUNIA.MD

Recommended Posts

No właśnie skończ piać, bo tylko dźwigasz ten wątek w górę i prowokujesz ciągłe "pianie" nie na temat.

 

Co do regulaminu, to jestem tu dziesięć lat i nie zaliczyłem ani jednego bana, a Ty rok i już przynajmniej jednego - właśnie za pisanie nie na temat.

Wnioski każdy wyciągnie samodzielnie...

 

Straszysz mnie czy co?

Chlapiesz na prawo i lewo ale cóż ja tu jestem gościem a Redakcja jak toleruje takie pisanie nie na temat to jej sprawa, będzie miała rozpierduche a nie forum budowlane.

A bana za co dostałem to moja sprawa i na pewno nie za pisanie nie na temat.

Jesteś tu 10 lat i niczego się nie nauczyłeś?

Ja zgłosiłem wniosek do Redakcji a nie do Ciebie więc po co odpowiadasz? Jesteś władny aby odpowiedzieć na zadane pytanie skierowane do Redakcji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziesiątki jak nie setki tysięcy muzułmanow już od długiego czasu mieszka w Polsce i co ?

I nico.

Propaganda "uchodzcza" odniosla sukces także i na tym polu...

Dziwna wybiórczość. Wszystkie religie to pętanie umysłu. A ty o jednych z nienawiścią o innych pozytywnie/neutralnie. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna wybiórczość. Wszystkie religie to pętanie umysłu. A ty o jednych z nienawiścią o innych pozytywnie/neutralnie. Bez sensu.

Myślę, że właśnie z sensem,dla tych, którzy myślą własnym rozumem a nie opierają się na propagandzie czy to z TVPis czy z YouTube.

Wszystkie religie czy wyznawcy tych religii mogą żyć w zgodzie i to pod jednym dachem, czego dowodem była Polska kiedys, przed 2015r i wcześniej.

Ale jak jakiś guru sekty wezwie na święta wojnę to i bezmozgie kibole,głównie z Konfederacji, którzy na codzień pałają się bandyterka staną w obronie kościołów, tych murowanych.

To jest właśnie bez sensu.

 

Taki konfederasta czy kulibob zielonego pojęcia nie ma,że Polska przyjęła już dawno temu setki tysięcy "islamistów" z Czeczeni, "zagrażających ich bytowi"...

Mahmed Halidow to właśnie ten napływ...

Edytowane przez Arturo1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo!!!

Tyt tak na serio ?Czy jaja se robisz?

A czemu mam sobie jaja robić ?

Na co dzień robię zakupy z muzułmanami przed czy za mną w kolejce do kasy i to nie od wczoraj a od kilkunastu lat,czy to w Tesco czy w Lidlu.

Ale ja mieszkam w cywilizowanej Polsce a nie na zadupiu czyli na wschodzie Polski gdzie tak jak na Białorusi jest ograniczenie w dostępie do cywilizacji...

Edytowane przez Arturo1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nikogo nie obawiam, ale kompletnie nie rozumiem postawy Arturo1972 czy Bertha. Religia to opium dla mas i pętanie umysłu (zgadzam się z tym stwierdzeniem). Piszecie bardzo ostro (albo i bardziej) o katolicyzmie i ciepło o islamie. Ja bym widział wasze postawy jako spójne gdybyście po wszystkich religiach jak po burej. Serio pytam jakie podstawy takiego podejścia.

 

Na co dzień robię zakupy z muzułmanami przed czy za mną w kolejce do kasy i to nie od wczoraj a od kilkunastu lat,czy to w Tesco czy w Lidlu. Ale ja mieszkam w cywilizowanej Polsce a nie na zadupiu czyli na wschodzie Polski gdzie tak jak na Białorusi jest ograniczenie w dostępie do cywilizacji...

W tej samej kolejce stałeś też obok wyznawców innych religii, niektórych nawet dużej ilości. Podejrzewam, ze wielu uśmiechnęło się do ciebie a na pewno nikt ci w tej kolejce krzywdy nie zrobił. Co z tego wynika? Ano nic. No może tylko to, że powiedzieć, że napisałeś argument z czapy to nic nie powiedzieć ;)

Edytowane przez giman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nikogo nie obawiam, ale kompletnie nie rozumiem postawy Arturo1972 czy Bertha.

Religia to opium dla mas i pętanie umysłu (zgadzam się z tym stwierdzeniem). Piszecie bardzo ostro (albo i bardziej) o katolicyzmie i ciepło o islamie.

Ja bym widział wasze postawy jako spójne gdybyście po wszystkich religiach jak po burej.

Serio pytam jakie podstawy takiego podejścia.

 

 

W tej samej kolejce stałeś też obok wyznawców innych religii, niektórych nawet dużej ilości. Podejrzewam, ze wielu uśmiechnęło się do ciebie a na pewno nikt ci w tej kolejce krzywdy nie zrobił. Co z tego wynika? Ano nic. No może tylko to, że powiedzieć, że napisałeś argument z czapy to nic nie powiedzieć ;)

Pisząc, że jesteś z Wrocka i nieopodal, i pisząc takie bzdury domniemam, że Wrocek jest od Ciebie bardzo oddalony i mieszkasz na wsi zabitej dechami....

Mieszkając w Gliwicach i robiąc zakupy w Tesco, razem z "terrorystami islamskimi",jakich w Gliwicach jest na pęczki,to czego się spodziewasz ?

 

Że napiszę,że że islamista przede mną w kolejce do kasy odpalił bombe ?

Edytowane przez Arturo1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc, że jesteś z Wrocka i nieopodal, i pisząc takie bzdury domniemam, że Wrocek jest od Ciebie bardzo oddalony i mieszkasz na wsi zabitej dechami....

Mieszkając w Gliwicach i robiąc zakupy w Tesco, razem z "terrorystami islamskimi",jakich w Gliwicach jest na pęczki,to czego się spodziewasz ?

Czy ty na poważnie masz taki problem ze zrozumieniem tekstu pisanego czy się ze mną droczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty na poważnie masz taki problem ze zrozumieniem tekstu pisanego czy się ze mną droczysz?

Nie zamierzam się z nikim droczyc.

Do 2013 roku mieszkałem w centrum Gliwic,obok Polibudy ,gdzie studiują i ciapate i skośnookie.

Razem żeby robili zakupy w jednym sklepie.

Bomby nikt nie podłożył....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nikogo nie obawiam, ale kompletnie nie rozumiem postawy Arturo1972 czy Bertha. Religia to opium dla mas i pętanie umysłu (zgadzam się z tym stwierdzeniem). Piszecie bardzo ostro (albo i bardziej) o katolicyzmie i ciepło o islamie. Ja bym widział wasze postawy jako spójne gdybyście po wszystkich religiach jak po burej. Serio pytam jakie podstawy takiego podejścia.

 

 

W tej samej kolejce stałeś też obok wyznawców innych religii, niektórych nawet dużej ilości. Podejrzewam, ze wielu uśmiechnęło się do ciebie a na pewno nikt ci w tej kolejce krzywdy nie zrobił. Co z tego wynika? Ano nic. No może tylko to, że powiedzieć, że napisałeś argument z czapy to nic nie powiedzieć ;)

 

Czy ty umisz czytać ze zrozumieniem tekstu pisanego?

Pokaż mi, gdzie ja ciepło napisałem o islamie czy jakiejkolwiek religii?

Tobie trza kawę na ławę, że każda religia służy panowaniu nad owczarnią vel poddanymi o skromnym aparacie postrzegania świata? Że służy objaśnianiu świata z sposób "przystępny"? To jest oczywiste, ale trzeba widzieć człowieka w drugim a nie gadać o miłości bliźniego a tępić jego (bliźniego) dlatego że bardziej śniady. Tak na marginesie zapytaj się osobę "głębokiej wiary" , czemu madame z Jasnej Góry jest taka opalona, zbyt opalona jak na Polkę? To zobaczysz i usłyszysz jazdę! Zrobisz to na pielgrzymce, to jakbyś granat wrzucił w .....

Do tego powiedz że kustosz muzeum w Szkockholmie - Westrin w 1905 roku znalazł i przetłumaczył dokument, że Paulini poddali klasztor i uznali zwierzchność Szwedów. Jeszcze dodaj że obraz nie obronił Jasnej Góry, gdyż przed oblężeniem został wywieziony do zamku w Lublińcu.

Zobaczysz wówczas miłość bliźniego :bash::bash::bash:

 

A to tylko fakty historyczne. Westrin za bardzo nie chwalił się odnalezionym dokumentem uznania zwierzchności szwedzkiej, gdyż był zafascynowany Sienkiewiczem i uważał że historii nie zmieni, na fakty nie wpłynie ,więc ciszej nad ta trumną.

Zaś ciemny lud łyka co mu nawinie się na uszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty umisz czytać ze zrozumieniem tekstu pisanego?

Mam nadzieję.

 

Pokaż mi, gdzie ja ciepło napisałem o islamie czy jakiejkolwiek religii?

Faktycznie nie napisałeś. Popłynąłem w rozmowie z Arturo (czat wyszedł a nie forum) i cię dołączyłem. Niniejszym odłączam.

 

Tobie trza kawę na ławę, że każda religia służy panowaniu nad owczarnią vel poddanymi o skromnym aparacie postrzegania świata?

Jako, że pisałem to samo to powyższe zdanie i cała reszta obok mnie a nie do mnie. Nie przeczytałeś ze zrozumieniem moich wpisów, ale wybaczam. Mogło cię ponieść skoro ja wcześniej przypisałem ci coś czego nie napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...