Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zmiana dzwi w lodowce


Sebcio78

Recommended Posts

Mam pytanie czy jest możliwość zmiany otwierania dzwi w lodowce tylko tak żeby dzwi od lodówki otwierały się w jedną stronę a od zamrazarki w drugą

 

Na 99% jest taka możliwość bo większość lodówek i zamrażarek ma możliwość zmiany otwierania.

Jaki masz model tej lodówko-zamrażarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się jeszcze osobnym środkowym zawiasem , a więc jest to niemożliwe.

 

Ja też się z takim czymś nie spotkałem i w zasadzie taki zawias można dokupić.

Nie spotkałem się z tym że drzwi od lodówki otwierają się w druga stronę aniżeli od zamrażarki bo w zasadzie przekłada się drzwi po to aby nie kolidowały np ze ścianą.

Edytowane przez henrykow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% jest taka możliwość bo większość lodówek i zamrażarek ma możliwość zmiany otwierania.

Jaki masz model tej lodówko-zamrażarki?

 

Ja też się z takim czymś nie spotkałem i w zasadzie nie ma czegoś takiego.

 

W jaki sposób, nie mając oddzielnego zawiasu, można zmienić kierunek otwieranie jednych drzwi tak aby każde z drzwi otwierało się na różne strony - jedne na lewo a drugie na prawo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do każdego modelu można kupić część zamienna - środkowy zawias.

Tylko fabrycznie jest dostosowany do otwierania górnych i dolnych w jedną stronę.

Można próbować samemu kombinować i przerobić oba środkowe zawiasy aby niezależnie obsługiwały tylko górne li tylko dolne drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zdemontować jeden i zobacz jak są połączone.

Może lepiej będą pasować górny i dolny zawias - czyli byś musiał oba kupić i odpowiednio zamontować.

Jeżeli lodówka jeszcze nie działa to możesz spróbować demontując dolny od dolnych drzwi i zamontować jako dolny od górnych drzwi i podobnie z górnym zawiasem górnych drzwi.

Może będą pasować w środkowych położeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...