Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie dopłaty do innych paliw ???


lolson28

Recommended Posts

Gdzie dopłaty do innych paliw i nośników energii ?

Też chce dostać !!!! Dawać mi tu 3 tysiące dopłaty.

Inne paliwa i nośniki też zdrożały.

Dlaczego rząd nie traktuje wszystkich jednakowo ?

Dlaczego z moich podatków jest finansowany węgiel dla sąsiada ?

500+ dla każdego a dodatek węglowy dla wybranych ?

Dlaczego mam finansować błędy tego rządu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dodatek dla palących węglem, czyli do biedaków* (tak słyszałem w telewizorze). A ty jak jesteś burżuj i palisz czymś innym, to płać na biedaków. ;);)

 

* Jeżeli węglem palą najbiedniejsi, no to mamy bogatych biedaków w tym kraju, bo węgiel nawet po starych cenach się nie opłacał. Teraz to jest towar luksusowy dla najbogatszych :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że sąsiad, który od marca ogrzewa dom pompą ciepła wyciągnął z garażu piec węglowy i go czyści... 3000 zł przytuli

 

Po co będzie wynosił piec za dużo roboty można poprawić wniosek w gminie i dopisać wungiel jako główne źródło ciepła. Tym sposobem nie namęczy się a 3000+ przytuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dopłaty już są. Zarówno taryfa gazowa, jak i prąd dla klienta indywidualnego są w sumie na razie zamrożone. Cena gazu na rynku jest wyższa, od ceny taryfowej. Polecam http://www.tge.pl/otf To, że klienci płacą za gaz i za prąd mniej, niż wynika to z aktualnych cen rynkowych, oznacza że te ceny są dotowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś biedak w aktualnym czasie. Co do dopłat to fakt że to kolejny niewypał dzielący Polaków. Trza było nikomu nic nie dawać skoro i tak wiadomo że węgla nie ma i nie będzie.

 

Nie, ja to już podchodzę pod burżuja, bo wyszedłem z węgla 3 lata temu i patrząc na to co się dzieje to był dobry ruch. Teraz mam fotowoltaikę, która zaspokaja moje potrzeby, więc należę do tych, którzy będą się zrzucać na te 3 koła dla każdego kto ma piec i kto nie ma, ale na szybko zmienia deklarację :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja to już podchodzę pod burżuja, bo wyszedłem z węgla 3 lata temu i patrząc na to co się dzieje to był dobry ruch. Teraz mam fotowoltaikę, która zaspokaja moje potrzeby, więc należę do tych, którzy będą się zrzucać na te 3 koła dla każdego kto ma piec i kto nie ma, ale na szybko zmienia deklarację :eek:
O to może @Alessandro wytłumaczysz, by się swego kotła pozbył - ma PV i bufory z grzałkami, to na cholerę ciężką mu kocioł bezklasowy na węgiel a nóż widelec jeszcze go zgłosi, że go właśnie uruchomił i do tych 3K też jemu dołożysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja mam kocioł na węgiel, muszę zmienić wniosek
Flamastrem mu tabliczkę znamionową wymaluj wtedy na co chcieć będziesz na to on będzie - rzecz jasna 5 klasa ecodesing i jeszcze w CEEB zeznaniu korektę sobie zrobisz - co i tak nie zmieni tego, coś się tym PV tak ciskał a swego śmieciucha jak kochanki bronisz - no po co - tyle hajsu w PV i bufory z grzałkami - skoro w kopciuchu dalej będziesz palił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Kaszubi to bohaterowie ale niedouczony rozbiór ruski tego nie pojmie :)
Czyżbyś chciał do tego dodać, że w szeregach Wehrmachtu i co jeszcze dopiszesz do tego – może coś o rzezi na Wołyniu lub Katyniu itd. itp.

Po tym coś na FM-ie napisał do tej pory - widać jaki jesteś wyuczony a raczej wytresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś chciał do tego dodać, że w szeregach Wehrmachtu i co jeszcze dopiszesz do tego – może coś o rzezi na Wołyniu lub Katyniu itd. itp.

Po tym coś na FM-ie napisał do tej pory - widać jaki jesteś wyuczony a raczej wytresowany.

 

Czytaj ze zrozumieniem, a o wcieleniach do Wermachtu mało wiesz, doczytaj sobie o tych "ochotnikach" jak i o jednej z najlepszych partyzantek na tym terenie.Dla Twojej wiadomości Kaszubem nie jestem ale zajmuję historią mniejszości etnicznych. O Wołyniu mógłbym długo opowiadać bo część mojej rodziny pochodzi z Małej Hołoby i nie wszyscy zdążyli uciec......

Edytowane przez stanisław.k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka smutna prawda...

Kim jestem? 45-letnim dobrze wykształconym specjalistą w w branży HiTec o zarobkach znacznie większych niż twój prezydent , znającym trzy języki obce, otwartym na świat i ludzi, odwiedziłem większość krajów europy, mam znajomych wśród gejów i lesbijek, głosuję na liberałów, jestem euroentuzjastą, mam w głębokim poważaniu pisowski rząd, nazistów, foliarzy, kołtunów i innych oszołomów. Aktualnie wdrażam w życie plan, wskutek którego być może wyemigruję na stałe do normalnego kraju, z dala od tego bagna, pełnego takich ludzi jak ty.
Rozumiem że powód w tym postępowaniu nazywa się "szumowina z Kaliningradu" ?
Nie pisałem, że wszyscy są faszystami, ale skoro w tej grupie znajdował się zaskakująco duży procent faszystów, to wniosek nasuwa się sam.

Co również znamienne, występowanie faszystów, fundamentalistów religijnych i rasistów jakoś zawsze pojawia się razem. A i jeszcze grupa socjalistów głosująca na pis.

Jesteś dumny z bycia naziolem?

Jednak z trolem nie ma sensu dyskutować.

Art 216 par.1 w zb. z art.216 par.2

Klasyka nad klasykami.

U mnie 349PLN za 105m3. Czyli jakieś 3.32PLN/M3.

Skoro mowa o infekcji przedstaw wiarygodne wyniki badan na obecnosc grzybów i innych biologicznych sladów w domach ocieplonych styropianem ze sprawną wentylacją mechaniczną z rekuperacją z odpowiednimi filtrami i wymienianymi w odpowiednim czasie.

Styknie ???

NIe ważne co byś napisał, dla tego naziola jesteś "be" i koniec.

Tak, pisałem to ja, Mazur.

Zadowolony.

To ile FM ci płaci za tak bezsensowne marnowanie czasu?

Z osobnikami z zaburzeniami psychicznymi nie dyskutuję.

Z każdym dniem przekonuję się coraz bardziej, że może i dobrze byłoby oddać tereny opanowane przez ludzi z gatunku homosovieticus, o pardon, homopisus im samym do rządzenia. Zrobilibyśmy taki rezerwat świrów.

Wtedy zarówno dunia żyłby szczęśliwie w swoim średniowiecznym zacofanym, zabobonnym skansenie, jak i reszta kraju by odetchnęła z ulgą.

Dokładnie tak!

Ale po co tu protestować? Dla kogo? Jak tu 30% głosującego społeczeństwa to kołtun?

30% kołtunów o losach kraju w wyborach tak zdecydowało? - no i co - jest jak mamy? - ciekawe – ciekawe – tylko jak tu nazwać takie zaburzenie acz raczej może chorobę mając na uwadze powyższe i działalność jaką tu prowadzisz przez wzgląd na w powyższym jak się opisałeś?

Kruk krukowi oka nie wykole – swój na swoim zawsze sie pozna i to nie prawda smutna ale rzeczywistość taka.

Czytaj ze zrozumieniem, a o wcieleniach do Wermachtu mało wiesz, doczytaj sobie o tych "ochotnikach" jak i o jednej z najlepszych partyzantek na tym terenie.Dla Twojej wiadomości Kaszubem nie jestem ale zajmuję historią mniejszości etnicznych. O Wołyniu mógłbym długo opowiadać bo część mojej rodziny pochodzi z Małej Hołoby i nie wszyscy zdążyli uciec......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...