Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koza do 3 tyś


dam7

Recommended Posts

Witam. Jaką polecacie kozę do 3 tyś. zł.? Mam na oku Kozę K7 5kw od Kratki. Dodam, że będzie to zastępczy system grzewczy (lub weekendowy/okazyjny) i grzała na parterze domu o pow. 50m2. Z góry dzięki za odpowiedzi. :)

 

Używana markowa, żeliwna z szamotem, będzie znacznie lepsza i tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos konkretnego polecisz? Cos sprawdzonego;)?

A co powiesz o tej co wymieniłem bo na niej głównie skupiłem uwagę i bylem w 75% nastawiony że ją właśnie kupie :)

 

Jak w dobrej kozie zamykasz dopływ powietrza, to ogień gaśnie. A Twoja wybranka zachowuje się tak:

 

Skoro jest tak nieszczelna, to złotówki będą się nią ulatniały 24/7 przez cały sezon grzewczy.

 

Moja wybranka wygląda tak. Ale co byś nie kupił renomowanego producenta, to będzie o kilka klas lepsze od kratek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w dobrej kozie zamykasz dopływ powietrza, to ogień gaśnie. A Twoja wybranka zachowuje się tak:

 

Skoro jest tak nieszczelna, to złotówki będą się nią ulatniały 24/7 przez cały sezon grzewczy.

 

Moja wybranka wygląda tak. Ale co byś nie kupił renomowanego producenta, to będzie o kilka klas lepsze od kratek.

 

Renomowany producent nie ma kozy w tej cenie. Kratki nie jest dobrym producentem? Nie znam się i nie bardzo wiem co miał na celu pokazać ten filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renomowany producent nie ma kozy w tej cenie. Kratki nie jest dobrym producentem?

 

Najpierw stwierdzasz, a potem pytasz? Przecież pierwsze zdanie jest odpowiedzią na drugie.

 

Nie znam się i nie bardzo wiem co miał na celu pokazać ten filmik

 

To, że przez ten kominek cały czas przelatuje powietrze - nie ważny zamknięty szyber i dolot. Nie masz wpływu na intensywność palenia.

A to oznacza, że ciepło cały czas będzie nim uciekało. Również jak nie palisz. Przyzwoity kominek zamykasz - i nic przez niego nie ma prawa przelatywać (płomień gaśnie przez brak tlenu, jeżeli w momencie zamykania paliło się).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw stwierdzasz, a potem pytasz? Przecież pierwsze zdanie jest odpowiedzią na drugie.

 

 

 

To, że przez ten kominek cały czas przelatuje powietrze - nie ważny zamknięty szyber i dolot. Nie masz wpływu na intensywność palenia.

A to oznacza, że ciepło cały czas będzie nim uciekało. Również jak nie palisz. Przyzwoity kominek zamykasz - i nic przez niego nie ma prawa przelatywać (płomień gaśnie przez brak tlenu, jeżeli w momencie zamykania paliło się).

 

Myślałem że kratki jest dobrym producentem. Do 3 tyś. Mają bodajze tylko k7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...