Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zagospodarowanie małej sypialni


c0ram

Recommended Posts

Witam :)

 

Chciałbym się poradzić w jaki sposób można zagospodarować sypialnię (na rzucie oryginalnym pomieszczenie numer 4), tak aby posiadała poniższe elementy

1) Łóżko podwójne ~160x200cm

2) Szafa garderoba (zakładam, że szerokości musi być ~65cm)

3) Małe miejsce na biurko i krzesło biurowe (do codzinnej pracy zdalnej)

 

Czy to jest w ogóle możliwe w atualnym układzie?

 

Zastanawiałem się też czy nie dało by się tego pomieszczenia powiększyć kosztem WC (na rzucie numer 5).

Tutaj jednak zaznacze, że nie chciałbym tracić toalety w osobnym pomieszczeniu i zastanawiam się czy można by ją przenieść zajmując kawałek pokoju dziennego i przyłączając do pionu łazienki (koncepcja jak zaznaczyłem w zmienionym rzucie). Nie mam pojęcia czy możliwe jest podłączenie dwóch toalet do jednego pionu.

 

Byłbym wdzięczny za jakieś porady oraz ewentualnie inne koncepcje.

 

rzut_zmieniony.jpgoryginalny_rzut.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienic miejscami sypialnie, zlikwidować wc, pralka w zabudowie meblowej w korytarzu.

 

przegroda między salonem a kuchnią nie musi być wysoką ścianą a półścianką:

jak-oddzielic-kuchnie-od-salonu-pomysly-z-polskich-domow-20-aranzacji.jpg

lub ażurowa

kuchnia-z-salonem-1160x480.jpg

lub częściowo przeszklona w stylu loftowym:

kuchnia-styl-nowoczesny-sciany-bezowy-kolor-fronty-kuchenne-bialy-blat-kuchenny-kamienny-ksztalt-l-rodzaj-fronty-kuchenne-matowe-rodzaj-otwarta-sciana-blat-kuchenny-plytki-podloga-plytki-12983.jpg

oryginalny_rzut (1).jpg

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...