Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kabina walk-in a kable grzejne w podłodze


jacogi

Recommended Posts

W poprzednim mieszkaniu miałem maty (Devimat) pod płytkami w prysznicu a teraz mam kable Elektry w wylewce. Stojąc pod prysznicem mam pod nogami ogrzewanie (no, tam, gdzie wylewka jest małą dziura w kablach, bo była też dziura w wylewce na odpływ liniowy, którą dopiero glazurnik obsadzając odpływ uzupełnił.

Tu widać, gdzie podłoga była ciepłą od kabli, gdzie kable nie dogrzały, a jak grzeje woda z prysznica.

 

 

 

Nie widzę przeciwwskazań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale mi chodzi o to czy mogę położyć maty grzewcze poza kafelkami pod prysznicem, czy trzeba je jakoś specjalnie odizolować?

 

Poza kafelkami? Chcesz na nie bezpośredni stawiać nogi? Nie. Muszą być w wylewce albo warstwie kleju pod płytkami, żeby było odbierane od nich ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w łazience chcę położyć kafelki na całej powierzchni. tam gdzie będzie kabina nie kładę maty grzewczej, poza kabiną tak...czy trzeba jakoś odseparować te dwie części podłogi? już prościej nie można...

 

Elektrycznie chcesz separować? Dylatację wylewki robić? Silikon zamiast fugi dawać?

Co ma kabina do podłogi? I czemu pod kabiną nie chcesz ogrzewania?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie nam wyroku śmierci na krześle elektrycznym....

 

Rękę do włącznika zbliżasz czasami? Kabelka od lampki nie dotykasz? Tam dużo bardziej zbliżasz się do strumienia elektronów, niż przy ogrzewaniu.

Śmiało możesz siadać na krzesło elektryczne czy przykrywać się kocem elektrycznym jeżeli są podpięte do prawidłowo wykonanej instalacji domowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...