Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomoc w aranżacji salonu


akuma101

Recommended Posts

Szukam pomysłów na aranżację tego salonu.

 

Jednym z pomysłów jest przesunięcie drzwi wejściowych do mniejszej sypialni, bliżej balkonu tak aby nie wychodzić wprost do aneksu.

 

Deweloper jeszcze nie postawił w sumie ścian działowych więc biorę pod uwagę również jakieś modyfikacje lub przesunięcie ścian.

 

05a51eb6f75d7f75.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłabym ciąg kuchenny i zlew podłączyła do odpływu prysznica.

Oczywiście wówczas tylko płyta indukcyjna. I trzeba byłoby pociągnąć rurą wentylację (czerwona linia) jak najbliżej aneksu. Jak się da to można w suficie podwieszanym zamaskować i wyprowadzić nad samą płytę.

Nieco powiększyłam sypialnię aby zmieściło się więcej szaf.

W sypialni dziecka trzeba przenieść kaloryfer albo pod okno gdzie jest biurko albo na drugą stronę drzwi (między drzwiami a szafą). Albo zrobić ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu i olać kaloryfery, które bardzo przeszkadzają w aranżacji.

 

Kanapa oddzielona częściowo od aneksu ażurowym regałem.

Stół okrągły.

 

00255411bfae8137gen.png

05a51eb6f75d7f75.jpg

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłabym ciąg kuchenny i zlew podłączyła do odpływu prysznica.

Oczywiście wówczas tylko płyta indukcyjna. I trzeba byłoby pociągnąć rurą wentylację (czerwona linia) jak najbliżej aneksu. Jak się da to można w suficie podwieszanym zamaskować i wyprowadzić nad samą płytę.

Nieco powiększyłam sypialnię aby zmieściło się więcej szaf.

W sypialni dziecka trzeba przenieść kaloryfer albo pod okno gdzie jest biurko albo na drugą stronę drzwi (między drzwiami a szafą). Albo zrobić ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu i olać kaloryfery, które bardzo przeszkadzają w aranżacji.

 

Kanapa oddzielona częściowo od aneksu ażurowym regałem.

Stół okrągły.

 

00255411bfae8137gen.png

 

O ciekawy pomysł - na to nie wpadliśmy w sumie. Podoba mi się opcja umiejscowienia kanapy i wykorzystania tej ściany pod TV.

 

Jest tylko w tym całym koncepcie jeden problem - okno przy kuchni jest wysokie, aż do podłogi... generalnie wszystko jest na takim etapie, że ścianki działowe wogóle nie są postawione więc można by było pomyśleć o przearanżowaniu całego układu i wykorzystaniu np większej łazienki jako głównej.

 

Tylko wtedy mam problem z podziałem sypialni.

 

Może masz na to jakiś pomysł ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...