Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Unia chce domów bez kominów! Nowe nakazy i ograniczenia dla ogrzewania i budownictwa


marxxx

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 565
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Więc po co podpisywali pakt ? Skoro za chwilę jeden atakuje drugiego ?

Rosja też miała ze Stanami Zjednoczonymi pakt o nierozszerzaniu sojuszu na wschód :-).

 

 

 

 

Nato też rozbiera państwa. Listę tych państw znajdziesz wcześniej. A przepraszam to nie są rozbiory , to jest pomoc dla tych państw.

 

 

 

 

 

 

 

 

wierzymy !!!!!! Analizujemy na bieżąco , czytamy , mamy oczy szeroko zamknięte.

Rzeczniku rossyjskich interesów doucz się (ale nie w mosskiewskich akademiach)

Rosja też miała ze Stanami Zjednoczonymi pakt o nierozszerzaniu sojuszu na wschód

Możesz podać nazwę i datę podpisania tego paktu?

https://www.nato.int/docu/review/pl/articles/2014/07/01/rozszerzenie-nato-i-rosja-mity-i-rzeczywistosc/index.html

 

Chcesz i chciałbyś aby Polska i inne postsowieckie kraje były poza NATO.

By Polska była bezbronna wobec rosji.

 

Dlaczego Tom1000k i lolson92 nie piszecie o wojnie prowadzonej przez rossję w Ukrainie i Syrii ??

O mordach, gwałtach, bestialstwie, o bombardowaniu miast, szkół, przedszkoli obiektów szpitalnych... ?

O zabijaniu jeńców wojennych?

Edytowane przez d7d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po co podpisywali pakt ? Skoro za chwilę jeden atakuje drugiego ?

Rosja też miała ze Stanami Zjednoczonymi pakt o nierozszerzaniu sojuszu na wschód :-).

[

 

Dlatego pisałem, że rosja podpisała te gwarancję tylko po to by zyskać trochę czasu planując agresję.

Jak Niemcy w 39.

 

A ta umowa o nierozprzestrzenianiu to gdzie podpisana i kiedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać nazwę i datę podpisania tego paktu?

 

 

A ta umowa o nierozprzestrzenianiu to gdzie podpisana i kiedy ?

 

 

Nie pisali o tym ani w interii ani w onecie ? Wysilcie się troszkę , a nie czekacie na linka albo obrazek .

Jak mawia klasyk , dokształćcie się i wróćcie mądrzejsi.

 

 

 

 

Chcesz i chciałbyś aby Polska i inne postsowieckie kraje były poza NATO.

By Polska była bezbronna wobec rosji.

 

Nie , bo wtedy byłoby jak w 39 . A tak to przynajmniej Ci z zachodu nie zniszczą nas militarnie, bo gospodarczo to ..... :(

 

Dlaczego Tom1000k i lolson92 nie piszecie o wojnie prowadzonej przez rossję w Ukrainie i Syrii ??

O mordach, gwałtach, bestialstwie, o bombardowaniu miast, szkół, przedszkoli obiektów szpitalnych... ?

O zabijaniu jeńców wojennych?

 

Bo nie wiem czy zauważyłeś ale tak jakby trąbią o tym od ponad roku, zastraszając i robiąc ludziom papkę z mózgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisali o tym ani w interii ani w onecie ? Wysilcie się troszkę , a nie czekacie na linka albo obrazek .

Jednym słowem nie zależy ci na edukowaniu, a jedynie na wyszydzaniu tego, co w twoim mniemaniu jest niewiedzą.

Zawsze mnie zastanawia motywacja takich ludzi, w twoim idealnym świecie wszyscy ludzie myślą tak jak ty, czy może warunkiem koniecznym jest to że zawsze istnieje grupa tępaków i idiotów których można gnoić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisali o tym ani w interii ani w onecie ? Wysilcie się troszkę , a nie czekacie na linka albo obrazek .

Jak mawia klasyk , dokształćcie się i wróćcie mądrzejsi.

 

 

.

 

Twierdzisz że coś zostało podpisane.

Ok, podaj źródła na których opierasz swoją wiedzę.

To chyba nie ja powinienem udowadziać twoje tezy

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem nie zależy ci na edukowaniu, a jedynie na wyszydzaniu tego, co w twoim mniemaniu jest niewiedzą.

Zawsze mnie zastanawia motywacja takich ludzi, w twoim idealnym świecie wszyscy ludzie myślą tak jak ty, czy może warunkiem koniecznym jest to że zawsze istnieje grupa tępaków i idiotów których można gnoić?

 

Oj nieprawda, czujesz się urażony ? Przepraszam .

 

 

Twierdzisz że coś zostało podpisane.

Ok, podaj źródła na których opierasz swoją wiedzę.

To chyba nie ja powinienem udowadziać twoje tezy

 

Aby łatwiej Ci było to znaleźć dodam, że składało się na to kilka wydarzeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O

Aby łatwiej Ci było to znaleźć dodam, że składało się na to kilka wydarzeń ;)

 

Proste - kiedy taka umowa była podpisana, gdzie, kto był sygnatariuszem. Trzy proste fakty.

Mam ciekawsze zajęcia, niż przeszukiwanie netu w celu potwierdzenia twoich fantasmagorii.

Z "wiem, ale nie powiem" wyrosłem w przedszkolu, ty najwyraźniej wciąż tam tkwisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na większość postów tzw. mojej opozycji. Większość z nich nawet nie dopuszcza do siebie takiej myśli że media mogą przekazywać informacje sprzeczne z prawdą.

 

No i to jest właśnie porażające , człek wiedzę powinien ciągną jak z jednej tak i drugiej strony ale i trzecią nie powinien gardzić a jak skupi się na jednostronnej narracji to mamy jak w za Adika wszyscy co do jednego haj . ale skoro wikipedia ani onet nie napisali to nie ma widocznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na większość postów tzw. mojej opozycji. Większość z nich nawet nie dopuszcza do siebie takiej myśli że media mogą przekazywać informacje sprzeczne z prawdą.

 

Tak mogą . Prawdopodobnie koloryzują na rzecz Ukrainy. Jednak rosja juz dawno powinna załatwić Ukraine jeśli nie jest tylko śmieciem.

Miała prawie wszystkie przewagi po swojej stronie a tu ponad rok i G.

 

Rosja jest odwiecznym wrogiem a jej postawa raczej utwierdza nas w jej wrogich zamiarach.

 

Pozatym ie potrafię znaleźć jakichkolwiek korzyści w popieraniu rosji. Ani kultury, ani, pieniędzy, wolności, nie wiedze tam nic co mógłbym od nich chcieć.

 

TAM NIC NIEMA

Trzymajmy kciuki za nową zimną wojne

Edytowane przez kulibob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest właśnie porażające , człek wiedzę powinien ciągną jak z jednej tak i drugiej strony ale i trzecią nie powinien gardzić

No toć przecież kolega lolson29 został poproszony o źródła informacji, ale zamiast to zrobić szyderczo zbył interlokutora, dla mnie bardziej porażająca jest właśnie ta pogarda dla samej pogardy, "wiem lepiej, ale nie powiem skąd to wiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na większość postów tzw. mojej opozycji. Większość z nich nawet nie dopuszcza do siebie takiej myśli że media mogą przekazywać informacje sprzeczne z prawdą.

 

Kolejna bzdura, myślisz, że jesteś mądrzejszy od innych bo nagle odkryłeś, ze media często kłamią i manipulują ludźmi. Uparłeś się, że będziesz wpierać putina nieależnie jakie argumenty ci przedstawią i zabrnąłeś w tym tak daleko, że uwierzyłeś w swoje wywody. To Rosja za sprawą putina napadła Ukrainę a nie odwrotnie.To za sprawą putina giną tam teraz ludzie bo on wysyła wojska na teren Ukrainy, to Rosja chce zagarnąć Ukrainę a nie odwrotnie. Proste i to tylko wystarczy wiedzieć aby sobie odpowiedzieć kto jest winny temu co się tam dzieje. A powodem tego jest chora ambicja jednego padalca putina. Chciał przejść do historii i przejdzie tyle, że jak na razie jako nieudacznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" To Rosja za sprawą putina napadła Ukrainę a nie odwrotnie.To za sprawą putina giną tam teraz ludzie bo on wysyła wojska na teren Ukrainy, to Rosja chce zagarnąć Ukrainę a nie odwrotnie. Proste i to tylko wystarczy wiedzieć aby sobie odpowiedzieć kto jest winny temu co się tam dzieje. A powodem tego jest chora ambicja jednego padalca putina. Chciał przejść do historii i przejdzie tyle, że jak na razie jako nieudacznik. "

 

Masz dziwny obraz rosji...

Ten naród jest indoktrynowany tak długo, że ma klapki na oczach a jedynym źródłem informacji są państwowe media.

Pytani na ulicy wprost mówią - bydło się zbuntowało i trzeba zrobić porządek.

Jaka Ukraina? Jaka Polska? Litwa, Łotwa, Estonia ...?

Przecież to jest ich!

Trzeba przywrócić porządek, bo im (znaczy - nam) się w dupach powywracało i uważamy, że coś możemy bez zgody kremla.

Do tego - rosja jest wielka, potężna i ma drugą armię świata.

Że jeszcze nie wygrała?

-Pewnie zbyt łagodnie podchodzą do tej specjalnej operacji...

 

Tobie naprawdę się wydaje, że to Putin jednoosobowo ten bajzel nakręcił?

Przecież tam największe protesty (bardzo odważnych ludzi) liczą po kilkanaście do kilkudziesięciu osób!

 

https://www.youtube.com/results?search_query=opinie+rosjan+o+wojnie+na+ukrainie+

 

Adam M.

Edytowane przez adam_mk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie gardzę, wręcz poprosiłem o informację z "drugiej strony".

A tu cisza.

 

Ty nas nie przepytuj ani nam ciebie przepytywać bo chyba wszyscy stoimy w zasadzie jedziemy na jednym wózku a ty mam takie wrażenie że popierasz te szalone pomysły dobrze wiedząc że ty ja za to płacimy niewspółmiernie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" To Rosja za sprawą putina napadła Ukrainę a nie odwrotnie.To za sprawą putina giną tam teraz ludzie bo on wysyła wojska na teren Ukrainy, to Rosja chce zagarnąć Ukrainę a nie odwrotnie. Proste i to tylko wystarczy wiedzieć aby sobie odpowiedzieć kto jest winny temu co się tam dzieje. A powodem tego jest chora ambicja jednego padalca putina. Chciał przejść do historii i przejdzie tyle, że jak na razie jako nieudacznik. "

 

Masz dziwny obraz rosji...

Ten naród jest indoktrynowany tak długo, że ma klapki na oczach a jedynym źródłem informacji są państwowe media.

....

Tobie naprawdę się wydaje, że to Putin jednoosobowo ten bajzel nakręcił?

Przecież tam największe protesty (bardzo odważnych ludzi) liczą po kilkanaście do kilkudziesięciu osób!

 

Adam M.

Ależ dobrze wiem jak jest w Rosji bo mam znajomych Rosjan ale to nie zmienia faktu że to Rosja za sprawą putina zaatakowała Ukrainę.

 

Tak, uważam, że podjął jednoosobowo decyzję za namową i mozliwe zmanipulowany przez otoczających go doradców, którzy oczywiście bardziej lub mniej nim sterują. Tak jak z każdym dyktatorem/przywódcą. Musi wykonywac pewne decyzje aby być na stanowisku ale ostatecznie to była jego decyzja.Równie dobrze można bronić hitlera czy mussiliniego czy obecnego przywódcę Korei Północnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...