Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Unia chce domów bez kominów! Nowe nakazy i ograniczenia dla ogrzewania i budownictwa


marxxx

Recommended Posts

 

 

Można tak twierdzić że media to kreują jednak wiele temu przeczy:

 

-historia dalsza i bliższa (zakręcanie kurka z gazem)

 

 

"Historia tworzy się na naszych oczach" - Historia Realna - Piotr Zychowicz znasz ten kanał ? Wspólnie z tym zjebem Bartosiakiem wygadują tam niespotykane rzeczy.

Takich jak oni są setki. Chcesz mi powiedzieć że media nie kreują historii ?

 

Przekazu typu telewizja , prasa , interia czy onet nawet nie tykam , bo tam to wiadomo co.

 

-atak na Ukrainę (raczej Ukraina nie miała zbytniej możliwości aby zagrozić rosji), a atak na nich to osłabianie nas poprzez chęć eliminacji naszej strefy buforowej

 

Ukraina samodzielnie nie , ale pod inspiracją już tak. Od rozpadu ZSRR byli inspirowani. Prześledź sobie kto dochodził do władzy przez te wszystkie lata i pod czyją inspiracją był? W jakim celu rozpadło się ZSRR, kto za tym stał ?

Obie strony konfliktu mają sporo za uszami.

 

 

ps. Jakie gwarancje wchodziły tam w grę ? ;)

Edytowane przez lolson29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 565
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie skamlaj tylko szukaj.

 

 

Ja po prostu czekam aż zaczniesz dyskutować jak dorosły, znajdując argumenty, fakty na potwierdzenie swoich tez.

 

Póki co jesteś na poziomie piaskownicy i kiedy robi się niewygodnie nader często zabierasz zabawki i uciekasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W jakim celu rozpadło się ZSRR, kto za tym stał ?

 

ZSRR się rozpadło z powodów ekonomicznych. Stał za tym niewydolny system ekonomiczny, korupcja i ogólne dziadostwo. Nikt ich nie najechał i nikt ich nie napadł. Po prostu dalej się nie dało ciągnąć tego bardaku, nawet ruski naród przywczajony do żarcia kartofli i srania za stodołą widział że jeszcze chwila i nie będzie co do gara włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas się milczy bo już ponad 300 lekarzom odebrano prawo wykonywania zawodu że śmeli poddać w wątpliwość tą pseudoszczepionkę .

 

Możesz podac listę tych lekarzy ?

Bo ja znam tylko sprawy dr Sienkiewicz i dr Furmaniuk.

Tu dane piątce lekarzy:

[https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://pulsmedycyny.pl/amp/ilu-lekarzy-sad-lekarski-ukaral-za-krytyke-szczepien-i-negowanie-pandemii-1173665&ved=2ahUKEwiaz5-f-sn-AhWaDRAIHbnGCA0QFnoECBIQAQ&usg=AOvVaw1KioIXQ21sILXpekHJeFqL]

Ale proszę - pewnie wiesz o pozostałych...

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu czekam aż zaczniesz dyskutować jak dorosły, znajdując argumenty, fakty na potwierdzenie swoich tez.

 

Póki co jesteś na poziomie piaskownicy i kiedy robi się niewygodnie nader często zabierasz zabawki i uciekasz.

 

Siebie nazywasz dorosłym z bredniami jakie wypisujesz ?

Podlinkowanie czegoś interią albo money.pl nazywasz podaniem źródła ?

 

A czekaj sobie , rób co chcesz. Co chciałem to Ci napisałem. Nie zależy Ci, nie szukaj.

 

ZSRR się rozpadło z powodów ekonomicznych. Stał za tym niewydolny system ekonomiczny, korupcja i ogólne dziadostwo. Nikt ich nie najechał i nikt ich nie napadł. Po prostu dalej się nie dało ciągnąć tego bardaku, nawet ruski naród przywczajony do żarcia kartofli i srania za stodołą widział że jeszcze chwila i nie będzie co do gara włożyć.

 

Wiesz w ogóle kiedy powstało ZSRR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Historia tworzy się na naszych oczach" - Historia Realna - Piotr Zychowicz znasz ten kanał ? Wspólnie z tym zjebem Bartosiakiem wygadują tam niespotykane rzeczy.

Takich jak oni są setki. Chcesz mi powiedzieć że media nie kreują historii ?

 

Przekazu typu telewizja , prasa , interia czy onet nawet nie tykam , bo tam to wiadomo co.

 

 

 

Ukraina samodzielnie nie , ale pod inspiracją już tak. Od rozpadu ZSRR byli inspirowani. Prześledź sobie kto dochodził do władzy przez te wszystkie lata i pod czyją inspiracją był? W jakim celu rozpadło się ZSRR, kto za tym stał ?

Obie strony konfliktu mają sporo za uszami.

 

 

ps. Jakie gwarancje wchodziły tam w grę ? ;)

 

Tu chodzi tylko o mój interes. Jeśli nawet po twojemu rosja jest dobra. To i tak stanowi zagrożenie dla moich ciepłych kapci.

Wiec niech tam w naszej strefie buforowej urywają sobie rece, nogi i głowy...Im rosja słabsza tym my silniejsi i to nie tylko w sposób pasywny.

Nie tylko zyskujemy bo oni tracą ale znacznie przyspieszyliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlinkowanie czegoś interią albo money.pl nazywasz podaniem źródła ?

 

.

Uważasz, że zawarte tam informacje sa nieprawdziwe ?

To świetnie- obal je za pomocą argumentacji, za pomocą dowodów z własych źródeł.

To właśnie dyskusja, której próbuję ciebie nauczyć

Ale ty chyba wstydzisz się swoich źródeł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu dlaczego unia nam zakazuje się grzać palić likwidować kopalnie

Unia nie nakazywała likwidować kopalni, a jedynie zabraniała ich dotowania z publicznych pieniędzy. Zamykanie kopalni było naszą suwerenną decyzją, po prostu bez dotowania nie opłacało się tego węgla wydobywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno najekologiczniej jest gdy spalamy węgiel w elektrowniach.

Np. w elektrowni Jaworzno...

https://www.cire.pl/artykuly/serwis-informacyjny-cire-24/znowu-problemy-blokiem-w-elektrowni-jaworzno-tym-razem-chodzi-o-dostawy-wegla

 

Nowa... Miało być tak pięknie...

Wyszło jak zwykle.

Ktoś z czymś dał dupy!

Nie wiadomo kto, niie wiadomo z czym...

Za to wiadomo - gdzie!

 

Jak w Gdańsku...

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/trojmiasto/gdansk-koszmar-mieszkancow-nowego-portu-niebo-spowila-czern/fe8bnrx

Może dlatego, ze to rybaki i z węglem doświadczenia nie mają...

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unia nie nakazywała likwidować kopalni, a jedynie zabraniała ich dotowania z publicznych pieniędzy. Zamykanie kopalni było naszą suwerenną decyzją, po prostu bez dotowania nie opłacało się tego węgla wydobywać.

 

To miałem na myśli ten nowy pakiet antymetanowy ,być może pod naporem nałukofcuw coś zmieni choć osobiście nie sądzę że ta obecna komisja bo to ideologi a ci myślą jak dorwać się do naszych kieszeni to ich cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek poczytaj o udziale USA w Powstaniu Bokserów.

 

Poczytałem

4 sierpnia dwudziestotysięczny korpus, składający się głównie z żołnierzy japońskich, rosyjskich, amerykańskich, brytyjskich i francuskich, ruszył na Pekin. Po porażce pod Yangcun, Chińczycy nie stawiali zorganizowanego oporu, wielu kluczowych dowódców qingowskich popełniło samobójstwo. Interwenci wkroczyli do Pekinu 14 sierpnia[7]. Rozpoczęły się grabieże i gwałty, splądrowano m.in. Zakazane Miasto.

 

Możesz też zastanowić się stwierdzeniem anonimowego autora

"ogromne zaangażowanie militarne na całym świecie, które kosztowało życie miliony ludzi:"

 

Co ty chłopie bredzisz, jakiego anonimowego autora.

 

Nie trzeba należeć do sekty, żeby dojść do podobnych wniosków. Podstawy? :-

 

-eksterminacja prawie całej rasy rdzennych mieszkańców ameryki (Indian)

-niewolnictwo

-jako jedyni zrzucili bomby atomowe na zamieszkane tereny

-ogromne zaangażowanie militarne na całym świecie, które kosztowało życie miliony ludzi:

 

To napisałem ja, bo znam trochę historię. Dopiero lista wydarzeń militarnych z udziałem wojsk USA jest z netu, zresztą sprawdziłem i wszystko jest prawdą.

 

Z poglądów które prezentujesz wygląda na to, że jesteś zwolennikiem komunistycznego ZSRR i obecnej rossji.

 

Jak zdarta płyta. Ale masz zryty beret. Chyba że ci płacą od posta.

 

Moje poglądy, w skrócie są takie, że jak przyjdzie co do czego to bardziej wolę żebyśmy byli kolejnym stanem USA niż republiką radziecką.

Ale to nie znaczy, że jak zobaczę, że ktoś napisał coś na USA to dostanę sraczki tak jak ty. Fakty są takie jakie są i nie zmieni ich twoja tępa propaganda.

Co, mam pisać, że są wspaniali i bez skazy? Jak nawet obecny prezydent podejrzewany jest o to że jest pedofilem.

Taka sytuacja:

Bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...