Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Problem z okapem pochłaniaczem


Recommended Posts

Cześć,

 

Posiadam okap marki GÖTZE & JENSEN BH400KM

https://www.mediaexpert.pl/agd-do-zabudowy/okapy-do-zabudowy/okap-gotze-jensen-bh400km?gclid=EAIaIQobChMIjaaR5q_j_QIVESwYCh3oqQgwEAAYASAAEgKAsvD_BwE

 

Używam okapu w trybie pochłaniacza ponieważ nie mam możliwości podłączenia do czegokolwiek.

 

Nigdzie nie mogę otrzymać konkretnej odpowiedzi i wyjaśniania.

 

Mianowicie czy w okapie używając go w trybie pochłaniacza z zamontowanymi filtrami węglowymi można zakleić/zamknąć wyjście powietrza ?

Załączam zdjęcie na którym zaznaczyłem o co mi dokładnie chodzi.

 

Pytam, dlatego, ze jedni mówią, ze mozna inni, ze nie.

Problem jest taki, ze przy drugim i trzecim biegu okap tak zasuwa, ze powietrze które jest ładowane prosto do szafki nad okapem otwiera ją

 

Proszę o pomoc :)

D73F3412-7317-4EB3-A109-8B16233E41EA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...gdyby nie nazwa okapu, to bym pomyślał, że to mój niedawny inwestor pisał, bo też mu tak okap zamontowali.

W takich sytuacjach powietrze powinno być wyprowadzone poza meble albo kanałem, albo okapem tego typu - http://niebalaganka.pl/wp-content/uploads/2015/03/jak-wyczy%C5%9Bci%C4%87-okap-kuchenny-807x527.jpg

No i oczywiście, niezbędny jest filtr węglowy i częste mycie siatkowego, który tłuszcz wyłapuje.

Edytowane przez Pytajnick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...