Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Problem z blatem z konglomeratu


Luna1981

Recommended Posts

Hej hej

Mam problem z blatem z konglomeratu. Zastanawiałam się nad granitem ale kamieniarz namówił mnie niestety na konglomerat. Montaż odbywał się w sztucznym świetle i nie do końca byłam świadoma jaki jest stan płyt. W świetle dziennym dało się od razu zauważyć mocne mazy i nierównomierny kolor. Pech chciał, że blaty są pod oknami i wszystko na nich widać. Kamieniarz przyjechał jeszcze raz, coś tam polerował i nałożył impregnat. Po kilku zwykłych czyszczeniach wyszły te same mazy, wygląda to na prawdę kiepsko. Do tego pojawiły się rysy, mimo że jeszcze tam nie mieszkam i nie użytkuję blatów na codzień. Kamieniarz twierdzi, że konglomerat to nigdy nie będzie "tafla szkła" i że przesadzam. Próbowałam sama użyć środka czyszczącego i impregnatu z profesjonalnego sklepu ale blat wygląda jeszcze gorzej. Mój kamieniarz umywa ręce, twierdzi że nic nie da się zrobić. Dzwoniłam już po różnych firmach ale nikt nie jest chętny do poprawiania roboty po innych. Czy macie jakieś pomysły? Powiem szczerze, że konglomerat był praktycznie w cenie granitu a płakać mi się chce jak na niego patrzę...

Plamy i mazy są jakby tłuste pod warstwą impregnatu

 

IMG-20230309-WA0013.jpg

 

IMG-20230309-WA0014.jpg

 

IMG-20230309-WA0015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...