Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Prośba o sugestię co do układu mieszkania 66 m2


aniaro

Recommended Posts

Cześć,

 

Zastanawiam się nad możliwością innego zaaranżowania przestrzeni w kupowanym mieszkaniu.

Potrzebujemy dwóch miejsc do okazjonalnej pracy z domu, wygodnej przestrzeni dziennej ze stołem dla 6 osób, narożnikiem i fotelem oraz miejsca do przechowywania np. sprzętu narciarskiego (brak komórki lokatorskiej). Na razie mieszkanie jest dla 2 osób, w przyszłości może 2+1. Jest to nasze pierwsze mieszkanie, planujemy mieszkać w nim ok 7 lat.

 

1. Czy macie pomysł na zmianę układu w salonie z aneksem? Nie jestem przekonana czy obecny jest optymalny pod względem wygody oraz miejsca roboczego w kuchni (nie gotujemy dużo). Brakuje mi oddzielenia kanapy od kuchni, ale w obecnym układzie jest chyba za mało miejsca na wyspę. Z rzeczy ekstra, partnerowi marzy się mała lodówka na wino oraz ekspres do kawy. Czy przy obecnym układzie kuchni będzie na to miejsce?

 

2. Czy zamiana mniejszej łazienki na garderobę/schowek ma sens, czy można lepiej wykorzystać tą przestrzeń?

 

3. Czy ma sens włączenie części korytarza do większej sypialni? Np. połączenie obu łazienek, przesunięcie ściany między łazienką, a sypialnią i wydzielenie garderoby w sypialni?

 

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie, spostrzeżenia i podpowiedzi!

 

RZUT LINK: https://images92.fotosik.pl/667/da0b171b5a06cae2med.png

da0b171b5a06cae2med.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...