Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dlaczego jest tak drogo i kto temu winien


Arturo 72

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 181
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kolejny dyletant zero umiejący ale się wypowie, Miller ma określenie na takich jak ty. wysil się znajdź i przeproś ,ja poczekam jeszcze tydzień i podam linka ale wtedy będziesz kompletnym matołem ale puki co działaj.

 

"puki" co po prostu zaczekam ten tydzień. Nie będę szukał artykułów, na poparcie twoich tez.

Na urlopie mam ciekawsze zajęcia,

Mam nadzieję, że nie będziesz znów jak ten struś :)

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"puki" co po prostu zaczekam ten tydzień. Nie będę szukał artykułów, na poparcie twoich tez.

Na urlopie mam ciekawsze zajęcia,

Mam nadzieję, że nie będziesz znów jak ten struś :)

 

To powiedz przynajmniej co jest w tej ambasadzie byłej USA w Iranie to pewnie z łatwością znajdziesz a przynajmniej mam taką nadzieję bo nie chciałbym stracić wiary w ludzi zwłaszcza takich którzy myslą że dużo wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dlaczego jest tak drogo?

Bo przez zaniechanie i elementarne braki w edukacji obywatelskiej w programie szkolnym,wynikłe z totalnego odjaniepawlenia umysłowego, pozwoliliśmy na okupację państwa przez ........... i ................. oraz .............. (ilość kropek przypadkowa). Garstka 42 tysięcy wojsk okupacyjnych plus wiodomca siła narodu z 30% oczadziałego ludu zgotowały nam totalny gnój.

Przykład dziecinny:

Może PO & DT niewłaściwie przygotowały ciemny lud na wydłużenie wieku przejscia na emeryturę, lecz pispartia obniżając wiek emerytalny nie zająknęła się, że krótsza praca to NIŻSZA emerytura. To oczywiste jak 2+2=4. Arytmetyka na poziomie szkoły podstawowej vel powszechnej.

I tak dalej można bez końca.

Ludzie! Obudźcie się!

1. Demografia

2. Zdrowie i gospodarka

3. Polityka & stosunki z sąsiadami.

 

Kolejność dowolna lecz zawsze trzy punkty stosowane ŁĄCZNIE !!!!

 

A jakoś po ludzku się da napsiać co Cie boli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma obowiązku przechodzenia na świadczenie emerytalne, możesz być niewolnikiem aż do śmierci.

 

Stosunki z sąsiadami ? To medialne sranie na wschód nazywasz stosunkami z sąsiadami ? Już spowszechniała Ci wojenka ? Dotarło, że to nie nasza sprawa a sranie na wschód podniesie koszty? Sami na siebie to narzuciliśmy. Nie narzekać tylko płacić , za rzekomy spokój.

Amerykańska pomoc jeszcze nam bokiem wyjdzie.

 

Oczywiście, że to nie nasza wojna. Rosja powinna zjeśc ukrainę bez problemu. Dodać do swojego panstwa dodatkowe 50mln obywateli, z których mzoe robićmięso armatnie. Do tego zrobić diplo aneks białorusi. To by była dla nas idealna sytuacja prawda?

 

Całe szczescie, ze w 39 anglia i francja myslały podobnie i ludzie tam nie chcieli walczyć za gdansk. Dzieki temu unikneli problemów prawda?

 

 

Kurde ja nie jestem w stanie tego zrozumieć. Poraz pierwszy od bardzo dawna mamy mozliwośc neutralizować zagrożenie dla nas nie walczac na naszej ziemii, nie płacąc nasza krwią i jeszcze nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może szybciej by się skończyło , byłoby mniej ofiar , zniszczeń , kosztów.

A tak to zadajemy sobie pytanie " Dlaczego jest tak drogo i kto temu winien ? " ;)

 

A jeszcze mniej zniszczeń i kosztów byłoby, jakby rosja na sąsiada nie napadła.

No, ale o tym rusofil nie pomyślał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny , może dotrze to kiedyś do Ciebie.

To co się dzieje na Ukrainie to nie jest nasza sprawa. W buty schowaj sobie historyjki typu : jak Rosja pokona Ukraine , pójdzie na zachód.

Każda pomoc wojenna Polski ( mam na myśli Afganistan , Irak itp ) to było tylko niepotrzebne poświęcanie ludzkich istnień, niepotrzebne kalectwa , niepotrzebne wydawanie naszych pieniędzy. To też nie były nasze sprawy.

 

No ale jeśli jesteśmy sługusami amerykańskimi, to ludzie giną , a środki są trwonione . Polak niech dyma za niską stawkę i sponsoruje klauna.

Edytowane przez lolson28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno czy wam czy mnie to się podoba-nie podoba ruski tę wojenkę wygrają jednym słowem nie odpuszczą bo to ruski i już , zachód dawno już położył lachę na Ukrainie bo coś tam wysyła a samoloty być może za pół roku mając nadzieję że szybciej skończy sie ta wojna i nie trzeba będzie , w USA ludki też nie za bardzo chętni płacić skoro sami kiepsko przędą jak większość zresztą świata obecnie, szkoda tylko zwykłych ofiar najmniej winnych temu gównie a gamoni bawią się naszymi życiami a my ich jeszcze popieramy tu mowa o zwykłych ludkach i u nas i u ruskich ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny , może dotrze to kiedyś do Ciebie.

To co się dzieje na Ukrainie to nie jest nasza sprawa. W buty schowaj sobie historyjki typu : jak Rosja pokona Ukraine , pójdzie na zachód.

Każda pomoc wojenna Polski ( mam na myśli Afganistan , Irak itp ) to było tylko niepotrzebne poświęcanie ludzkich istnień, niepotrzebne kalectwa , niepotrzebne wydawanie naszych pieniędzy. To też nie były nasze sprawy.

 

No ale jeśli jesteśmy sługusami amerykańskimi, to ludzie giną , a środki są trwonione . Polak niech dyma za niską stawkę i sponsoruje klauna.

 

Klaun tę wojnę rozpoczął, nie tyle klaun, bo śmieszny nawet nie jest, co nieudacznik.

Co do "pójścia na Zachód".

Oczywiście, putin, po tym, jak Ukraina z jakimś ułamkiem zachodniego sprzętu pokazała mu słabość ruskiej armii na Zachód się nei rzuci, ale już zielone ludziki, które ponoć można kupić w każdym sklepie z zielonymi ludzikami już tak.

Tak zaczęło się na Ukrainie, a teraz putin rozzuchwalony ewentualnym brakiem reakcji Zachodu podgryzałby w ten sposób kraje nadbałtyckie, Finlandię, Polskę.

I zrozum jedno - niepotrzebne cierpienie, kalectwa, śmierć śą wynikiem agresji putina, a nie pomocy Zachidu

I gdyby Ukraińcy nie chcieli walczyć, oddawali się w niewolę, oddawali swoje miasta, to oczywiście pomoc im nie miałaby sensu.

Ale chcą i skutecznie osłabiają rosję.

Czego najwyraźniej nie potrafisz znieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno czy wam czy mnie to się podoba-nie podoba ruski tę wojenkę wygrają

 

Ruski tę wojnę już przegrały. Norwegia i Szwecja w NATO, zutylizowany cały postsowiecki sprzęt w NATO i wymieniany na nowocześniejszy i liczniejszy, rozbudowa armii NATO (w tym naszej), pięciokrotny wzrost liczebności armii ukraińskiej i znaczne jej unowocześnienie jeżeli chodzi o sprzęt i wyszkolenie, uniezależnienie Europy od surowców rosyjskich, marginalizacja poglądów pro rosyjskich na Ukrainie. Owszem, Majdan pokazał, że społeczeństwo Kijowa i okolicy chce "na zachód" - teraz już tak myśli przytłaczająca większość Ukraińców, izolacja Rosji na arenie międzynarodowej, wasalizacja Rosji względem Chin (to, że Rosja przegrała nie oznacza, że jej przeciwnicy są wygranymi - najbardziej na tym wygrywają Chiny).

Nawet, jeżeli po wojnie Rosja zyska jakieś zdobycze terytorialne (w co wątpię - szybciej wilcy rzucą się sobie do gardeł i FR się rozpadnie), to propaganda rosyjska będzie się musiała mocno gimnastykować żeby swojemu ogłupionemu społeczeństwu wmówić, że "operacja specjalna" była sukcesem.

 

Każda pomoc wojenna Polski ( mam na myśli Afganistan , Irak itp ) to było tylko niepotrzebne poświęcanie ludzkich istnień, niepotrzebne kalectwa , niepotrzebne wydawanie naszych pieniędzy. To też nie były nasze sprawy.

 

Oby u naszych sojuszników takie poglądy nie zaraziły rządzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończy się finansowanie wojny przez zachód, skończy się wojna. Wszystko wróci na odpowednie tory. Dziwię się, że zaciemniony propagandą ukraiński lud toleruje jeszcze kijowskiego podstawieńca, marnego aktorzynę. Pewnie mają wbijane 24/7 jaki to mąż stanu i jak zależy mu na ich kraju.

Tylko skorumpowany i zmanipulowany naród może tolerować coś takiego. Jak można bardziej wielbić mamonę, chęć posiadania od wartości jaką jest życie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wróci na odpowednie tory.

 

Odpowiednie tory są teraz. Przyjmowanie rocznie 2 krajów do NATO - to mogą być odpowiedniejsze tory?

 

Aaa, rozumiem. Nowa władza w farmach trolli prigożyna domaga się aktywności i wyników. Faktycznie, z ich punktu widzenia nic nie idzie po właściwych torach od początku agresji na Ukrainę.

 

Miałeś ciężki dzień czy było za późno jak to pisałeś ?

 

Czego nie rozumiesz? Myślisz, że ta wojna było o działkę rekreacyjną w Donbasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko przypuszczać , nic nie wiem.

Jednak widzę, że na forum jest kilku ekspertów i specjalistów, którzy lepiej od rosyjskiego dowództwa wiedzą jakie są cele i czas realizacji.

Pewnie nasłuchałeś się Bartosiaka i jemu podobnych.

Edytowane przez lolson28
Bartosiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończy się finansowanie wojny przez zachód, skończy się wojna. Wszystko wróci na odpowednie tory. Dziwię się, że zaciemniony propagandą ukraiński lud toleruje jeszcze kijowskiego podstawieńca, marnego aktorzynę. Pewnie mają wbijane 24/7 jaki to mąż stan

 

To nie rosja, gdzie tamtejszy otępiały naród nadal popiera podejrzanego o zbrodnie wojenne nieudacznika ściganego listem gończym, ktory wpakował ich w tę bezsensowną wojnę.

A zresztą - najprawdopodobniej o liście nie wiedzą, a wciąż wierzą w "nazist" w Ukrainie, którzy zagrażają ich ojczyźnie :)

 

Jednak widzę, że na forum jest kilku ekspertów i specjalistów, którzy lepiej od rosyjskiego dowództwa wiedzą jakie są cele i czas realizacji.

 

No, na pewno celem było ugrzęźnięcie w wojnie na 550dni, strata krążownika, wprowadzenie Finlandii i Szwecji do NATO, spadek przychodów ze sprzedaży węglowodorów.

 

 

Miałeś ciężki dzień czy było za późno jak to pisałeś ?

A ty masz jakiś ciężki dzień, czy problemy z czytaniem ze zrozumieniem, że na jeden post musisz 3 razy odpowiadać ?

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...