Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mała łazienka, ściany, prysznic, podłoga


krakow2000

Recommended Posts

Łazienka jest malutka w blok, śmiem twierdzić, że nie ma nawet 2x2 (stare budownictwo płytowe, nie pamiętam teraz rozmiarów dokładnie). Kibelek osobno ale to już malutka kanciapa, penie nawet 1m2 nie ma.

 

Płytki ODPADAJĄ, mam do nich sceptyczne podejście, nie dość że kojarzą mi się z byłą robotą (nie ważny kolor, płytki i już mam skojarzenia z robotą) oraz jakoś... no nie podobają mi się łazienki w płytkach. Pomysł padł na tapetę + podłoga epoksydowa i o ile wiem tu co chcę i jak to ma wyglądać o tyle przychodzimy do sedna czyli PRYSZNICA a raczej jego wykończenia.

Jak pisałem płytki, gress i inne tego typu wynalazki... jakoś do mnie nie przemawiają. Myślałem o jakiś specjalnych panelach ozdobnych na ścianę np. drewniane lub... no właśnie, może ktoś ma jakieś propozycje jak można takie ściany prysznicowe wykończyć... podoba mi się imitacja drewna ale za każdą propozycję będę wdzięczny tudzież sugestie co można na tą ścianę walnąć... może też tapetę. Brodzik a raczej jego wnętrze/wykończenie będzie "drewniane" a raczej z maty drewnianej czy jak to się fachowo nazywa.

Za wszelkie sugestie będę wdzięczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...