Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Niedoceniany FENOMEN PIECA KAFLOWEGO


Kominki Piotr Batura

Recommended Posts

Niekoniecznie musi być kaflowy. Może być szamotowy czy z cegieł....Zasada się liczy: Długa droga do komina, z możliwością filtrowania pyłów (czyszczenia wyczystek z popiołu). https://blog.kominki-batura.pl/piec-kaflowy-niedoceniane-arcydzielo/ Najbardziej ekologiczne źródło ciepła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie wspomniane w artkule slajdy;-)
Coś mi dzisiaj nie pyka wklejanie fotek na blogu. Jakieś dziwolągi wychodzą, więc dałem spokój. Tekst stary, z konferencji....była do niego prezentacja. Ale! ....Specjalnie dla Ciepie, kilka fotek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi dzisiaj nie pyka wklejanie fotek na blogu. Jakieś dziwolągi wychodzą, więc dałem spokój. Tekst stary, z konferencji....była do niego prezentacja. Ale! ....Specjalnie dla Ciepie, kilka fotek:

 

Myślałem że jakieś dane na tych slajdach a ty mnie karmisz obrazkami i to tymi które znam;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki kaflok uda się zrobić aby miał 3-5kw mocy cieplnej? Nowe domy nie mają dużego zapotrzebowania na ciepło. Więc taki kaflok to chyba dobra opcja zamiast kominka który przegrzewa pomieszczenie w dobrze ocieplonym budynku?

 

Pewnie że się uda nawet z okienkiem;-) Piszesz o 3-5kW mocy ciągłej? Bo taki współczesny kaflok albo piecokominek to nie tylko w czasie palenia grzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki kaflok uda się zrobić aby miał 3-5kw mocy cieplnej? Nowe domy nie mają dużego zapotrzebowania na ciepło. Więc taki kaflok to chyba dobra opcja zamiast kominka który przegrzewa pomieszczenie w dobrze ocieplonym budynku?
Może być kaflowy, albo szamotowy - dużo tańszy: https://blog.kominki-batura.pl/marzysz-o-piecu-ogrzewajacym-caly-dom/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...