Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Problemy żołądkowe po wodzie z lodówki


Andrzej367

Recommended Posts

Witam wszystkich, trochę nietypowy temat, czy ktoś z was miał może podobnie, mianowicie praktycznie tego samego dnia problemy żołądkowe po użyciu wody z dyspensera oraz kostek lodu w Lodówce side by side LG z oryginalnym filtrem wody LG. Może komuś udało się obejść ten problem wymieniając na przykład filtr wody bądź coś innego. Dodam jeszcze że przy piciu wody z kranu w tym samym mieszkaniu nie ma takich problemów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem nie ma to związku z wodą w tym mieszkaniu, bo testowałem kranowke i nie ma problemu. Zimna woda też nie ma znaczenia. Co ciekawe inni domownicy nie mają tego problemu. Dlatego może ktoś gdzieś też tak miał i rozwiązał jakoś problem, a nie chciałbym rezygnować z wody z lodówki i kostek lodu bo po to kupiłem ta lodówkę.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o zakażeniu wody w lodówce i zimnej wodzie z lodówki a nie o zimnej wodzie z kranu.

 

Jeżeli przypadłość dotyczy tylko Ciebie to może znaczyć, że masz jakąś szczególną wrażliwość.

Spróbuj jednak odkazić cały układ.

 

Zwykła woda z kranu wlana do butelki, wsadzona do lodówki i mocno schłodzona też Tobie szkodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, trochę nietypowy temat, czy ktoś z was miał może podobnie, mianowicie praktycznie tego samego dnia problemy żołądkowe po użyciu wody z dyspensera oraz kostek lodu w Lodówce side by side LG z oryginalnym filtrem wody LG. Może komuś udało się obejść ten problem wymieniając na przykład filtr wody bądź coś innego. Dodam jeszcze że przy piciu wody z kranu w tym samym mieszkaniu nie ma takich problemów?

 

Odznacz w opcjach w menu serwisowym (o ile masz dostęp) produkcję wody strukturalnej. Więcej u wuja google

Edytowane przez Hipka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...