Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

XVIII AUKCJA PRAC Z OGNISKA MARYMONT - zobacz i weź udział


Recommended Posts

Edziu, ja tej nowoczesności nie kumam wcale. Szkoda, że świat idzie do przodu zatracając dużo dobrego. Ale nic, dobrze, że są forumowicze z dawnych czasów którzy jeszcze tutaj zaglądają. Obysmy za roku znów się spotkali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Edziu, ja tej nowoczesności nie kumam wcale. Szkoda, że świat idzie do przodu zatracając dużo dobrego. Ale nic, dobrze, że są forumowicze z dawnych czasów którzy jeszcze tutaj zaglądają. Obysmy za roku znów się spotkali.

 

Żelko ja mam tak samo. Masz rację dobrze, że są forumowicze którzy pamiętają o aukcji i biorą w niej udział. I oby to trwało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony dziękuję za kolejną możliwość uczestnictwa w aukcji, tyle to już lat, kto by pomyślał, że tak szybko to zleci. Dziś akurat taki smutny i nostalgiczny dzień, bo naszej Nefer i urodziny i pierwsza rocznica śmierci. Przypomniały się czasy kiedy Nefcia nasza tu na FM wiele dobra czyniła. Kto może niech zapali świeczkę lub tylko wyśle serducho do Nieba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony dziękuję za kolejną możliwość uczestnictwa w aukcji, tyle to już lat, kto by pomyślał, że tak szybko to zleci. Dziś akurat taki smutny i nostalgiczny dzień, bo naszej Nefer i urodziny i pierwsza rocznica śmierci. Przypomniały się czasy kiedy Nefcia nasza tu na FM wiele dobra czyniła. Kto może niech zapali świeczkę lub tylko wyśle serducho do Nieba.

 

Żelko myślałam o Neferce w czasie tej aukcji. Ona wpadała na aukcję i tak konkretnie zalicytowała, ze trudno ją było przebić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, przepraszam za nieobecność w finale aukcji. Ale Wy jesteście - Kochani, niezawodni. Fajny wynik mamy i tradycji stało się zadość.

DZIĘKUJEMY! :) Jeśli komuś zmienił się adres, prośba o prywatną wiadomość.

 

SPOKOJNYCH, PEŁNYCH MIŁOŚCI, CIEPŁA I NADZIEI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

 

Redakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym Ognisku jest zawsze ciepło, przytulnie, miło, w nieocenionej bliskości...

Nie trzeba wielu słów - wspólnota, tradycja, budujący cel.

 

ŻYCZĘ WAM ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA PRZEPEŁNIONYCH RADOŚCIĄ, MIŁOŚCIĄ, OŻYWCZYM CIEPŁEM.

 

Ściskam

Bogusław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie zdazylam na final ale czaem tak sie ulozy, gratuluje wszystkim wylicytowanych pieknych arcydziel. Ja także myslalam o Nefer, bylo mi smutno ale jednak Nef byla mocno pozytywna i po nosie by mi dala, ze smutamy. Kase wplacilam. Adres bez zmian.

 

Życze Wszystkim i kazdemu z osobna Wesołych i pogodnych Świat w rodzinnym gronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...