Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

24 sierpnia 2024 start taryf dynamicznych na energię elektryczną. Co warto wiedzieć?


Recommended Posts

5 godzin temu, prokurator napisał:

Fachowcy wiedzą lepiej od ciebie a ty twierdzisz że ja marudzę

Nie pisałem że jest to dla mnie opłacalne. Nie będę z tego korzystał. Dla jednych może to być opłacalne a dla drugich nie będzie opłacalne.

Ty za to czujesz się "wydymany". Współczuję.

Jednak wiecznie marudzisz. Jedź do Chin, rossji... tam będziesz miał kapitalizm i będziesz maił lepiej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prokurator napisał:

W Chinach jest lepiej to pewne i nie mówię tego z mojego doświadczenia ale słucham ludzi którzy latami tam mieszkają a jeden kilka książek napisał wiec chyba ty lepiej raczej nie wiesz co ? chyba że wiesz lepiej to nie mamy o czym gadać

Przeprowadź się do Chin. Tam jest lepiej to pewne. Jeden taki kilka książek o tym napisał. Po co siedzisz jeszcze w Polsce i trujesz o swoich wydumanych problemach "komuną" w Polsce.

PS Możliwe, ze ten który latami tam (w Chinach) mieszka i by napisał coś negatywnego to by przestał tam mieszkać i by przebywał w więzieniu. Lub był już na "drugim" świecie.

Ty to jednak jesteś naiwny i łatwowierny i łykasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, prokurator napisał:

Eu odbiera nam gotówkę to nie zamordyzm ???

Ja mam. Używam do wózka ma marketach.

Faktycznie będę płakał, jak zlikwidują - będę musiał ze swoim wózkiem do sklepu jeździć... A nie, zaraz. Przecież przepakowuję z ich wózka do swojego. To mi nawet łatwiej będzie, jak zlikwidują gotówkę i trzeba będzie ze swoimi wózkami chodzić.

17 godzin temu, prokurator napisał:

nie mówienie w mediach o ludobójstwie w Palestynie to wolne media ?

Jakich mediach? Oglądasz programy informacyjne w telewizji?

17 godzin temu, prokurator napisał:

chciał cenzurować wywiad Trump-Musk to wolność ????

Chcieć sobie może. Różne rzeczy. Ważne czyny. Wiesz, jaki kraj blokuje dostęp do Wikipedii, BBC, zachodnich mediów społecznościowych czy stron związanych z Dalai Lamą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...