Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pomoc w aranżacji mieszkania 63 m2


Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich

 

Zwracam się do Was z wielką gorącą prośbą:

Otóż nie za bardzo potrafię zaaranżować mieszkanie które otrzymałem w spadku po zmarłych rodzicach.

 

Mieszkanie składa się;

Z dwóch przedpokojów około 3 m2 oraz około 7 m2,

Z pokoju około 10 m2,

Z pokoju około 9 m2,

Z pokoju około 21 m2,

Z kuchni około 7 m2,

No i wiadomo z łazienki oraz WC, i balkonu.

 

Niestety do szczęścia potrzebowałbym 4 osobnych pokojów, z czego jeden mógłby być naprawdę symboliczny (4 - 5 m2).

 

Potrzebowałbym „salon” (mógłby być z aneksem kuchennym - służyłby również do spania dla starych), pokój dla syna 12 lat, pokój dla syna 8 lat, no i właśnie ten niewielki pokój na moje pierdołki typu komputery, drukarki 3D, i jakieś gadgety wykorzystywane przeze mnie, drony, pojazdy RC, ładowarki, zasilacze, mierniki itp.

 

Myślałem, żeby kuchnię przenieść do dużego pokoju i wtedy sprawa by się niejako rozwiązała, niestety pani ze spółdzielni kategorycznie stwierdziła, że nie wolno zmieniać przeznaczenia pomieszczeń :(

 

Ściany które można zlikwidować są zlikwidowane na rysunku 3.

 

Przeglądałem dużo różnych propozycji aranżacji ale niestety nic nie mogłem dopasować do moich potrzeb, a samemu jakoś nie mam takich zdolności :(

 

Dlatego zwracam się do Was szanowni formułowicze, może ktoś znajdzie chwilkę czasu i pomoże mi.

 

Z góry bardzo serdecznie dziękuję za wszelki rady, porady i propozycje.

 

Poniżej szkice mieszkania, jeśli coś z nimi nie tak mogę przygotować je w innej formie.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

[ATTACH]468488[/ATTACH][ATTACH]468489[/ATTACH][ATTACH]468490[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich

 

Zwracam się do Was z wielką gorącą prośbą:

Otóż nie za bardzo potrafię zaaranżować mieszkanie które otrzymałem w spadku po zmarłych rodzicach.

 

Mieszkanie składa się;

Z dwóch przedpokojów około 3 m2 oraz około 7 m2,

Z pokoju około 10 m2,

Z pokoju około 9 m2,

Z pokoju około 21 m2,

Z kuchni około 7 m2,

No i wiadomo z łazienki oraz WC, i balkonu.

 

Niestety do szczęścia potrzebowałbym 4 osobnych pokojów, z czego jeden mógłby być naprawdę symboliczny (4 - 5 m2).

 

Potrzebowałbym „salon” (mógłby być z aneksem kuchennym - służyłby również do spania dla starych), pokój dla syna 12 lat, pokój dla syna 8 lat, no i właśnie ten niewielki pokój na moje pierdołki typu komputery, drukarki 3D, i jakieś gadgety wykorzystywane przeze mnie, drony, pojazdy RC, ładowarki, zasilacze, mierniki itp.

 

Myślałem, żeby kuchnię przenieść do dużego pokoju i wtedy sprawa by się niejako rozwiązała, niestety pani ze spółdzielni kategorycznie stwierdziła, że nie wolno zmieniać przeznaczenia pomieszczeń :(

 

Ściany które można zlikwidować są zlikwidowane na rysunku 3.

 

Przeglądałem dużo różnych propozycji aranżacji ale niestety nic nie mogłem dopasować do moich potrzeb, a samemu jakoś nie mam takich zdolności :(

 

Dlatego zwracam się do Was szanowni formułowicze, może ktoś znajdzie chwilkę czasu i pomoże mi.

 

Z góry bardzo serdecznie dziękuję za wszelki rady, porady i propozycje.

 

Poniżej szkice mieszkania, jeśli coś z nimi nie tak mogę przygotować je w innej formie.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

[ATTACH]468488[/ATTACH][ATTACH]468489[/ATTACH][ATTACH]468490[/ATTACH]

 

Pliki graficzne:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie będziesz wypoczywał z rodziną, jadł obiad, skoro zrobicie sobie tylko ciasne sypialnie + pokój na twoje graty?

 

Można zrobić wspólny pokój dzieci i wówczas zrobić sobie klitkę:

f50ec15892f7b9d5.jpg

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki ogolny, luzny pomysl: zrobic zabudowe do samego sufitu, z przesuwanymi sciankami. W srodku dzielisz jak chcesz (polki, szuflady), to drobny szczegol. Mozesz tam umiescic blat z krzeslem wsuwanym, kiedy go nie uzywasz (litera K :D). To ogolnie tak bardzo nie pomniejszy pokoju, a jest jednoczesnie w miare pojemne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...