Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

; ) Śmieszny pokój ...


Gość Domka

Recommended Posts

Rodzinka kupiła sobie domek, ale w domku słyszeli rożne dźwięki i obawiali się ze dom jest nawiedzony, wiec wynajęli medium. Medium stwierdziła, ze w tym domu kiedyś mieszkała samotna kobieta, która każdego dnia oczekiwała powrotu swego męża. Mąż się nigdy nie pojawił a kobieta w końcu przy tym stole zmarła.

To jest zdjęcie owego pokoju. Upewnij się, ze masz włączony dzwięk.

Skoncentruj się na stole, musisz się dobrze przypatrzeć zdjęciu i wyslyszec pewien szelest , wiec daj sobie trochę głośniej

Oto adres:

http://home.attbi.com/~n9ivo/whatswrong.swf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w momencie jak miałam wyłączyć zadziałało- efekt był piorunujący w domu śpiących ludzi a głośniczki miałam włączone całkiem głośno. Nie polecam oglądać po 22-giej, chyba ,że na słuchawki

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2002-11-22 23:07 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem zaskoczony, bo tak się składa, że znam ten pokój. Mogę tylko dodać, że pani, która w nim mieszkała dokonała kiedyś niezbyt trafnego wyboru. Następnie ciągle słyszała od swoich bliskich: "Gdzie ty miałaś oczy". Myślę, że jeżeli wystarczająco długo obserwuje się to zdjęcie, można tę kobietę zrozumieć.

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: sanipro dnia 2002-11-24 14:20 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeczę dyskusje na forum są bardzo ciekawe, niektóre z nich bardzo mi pomogły, np jaki kominek wybrać jaka dachówka, jaki piec olejowy itp. (zdrukowałam już ponad 2 ryzy papieru)

ale latanie po necie też jest fajne...

 

pozdrawiam

 

ps najzabawniejsza jest reakcja .... mogę ją sobie tylko wyobrazić i już mi się japka cieszy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...