Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Z archiwum X-odcinek specjalny"


Gość Alanta

Recommended Posts

Agent Mulder na tropie nowych zjawisk paranormalnych. Transgalaktyczne zniknięcia kubków z logo Muratora, koszulki transmutowane w kubki, chaos i zawirowania.

Podejrzani są jak zwykle Obcy. Prosimy Redakcję o wystosowanie do sąsiednich Galaktyk listów pouczających i niewielkich partii gadżetów reklamowych - Obcy są na nie łasi; może przestaną je wtedy wyciągać z naszych skrzynek...

 

Zespół Oczekujących Na Obiecany Qbek, Komitet ds. Pertraktacji z Obcymi

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

PS. Tekst nie jest mojego autorstwa, ale zaprzyjaźnionego forumowicza, ja nie mam takiego dobrego pióra... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię Majka - też się długo zastanawiałem, bo przecież była to dobrowolna deklaracja Redakcji. Wyszło na to, że jestem bardziej uparty - ale też założyłem, że ktoś z Redakcji, kto nam te nagrody przyznawał, chciał nam sprawić frajdę (a nie np. zwabić następnych uczestników na Forum). Dalej założyłem, że pozimo bałaganu organizacyjnego w Muratorze nie odbiega specjalnie od innych, znanych mi organizacji. Wyglądało na to, że kubek utknął gdzieś między kubko-dawcą a "umowną sekretarką". Moje maile miały zatem na celu "przetkanie" owego zatoru. No i pomogło - jak już wspominałem. Kubek jest super !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zauważyłem jaki jestem zarozumiały. Myślałem, że tylko przesyłki kierowane do mnie miały kontakt z niezidentyfikowanymi obiektami muratorofilnymi. Pominę jaki wymiar koszulki wybrałem, ponieważ jest to bez znaczenia - koszulek nie ma. Kiedy przeczytałem MURATORZE, byłem przekonany, że to kwestia kilku dni. Nic z tych rzeczy. Oni (OBCY) muszą kontrolować naszą korespondencję, byli szybsi. Po informacjach jakie przesłałem do REDAKCJI otrzymałem przeproszenie za POCZTĘ oraz informację, że następny kubek jest w drodze. Nie uwierzycie. Oni następne kubki też przechwytują. Mają niezły wywiad. Oczywiście poinformowałem POCZTĘ o tych incydentach. Wszystko było kulturalnie i w przyjaznej atmosferze. Jest tylko problem z listonoszem. Nie słyszy jak mówię Dzień dobry.

Jeszcze jest jedna sprawa. Nie wiem jaki ona ma związek z kubkami, ale może zainteresuje agentów. Opowiadał mój kolega z pracy, jego syn uczęszczający do trzeciej klasy szedł rano do szkoły. Po drodze spotkał trzech obcych. Przejrzeli jego plecak jednak nic nie wzięli poza jednym. Zabrali zeszyt z wypracowaniem z języka polskiego. Czy to może być zbieg okoliczności?

S-O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rety, czego się wstydzicie, to Redakcja powinna się wstydzić, że nie dotrzymuje obietnic. Jesli są takie problemy z nieszczęsnymi Qbkami, to po co je w ogóle obiecywać ? Efekt jest taki, że jak przeczytałam o tym, że Redakcja będzie nagradzać autorów najciekawszych dzienników nagrodami, to mnie pusty śmiech ogarnął...I nie chodzi mi wcale o qbek, ale o zasadę !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję Zespół Oczekujących Na Obiecany Qbek, Komitet ds. Pertraktacji z Obcymi, że mimo dywersji OBCYCH obiecany QBEK dotarł na wskazany przeze mnie adres.

Z tego ogromnie się cieszę i tego samego życzę innym uczestnikom Forum.

Z pozdrowieniami S-O

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: sanipro dnia 2002-04-10 10:17 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...