Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poznań i okolice 2010


makofski

Recommended Posts

Możecie polecić kogoś sprawdzonego do podjazdów/chodników z kostki betonowej (brukowej), kto potrafiłby również zrobić koncepcję (uproszczony projekt) położenia kostki na większej powierzchni?

BRUK-BAU - przede wszystkim zajmują się układaniem kostki brukowej, co prawda u mnie robili wylewki, a jeśli układają kostkę tak jak robią wylewki to mogę ich szczerze polecić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

brachol - w Butransie kupowaliśmy cztery pierwsze L19 na parter, więc zadzwoniłam tam na pewniaka i dupa blada. Nie ma i nie wiedza kiedy wyprodukują, bo w najbliższym czasie nie planują.

 

atika - dzięki na namiar, ale cięzko nazwać te rejony okolicami Poznania. W Pleszewie też znalazłam. Problem w tym, że koszt transportu 4 belek z odległości 80 km powoduje, że taniej jest kupić zbrojenie i betonować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w końcu muszę znaleźć czas, żeby coś napisać. Przeprowadziliśmy się w sobotę, więc czas odbić szampana. Przy okazji chciałem bardzo polecić ekipę od wykończeń - Krzysiek, tel 500187532. Szybko i sprawnie i przede wszystkim solidnie.

 

 

Gratulacje przeprowadzki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kładą się płytki. Została nasza łazienka. Reszta - już położona, zafugowana i zakryta przed brudem.

Teraz panowie dopieszczają sufity, bo kazałam im poprawiać po szlifowaniu ;)

 

No i za chwilę czas na malowanie, później panele.... i może ten 18 grudnia na przeprowadzkę jest bardzo realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ciekawa usługa, i chyba bedzie na nią popyt, mojego męża strasznie irytuje skręcanie mebli z ikei ;-) na szczescie tym razem bedzie tylko łóżeczko do skręcenia :D

atika to trzymam kciuki zeby do 18 się udało, u nas podobny status tylko dzisiaj mi pan od parkietu powiedział że posadzka jest na razie zbyt wilgotna na położenie parkietu :( za 2 tyg ma kłaść, podkręciłam ogrzewanie, w piątek startuję z wentylacją i kurcze MUSI wyschnąć :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...