Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka - polecane usługi i produkty


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zbliżam się ku końcowi budowy domu w Łodzi koło Konstantynowa. I chciałbym bardzo polecić ekipę która wykonywała u mnie większość prac. Szefem jest Pan Leon tel. 604 797 853, zajmuje się on wszelakimi pracami budowlanymi i ma na ten temat szeroką wiedzę. Potrafi dobrze doradzić.

 

Jeżeli chciałby ktoś obejrzeć rezultaty jego pracy, to proszę o priv. Umówimy się jakoś u mnie na budowie:

2013-01-01%2013.01.41.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt z Was nie jest zadowolony z usługi parkieciarskiej ?

Pytałam już kiedyś, ale się przypomnę. Poszukuję solidnego wykonawcy do przyklejenia, wycyklinowania i polakierowania parkietu. Jest dość dużo łączenia parkietu z gresem, więc chodzi tez o to ,żeby starannie dokonać połączenia korkiem.

 

Może późno, ale dawno nie wchodziłem. Mogę podać solidną firmę od parkietu. Pan Cichomski - tel.502421533. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, poszukuje ekipy budowlanej z Łodzi do budowy domu w mandragorze, możecie kogoś polecić, oprócz Pana Jarka Karpia? Dzieki

 

Mogę polecić firmę: Pan Jokiel - tel. 888777678; Budowali dom mojego sąsiada i zrobili bardzo solidnie. Ojciec i dwóch synów. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

My potrzebujemy solidnej ekipy do zrobienia elewacji zewnętrznej domu !!!

 

Do elewacji polecam Pana Tomasza Kubickiego - tel. 601744103; Wykonuje również więźby, pokrycia dachów i ocieplenia wewnętrzne + karton gips. Polecam. U mnie robił tynki zewnętrzne i pokrycie dachu gontem. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję solidnego a zarazem nie drogiego elektryka ,położenie instalacji elektrycznej,dom położony w okolicach [email protected]

Gdzie w Łodzi lub okolicach można kupić drzwi zewnętrzne do garażu w kolorze grafitowym.

 

Elektryka mogę podać jutro, bo telefon mam w pracy. Czy chodzi Tobie o drzwi segmentowe do garażu - wjazdowe dla samochodu, czy o drzwi zewnętrzne do wejścia do garażu? Ja mam drzwi segmentowe z napędem firmy Hormann a drzwi zewnętrzne mam stalowe firmy z Zamościa - PTZ. Uważam, że są ok. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś może polecić jakąś firmę montującą sprawdzone okna

 

Pozdrawiam

 

Mogę polecić firmę Adam Uliński - 607389410. Montują okna z firmy Dako z Nowego Sącza. Mam je zamontowane od 4 lat i wszystko jest ok. Montują również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, bramy garażowe i wykonują zabudowę kuchni i szaf. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Szukam namiarów na fachowca od montażu domofonów. Żadnych ogłoszeń w gazetach. Dodam że mieszkam w Łodzi. Dzięki za pomoc

 

ja będę korzystał (na razie zbieram kasę:cool:) z Roberta: 502 209 111 (kamery, rejestracja obrazu i monitorning też on)

firmę ma gdzieś przy Piotrkowskiej ( w części "przejezdnej")

 

kiedyś montował to wszystko w firmie, w której pracowałem- człowiek z wiedzą POLECAM

oczywiście na początku poproś o KOSZTORYS!!!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, poszukuje ekipy budowlanej z Łodzi do budowy domu w mandragorze, możecie kogoś polecić, oprócz Pana Jarka Karpia? Dzieki

 

witam moge polecic ekipe pana Stasiaka ,budowali u mnie szczeże polecam,bardzo ucziwa ekipa doradza ,pomoga,tel 783280721

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryka mogę podać jutro, bo telefon mam w pracy. Czy chodzi Tobie o drzwi segmentowe do garażu - wjazdowe dla samochodu, czy o drzwi zewnętrzne do wejścia do garażu? Ja mam drzwi segmentowe z napędem firmy Hormann a drzwi zewnętrzne mam stalowe firmy z Zamościa - PTZ. Uważam, że są ok. Powodzenia.

 

 

 

 

Witam ,jeżeli możesz to podaj namiar na elektryka a jeżeli chodzi o drzwi to zewnętrzne ocieplone do wejścia do garażu z ogrodu,nie brama wjazdowa do garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryka mogę podać jutro, bo telefon mam w pracy. Czy chodzi Tobie o drzwi segmentowe do garażu - wjazdowe dla samochodu, czy o drzwi zewnętrzne do wejścia do garażu? Ja mam drzwi segmentowe z napędem firmy Hormann a drzwi zewnętrzne mam stalowe firmy z Zamościa - PTZ. Uważam, że są ok. Powodzenia.

 

 

 

 

Witam ,jeżeli możesz to podaj namiar na elektryka a jeżeli chodzi o drzwi to zewnętrzne ocieplone do wejścia do garażu z ogrodu,nie brama wjazdowa do garażu.

 

Witaj. Firma STALPRODUKT ZAMOŚĆ - http://www.futryna.com.pl/ Mam z tej firmy drzwi zewnętrzne - wejściowe do budynku - BATORY oraz drzwi między wiatrołapem a garażem - nazwę mogę podać później. Dzieci też mają kilka sztuk tych drzwi. Moje pracują już 3 lata i wszystko jest w porządku. Trzeba poszukać u różnych przedstawicieli - mają różne ceny. Ja kupowałem w Warszawie w firmie PTZ (jeżeli jeszcze istnieje). Jeżeli jakieś pytania będą, chętnie pomogę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam firmy wykonującej kominki z dystrybucją gorącego powietrza.

 

Byliśmy w tapis w łodzi, dostaliśmy wstępną wycenę i szukamy dalej. Mamy zamiar zajrzeć do Zgierza ul. Bazylijska (Kochański), tam mają wkąłdy z Tarnawy. Czy ktoś u nich zamawiał wykonanie kominka?

 

zadzwon do tego kolegi.lałem mu posadzki-tomek

http://www.tmstone.pl

tu masz zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Budowa juz na ukonczeniu wiec przesylam namiary na sprawdzone ekipy.

Kierownik budowy - Ceranka Zbigniew 501-312-416 (zajmuje sie wszystkim, ma swoje ekipy - murarzy, tynkarzy, dekarzy, wykonczeniowcow)

Dogaduje sie do jakiego etapu buduje i wszystko doglada. Super fachowiec. Nie sa najtansi (raczej srednia polka cenowa) ale za to nie martwimy sie niczym.

Dekarz - Piotr 607-994-299 (polecam)

Ogrzewanie(podlogowka, rekuperacja) - Stolarczyk - polecam tak jak mam kotlownie zrobiona to poezja. Jakis problem z ogrzewaniem??? dzwonie odbiera i zalatwiamy to przez telefon albo przyjezdza jak dzis. Dostepny w kazdej chwili.

Kominek - Paweł Zarzycki 509224696 - Solidna firma. Kominek nie z płyty tylko murowany. Klasa

Elektryk - Sikorski 604-444-774 - Stara szkola. Kable nie w podłodze tylko puszczone góra jeden obok drugiego. Pieknie spiete w rownej odleglosci od sufitu. odbiera w razie klopotów kazdy telefon. Pełen serwis

Glazurnik + kartony - Bogus Bednarz 507943104 - Zrobil rewelacyjnie 2 lazienki + zabudowe salonu.

Wszystkie ekipy sa ze sredniej polki cenowej (jednak widac za co sie placi)

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

Koniec budowy, czas na polecenia dobrych fachowców.

Będę edytował ten post dodając kolejne sprawdzone na mojej budowie ekipy.

 

1) Brukarz - Firma GLAZ-BRUK, Pan Rafał Siemaszkiewicz, tel. 605-727-827,

2) Dekarz - Firma Witand, Pan Andrzej Wilhelmi, tel. 603-375-564,

3) Geodeta - Firma ArPreGeo, Pan Przemysław Kurgan, tel. 510-866-603,

4) Drzwi zewnętrzne – Firma Pakro, Pan Paweł Kucharski, tel. 602-597-403.

 

Kilka słów dlaczego właśnie powyższa Firma:

Założyłem bramę segmentową Hormanna z przetłoczeniem poziomym. Chciałem dobrać drzwi, z certyfikatem bezpieczeństwa,

w złotym dębie (jak brama), o idealnie dobranym odcieniu forniru do bramy. Aby przetłoczenia z bramy i drzwi pokrywały się.

I żeby jeszcze drzwi były na wysokość 230cm, tak aby licowały ze szczytem bramy.

I wiecie co, takie właśnie zrobił Pan Paweł.

 

Pozdrawiam i życzę samych dobrych ekip na placu Waszej budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...