Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa wielkopolska 2009


Recommended Posts

Witam,

 

czy możecie polecić kogoś od podłogówki, kto ma doświadczenie w układaniu podłogówki w całym domu (dodatkowo tylko drabinki w łazienkach)? Budowa na wschód od Poznania (okolice Pobiedzisk). Pytałem na białej liście, ale niestety bez odzewu - może tu zajrzy ktoś kto miał takich instalatorów i był z nich zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Witam Wszystkich

Właśnie udało mi zdobyć pozwolenie na budowę - trudno było ale jakoś poszło.

Proszę wszystkich doświadczonych o namiary na sprawdzone firmy budowlane oraz wykonawców przyłączy.

Z góry dziękuje

 

biala lista obfituje w namiary :)

 

Generalnie przewijaja sie te same nazwiska. U mnie robil Damian Jaroc i jestem naprawde zadowolony, choc widzialem w watku "bialej listy" jakies uwagi co do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam

Czy może ktoś polecić swojego kierownika budowy w miarę bezproblemowego i w rozsądnej cenie. Czy są tacy kierownicy co biorą w Poznaniu poniżej 1500 PLN. Oczywiście przejrzałem białą listę a tam przewija się tylko Pan Z.K. ale chyba są w naszych okolicach jeszcze inni kierownicy.

Proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam Wielkopolske z odleglego swietokrzyskiego.Co mnie tu przywiodlo?poszukuje pilnie informacji na temat firmy Hekaplast ( producent okien z Leszna).Czy macie jakies doswiadczenia z ta firma i jej produktami?Okna baaardzo mi sie podobaja, tylko pyt, czy zaryzykowac-firma kompletnie u nas nie znana...no i ta odleglosc...z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam,

 

Wprawdzie dom buduję pod Warszawą, ale projektantki wnętrz znalazłam w Poznaniu. Generalnie moja opinia o projektantach wnętrz jest następująca: przeważająca większość to miernoty. Pierwotnie nie miałam zamiaru korzystać z projektantów wnętrz. "Sama sobie urządzę" - tak myślałam. Nie dałam rady: dom mam spory, ponad 250 m.kw. z dość nietypowymi rozwiązaniami (antresola w salonie). Projektantki z ALIA STUDIO http://aliastudio.pl/ bardzo miło mnie zaskoczyły. Dziewczyny są utalentowane, mega kreatywne, pełne pomysłów a przy tym pełen profesjonalizm. Za bardzo uczciwe ceny. Miernoty w tej branży biorą o wiele większe pieniądze i trzepią ciągle te same projekty, które za 5 lat będą odchodzić do lamusa jak niegdyś boazeria i kasetony na sufitach. A dziewczyny są super, bo robią rzeczy piękne, ponadczasowe. Serdecznie polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
witam już w większości wybudowanych :)

czy możecie napisać skąd braliście kuchnie? przydałoby się kilka namiarów do sprawdzenia a mam tylko 1 (http://www.pluciennik.pl)

dzięki z góry

 

Z czystym sumieniem mogę polecić Mariusza 502156954. U mnie robi kuchnie na indywidualne zamówienie. Fachowo i tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...