Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

mam do sprzedania stemple o dł. 2,8-3 m po 3 zł/szt. (około 100 szt.) a w przyszłą sobotę 7.08 jestem w stanie zorganizować ich transport w bliskie okolice Sochaczewa:-).

 

Pozdrawiam

 

Witam

Poszukuję stempli 2,8m minimum 80 sztuk Sochaczew lub najbliższa okolica.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

z przyjemnością dołącze do tej grupy!

nasz domek już co prawda już rośnie (jesteśmy obecnie przed zalaniem stropu) ale przed nami jeszcze duuuuuuuuuuuuuuuuuużo roboty więc jeśli mogę dołączyć to będzie miło! nasza budowa jest na Kuznocinie więc z tego co czytałam znajdę tu paru sąsiadów! oczywiście służę moim skromnym doświadczeniem w dziedzinie "budowa domu jednorodzinnego"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

robie sobie aktualnie mały kosztorys stanu surowego.

ile kosztuje pokrycie dachu blachodachówką?

grubsze materiały już mamy. zaopatrywaliśmy sie w kampinosie. i jesteśmy zadowoleni.

Okna i drzwi to muszę poszukać po ofertach.

 

A no i buduję się w lesznie więc może jakiś sąsiad się znajdzie.

 

czekam na info w sprawie tego dachu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

nas materiały na pokrycie dachu o pow. ok. 310 m2 (blachodachówka, folia, łaty i kontrłaty, rynny, kominki wentylacyjne oraz dodatki) wyniosły ok. 19,5 tys. Do tego dodaj koszty robocizny - u nas coś ok. 12 zł za mb.

Oczywiście wszystkie koszty materiałów zależą w głównej mierze od blachodachówki a dokładniej jej producenta. Tu rozpiętość cenowa jest naprawdę ogromna.

 

Życzę wytrwałości w budowie,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

nas materiały na pokrycie dachu o pow. ok. 310 m2 (blachodachówka, folia, łaty i kontrłaty, rynny, kominki wentylacyjne oraz dodatki) wyniosły ok. 19,5 tys. Do tego dodaj koszty robocizny - u nas coś ok. 12 zł za mb.

Oczywiście wszystkie koszty materiałów zależą w głównej mierze od blachodachówki a dokładniej jej producenta. Tu rozpiętość cenowa jest naprawdę ogromna.

 

Życzę wytrwałości w budowie,

pozdrawiam

Witam chcę spytać o ekipę

czy jesteście zadowoleni?

skąd są??

czy można prosić o kontakt?

a i gdzie blachę kupowaliście?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...