Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

Dziś miałem rozmowę z jedną z forumowiczek z naszego terenu... i znów ta sama historia... TYNKI...

uczice się prosze na moich błędach.... spisujmy DOKŁADMNE UMOWY. Niech ma ona kilkanscie stron ale niech będzie... Ja w tej chwili walcze w sądzie z "tynkarzem" i słysząłem na sali sądowej takie teorie jak na przykłąd że ja chciałem tynki I kategorii ( bo w umowie nie było zapisane jaka kategoria). dodam że I katagoria to sam narzut kielnią na ścianę...

 

Potem "tynkarz" stwierdził, że efekt pękania tynków to wpływ bliskości rzeki Bzury.... i jeszcze kilka takich historyjek jak na przykład że krzywizny przy bramach garażowych to podobno ja powiedziałem" żeby było zrobione jakkolwiek"

 

także trzy ważne elementy przy tynkarzach:

 

1. Obejrzymy minimim 3-4 ich prace - nawet niech pokażą domy juz zamieszkane... jak będą kręcić to nie ma co dalej z nimi rozmawiać.

2. Spisujmy dokładną umowę i raczej z ich materiałem - bo potem będa kręcić że to wina materiału a nie wykonacy

3. Nie odbierajmy roboty samemu - weźmy rzeczoznawcę za 200-300 zł który sprawdzi wszystkie newralgiczne miejsca.... może kierownik budowy a najlepiej za pare złotych zrobi to pracwonik konkurencyjnej firmy.... każdy błąd znajdzie bo wie gdzie szukać.

 

 

Zaufałem średniej rynkowej cenie i pięknej mowie "tynkarza" - teraz sprawa jest w sądzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poszukuje firmy do wykonczenia balkonow.

Wzielam ostatio fachowca, ktory polozyl hydroizolacje i poprostu chce mi sie plakac jak widze co on zrobil:( , a dodatkowo oszukal mnie na materialacb i wogole jakas masakra.

 

Bardzo prosze o kontakt do jakiejs sprawdzonej przez Was firmy.

 

 

Podbijam, też poszukuję podobnej ekipy, SOLIDNEJ. MamY balkon, częściowo na wykuszem i po zrobieniu tynków wew widac ze cieknie wew, małe plamy na suficie. Zew warstwa balkonu juz pękła na 3, majstry zrobili chyba bez zbrojenia, izolacja tez raczej do d....to jest do skucia.

Solida firma poszukiwana. Gdzieś na forum widziałam kiedyś, ktoś polecał, ale nie znajdę juz tego.

Plisssss......:)

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

witam,

Przymierzam się do zagospodarowania mojej działki i kompletnie nie mam pomysłu jak to ma wyglądać. Czy może ktoś korzystał z usług kogoś kto się na tym zna. Zależy mi na przygotowaniu projektu (kilka propozycji), rozplanowaniu terenu, niwelacji, określenia poziomów na działce i wykonawstwie. Czy możecie kogoś polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam,

 

Czy ktoś ma już za sobą temat mebli kuchennych i może polecić kogoś, kto robi dobre jakościowo meble na wymiar w przystępnej cenie?

 

Na pewno dobre jakościowo i chyba też w przystępnej cenie są meble Gałwa z Radomska. Znajdziesz ich u nas na rynku w soboty. Robili meble u mnie i u znajomych, nie tylko kuchenne. Mogę polecić jako naprawdę solidnego i rzetelnego wykonawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, też poszukuję podobnej ekipy, SOLIDNEJ. MamY balkon, częściowo na wykuszem i po zrobieniu tynków wew widac ze cieknie wew, małe plamy na suficie. Zew warstwa balkonu juz pękła na 3, majstry zrobili chyba bez zbrojenia, izolacja tez raczej do d....to jest do skucia.

Solida firma poszukiwana. Gdzieś na forum widziałam kiedyś, ktoś polecał, ale nie znajdę juz tego.

Plisssss......:)

M.

 

z hydroizolacją samemu można sobie poradzić - trzeba tylko być dokładnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Jakby ktoś był na etapie "wykończeniówki" :-)

 

Zapraszam do skorzystania z naszych usług. Album z naszymi realizacjami na http://www.facebook.com/sainbudownictwo

 

- zabudowy i adaptacje poddaszy (docieplenie wełną, montaż stelaży, druga warstwa wełny, folia paroizolacyjna, płyta g/k, szpachlowanie łączeń, gruntowanie),

- układanie glazury, terakoty, gresu i kamienia ozdobnego,

- gładź gipsowa,

- montaż ścianek działowych z płyt karton-gips,

- zabudowy z płyt karton-gips wszelkiego rodzaju i kształtu,

- montowanie sufitów podwieszonych również wielopoziomowych z oświetleniem punktowym i LED,

- malowanie ścian i sufitów agregatem oraz metodą tradycyjną,

- montaż paneli podłogowych, ściennych i deski barlineckiej,

- osadzanie, montowanie drzwi wewnętrznych, parapetów,

- hydraulika zmiany punktów i podejść wodno-kanalizacyjnych,

- elektryka,

- łazienki od A do Z (hydraulika, elektryka, zabudowa G-K, GLAZURA, TERAKOTA, biały montaż),

- montowanie sanitariatów, armatury łazienkowej,

- wylewki samopoziomujące,

- wyburzenia, ścianek działowych i nośnych, wiercenie otworów itp.

 

Telefon 509-499-922

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...