Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam ,

czy ktoś moze sie orjetuje gdzie w Sochaczewie lub okolicach mozna kupic drut na zbrojenie w dobrej cenie

z gory dziekuje za info

 

(Może tym razem się uda odpowiedzieć - jakieś problemy z pisaniem postów miałem od kilku dni)

 

Najtaniej drut kupisz w punkcie przy wiadukcie na Żyrardów (obok PKP) przy rondzie. Masz do wyboru albo własny transport albo można pożyczyć przyczepkę, gdyż też jest taka możliwość.

 

 

My robimy wentylację grawitacyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej drut kupisz w punkcie przy wiadukcie na Żyrardów (obok PKP) przy rondzie. Masz do wyboru albo własny transport albo można pożyczyć przyczepkę, gdyż też jest taka możliwość.

 

Też mam pozytywne wspomnienia związane z zakupem stali z tego składu :)

 

 

 

Słuchajcie, poszukuję na sierpień sprawdzonej ekipy do ocieplenia i adaptacji poddasza. Kogo polecacie?

 

510 196 644 - robili u mnie i złego słowa powiedzieć nie mogę. Możesz powołać się na mnie - powiedz, że telefon masz od Kuby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz wysłałem na PW.

 

Witam forumowiczów,

czy ja również mogę prosić o przybliżone ceny jeśli chodzi o tynki wapienno - cementowe, wylewki oraz adaptację poddasza?

Jeśli macie jakieś namiary na sprawdzone ekipy z powyższych dziedzin to będe wdzięczna na kontakty : )

W razie co podaje mail [email protected] :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzona ekipa od wykończeniówki (poddasza) i elewacji

Zakres prac:

- budowa domu,

- elewacje,

- docieplenie poddaszy,

- ściany, ścianki działowe,

- gładzie gipsowe,

- sufity podwieszane,

- malowanie,

- tapetowanie,

- układanie terakoty oraz glazury,

- montaż paneli ściennych i podłogowych,

- montaż drzwi i okien,

- serwis okien,

Kontakt 609 298 920 [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

czy ja również mogę prosić o przybliżone ceny jeśli chodzi o tynki wapienno - cementowe, wylewki oraz adaptację poddasza?

Jeśli macie jakieś namiary na sprawdzone ekipy z powyższych dziedzin to będe wdzięczna na kontakty : )

W razie co podaje mail [email protected] :)

 

Zapraszam, mogę podjąć się powyższych zleceń.

Kontakt 509-499-922 lub http://www.sain.pl

referencje pod adresem: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483-Tynki-cem-wap-i-gipsowe-zobacz-referencje-url-www.sain.pl-url/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...