Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

Witam,

Jestem na etapie budowy ogrodzenia (boki siatka 90 metrów, przód jeszcze nie wiem). Czy macie namiary na sprawdzoną ekipę która podejmie się wykonania takiego ogrodzenia (może coś doradzi i podpowie).

proszę o kontakt na PW

 

ja ogrodzenie z siatki robiłem we własnym zakresie ( jak masz wolną chwile dodatkową osobę, betoniarkę to powinieneś sobie z tym poradzić).

 

sąsiadowi robiła jakaś firma i policzyli 100 zł od przęsła

 

co do ogrodzenia z przodu - mi robił murarz, który stawiał dom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem na etapie izolacji fundamentów domu niepodpiwniczonego. W jaki sposób robiliście u siebie hydroizolację na zewnątrz i od wewnątrz?

Witaj w tej dyskusji Masz zawartą ogromną ilość cennych rad ,lepiej to zrobić raz a dobrze

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?133866-Izolacja-pionowa-fundament%C3%B3w-papa-!/page15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Możecie mi powiedzieć, gdzie kupowaliście blachodachówkę lub ewentualnie polecić jakąś firmę, w której można kupić za rozsądną cenę?

 

Kupowałam w Bros-Bud w Paprotni, mogę polecić. Kompleksowa obsługa - blacha, okna dachowe, rynny. Mili panowie, doradzają. Ceny mają rozsądne, szukałam blachy w kilku miejscach w Sochaczewie i tam było najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałam w Bros-Bud w Paprotni, mogę polecić. Kompleksowa obsługa - blacha, okna dachowe, rynny. Mili panowie, doradzają. Ceny mają rozsądne, szukałam blachy w kilku miejscach w Sochaczewie i tam było najtaniej.

 

Dzięki za pomoc. Już od kilku osób słyszałem, ze tam mają najkorzystniejsze ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W wyniku zmiany koncepcji zostało mi kilka sztuk grzejników CosmoNova (ten sam koncern co Purmo) z serii PLAN MULTI.

Są to bardzo fajnie wyglądające grzejniki z gładkim frontem - wyglądają o niebo lepiej niż tradycyjne z pofalowanym, karbowanym frontem. Wszystkie są nowe, zapakowane fabrycznie. Wszystkie mają prawe podejście. Mam to co poniżej:

 

CNP22900600 - szerokość 600mm wysokość 900mm, typ 22 (podwójny gruby); 2 szt. cena 500

 

CNP21600920 - szerokość 920mm wysokość 600mm, typ 21 (podwójny cienki); 1 szt. cena 400

 

CNP226001400 - szerokość 1400mm wysokość 600mm, typ 22 (podwójny gruby); 1 szt. cena 700

 

CNP22600920 - szerokość 920mm wysokość 600mm, typ 22 (podwójny gruby); 1 szt. cena 500

 

Ceny są chyba dobre bo przynajmniej o połowę niższe niż katalogowe. Odbiór chyba tylko osobisty w Brwinowie pod Warszawą (za Pruszkowem). Najchętniej oddam całość w zestawie - wtedy mogę zrobić dodatkową promocję zamiast 2600 zaproponuję 2400pln. Ale jak się nie znajdzie chętny na całość to będę oddawał na sztuki.

 

Ponadto chętnie oddam za niewielkie pieniądze kilka wiader Izohanu - nie reaguje ze styropianem więc idealnie nadaje się pod posadzkę na gruncie. Nie pamiętam teraz ile tego mam ale będzie ze 6 wiader - cena do dogadania bo mi to po prostu zalega.

 

Mam też żyrafę do szlifowania gładzi gipsowych - marka PANSAM (chińczyk ale szatan). Nie jest pierwszej nowości ale działa idealnie. brak węża do odkurzacza. Nowa linka napędowa. Dodatkowo kilka tarcz papieru w różnej gramaturze i tarcze siatkowe (chyba dwie). Oddam za butlę Jacka Danielsa :D

 

Kontakt na maila s.dalek(at)dmkprojekt.pl - na forum prawie nie zaglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Możecie mi powiedzieć, gdzie kupowaliście blachodachówkę lub ewentualnie polecić jakąś firmę, w której można kupić za rozsądną cenę?

 

Ja zrobiłem tak :

 

pozbierałem z całej okolicy całej okolicy ceny blachodachówki ( tej którą wybrąłem). Pisałem nawet maile z prośbą o wycenę gdzies w Polskę.... Podrukowałem sobie to wszystko i poszedłem na Łowicką dach MIX bodajże - dałem Pani oferty i poiwedziałem ze jak przebije konkurencję to wezmę od nich blachę...

 

Pani obejrzała oferty i dała mi najtaniej.

 

Taniej też niż "Bros Bud" z Paprotni o którym jest tak głośno :)

 

proponuję zrobić tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem tak :

 

pozbierałem z całej okolicy całej okolicy ceny blachodachówki ( tej którą wybrąłem). Pisałem nawet maile z prośbą o wycenę gdzies w Polskę.... Podrukowałem sobie to wszystko i poszedłem na Łowicką dach MIX bodajże - dałem Pani oferty i poiwedziałem ze jak przebije konkurencję to wezmę od nich blachę...

 

Pani obejrzała oferty i dała mi najtaniej.

 

Taniej też niż "Bros Bud" z Paprotni o którym jest tak głośno :)

 

proponuję zrobić tak samo

 

Przemek a jaką wybrałeś blachodachókę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem blachodachwkę BUDOMAT tylko z tej blachy szwedzkiej z 30 letnią gwarancją... jak chcesz zobacyzc jak wygląda - zapraszam.

 

Można wiedzieć ile płaciliscie dekarzowi za zrobienie dachu? Chcę się zorientować czy nie płacę za dużo... 35zł/metr z blachodachówki to normalna cena u nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...