Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

szukam w okolicy składu kruszyw ( zastanawiam się nad wysypaniem odobnym kruszywem, kamieniem części terenu na działce....

 

możecie jakiś polecić ( oprócz tego na Kuznocinie - bo tam już byłem )

 

W Serokach Po trasie Poznańskiej za Paprotnia tez jest skład kruszywa ale wybór raczej nie wielki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich. razem z zona jesteśmy na etapie wyboru projektu, no i mamy 2 do wyboru, a mianowicie Ptyś 2g oraz Z122. jednak przed podjęciem decyzji który wybrać chcieli byśmy je zobaczyć na zywo/ w tym momencie pojawia się pytanie i prosba: czy ktoś z Was buduje taki dom i był by tak mily i nas oprowadzil????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. razem z zona jesteśmy na etapie wyboru projektu, no i mamy 2 do wyboru, a mianowicie Ptyś 2g oraz Z122. jednak przed podjęciem decyzji który wybrać chcieli byśmy je zobaczyć na zywo/ w tym momencie pojawia się pytanie i prosba: czy ktoś z Was buduje taki dom i był by tak mily i nas oprowadzil????????

 

Witam,

buduję podobny do tych, które wybrałeś, tylko bez lukarny. Może ci się spodoba taki projekt TK8GL2. Mogę ci wysłać zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

buduję podobny do tych, które wybrałeś, tylko bez lukarny. Może ci się spodoba taki projekt TK8GL2. Mogę ci wysłać zdjęcia.

 

witam dziekuje bardzo za sugestie, jednak jest pare zeczy które sprawiają ze pozostaniemy przy swoich projektach( zona zażyczyła sobie spizarke przy kuchni, a ja chce mieć kotlownie za garażem i kilka innych). jednak jestem wdzięczny za zainteresowanie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jekiegoś speca od układania płytek? po ile sobie teraz liczą?gdzie najlepiej kupic po rozsądnej cenie styropian do elewacji 12 cm , wełnę do ocieplenia 15 cm i styropian na posadzki? jakie to są koszty?jakie firmy polecacie i na co zwracać uwagę?

 

co do płytek co ceny zaczynają się od 35 zł za metr kwadratowy... jak robisz cały dam to oczywiscie cenę negocjujesz....

 

co do styropianu lub wełny - mogę polecić super fachowca - wyslałem na priv info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziekuje bardzo za sugestie, jednak jest pare zeczy które sprawiają ze pozostaniemy przy swoich projektach( zona zażyczyła sobie spizarke przy kuchni, a ja chce mieć kotlownie za garażem i kilka innych). jednak jestem wdzięczny za zainteresowanie. pozdrawiam

 

Jeśłi ma być spiżarka i kotłownia za garażem - zobacz projekt Tymek.... jest tu nawet forum muratora Tymowiczów z Horyzontu....

 

zerknijcie tam sobie na zdjęcia.... dom może nie jest zbyt gustownie rozbudowany od zewnątrz ( ma prostą bryłę ) ale przez to jest tańszy w budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Okazało się ze nie mogę zamontować tego napędu do swojej bramy garażowej :( mam za mało miejsca przy stropie. :(

Moze ktoś właśnie takiego szuka oddam za 1tyś. Somfy GDK4000 http://www.ceneo.pl/22321256

 

Juz nieaktualne

 

Może ktoś szuka skrzynki gazowej!!!

Sprzedam skrzynkę gazową (60x60x25cm) wraz ze stelażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam

Poszukuję namiaru na niedrogiego projektanta

bo jakoś żaden gotowiec

nam nie podchodzi

z góry dziękuje

Pozdrawiam kolo12

 

Możesz zapytać w Biurze Projektowym Grafos w Sochaczewie, usługi ma niedrogie, więc może projekty indywidualne też.

Poza tym każdy gotowiec można przerobić, projekt gotowy plus przeróbki zawsze wyjdzie taniej niż projekt indywidualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę absurdalnego budowlanego humoru :)

 

Tak mi się przypomniała pewna przygoda na początku budowy z podpisaniem umowy z zakładem energetycznym ( moim zdaniem Bareja mógłby o tym film nakręcić)

Żeby podpisać umowę o dostarczanie energii elektrycznej - odesłano nas z Punktu Obsługi Klienta z Sochaczewa do Oddziału do Łowicza... ok - nie ma problemu - pojadę i podpisze... jak trzeba to trzeba.... zapytałem w jakich godzinach w sobotę mogę pojechać... popatrzono na mnie dziwnie :)

w soboty nie można - od poniedziałku do piątku...

no cóż - skoro tak to ok - wezmę urlop i pojadę 30 kilometrów złożyć jeden podpis... bo w punkcie obsługi w Sochaczewie nie mogę zostawić umowy, punkt nie wyśle jej do oddziału w celu podpisania i nie odeśle - takie przepisy wewnętrzne... a co tam Klient chce mieć prąd to niech jeździ.

 

No nic - w poniedziałek pojadę - ale Pan w punkcie obsługi powiedział, że razem z żona muszę jechać -jeśli mamy działkę kupioną razem...

 

Więc dla złożenia podpisu już dwie osoby są potrzebne i wycieczka 30 kilometrów do oddziału.... ( nie wiem zatem po co punkt obsługi istnieje)

Podobno Dyrektor oddziału osobiście z Klientami podpisuje umowy i to jest całe wytłumaczenie naszej wycieczki, brania urlopu dwóch osób, braku możliwości korespondencyjnego załatwienia sprawy itd.

 

Żona wzięła urlop, ja wziąłem urlop i pojechaliśmy z kompletem dokumentów.... tam miła Pani wzięła dokumenty i wyszła. Z minutę wróciła z umową podpisaną przez Dyrektora - pokazała gdzie mamy podpisać - wzięła jeden egzemplarz i powiedziała - to wszystko - dziękuję...

 

no cóż - w końcu to my jesteśmy dla Dyrektora a nie on dla nas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę absurdalnego budowlanego humoru :)

 

Tak mi się przypomniała pewna przygoda na początku budowy z podpisaniem umowy z zakładem energetycznym ( moim zdaniem Bareja mógłby o tym film nakręcić)

Żeby podpisać umowę o dostarczanie energii elektrycznej - odesłano nas z Punktu Obsługi Klienta z Sochaczewa do Oddziału do Łowicza... ok - nie ma problemu - pojadę i podpisze... jak trzeba to trzeba.... zapytałem w jakich godzinach w sobotę mogę pojechać... popatrzono na mnie dziwnie :)

w soboty nie można - od poniedziałku do piątku...

no cóż - skoro tak to ok - wezmę urlop i pojadę 30 kilometrów złożyć jeden podpis... bo w punkcie obsługi w Sochaczewie nie mogę zostawić umowy, punkt nie wyśle jej do oddziału w celu podpisania i nie odeśle - takie przepisy wewnętrzne... a co tam Klient chce mieć prąd to niech jeździ.

 

No nic - w poniedziałek pojadę - ale Pan w punkcie obsługi powiedział, że razem z żona muszę jechać -jeśli mamy działkę kupioną razem...

 

Więc dla złożenia podpisu już dwie osoby są potrzebne i wycieczka 30 kilometrów do oddziału.... ( nie wiem zatem po co punkt obsługi istnieje)

Podobno Dyrektor oddziału osobiście z Klientami podpisuje umowy i to jest całe wytłumaczenie naszej wycieczki, brania urlopu dwóch osób, braku możliwości korespondencyjnego załatwienia sprawy itd.

 

Żona wzięła urlop, ja wziąłem urlop i pojechaliśmy z kompletem dokumentów.... tam miła Pani wzięła dokumenty i wyszła. Z minutę wróciła z umową podpisaną przez Dyrektora - pokazała gdzie mamy podpisać - wzięła jeden egzemplarz i powiedziała - to wszystko - dziękuję...

 

no cóż - w końcu to my jesteśmy dla Dyrektora a nie on dla nas....

 

Dokładnie identyczny absurdalny scenariusz i ja przeszedłem :) XXI wiek w PGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...