Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jeżeli potrzebujecie wykonać posadzki maszynowe polecam firmę Teka Telefon: 692-796-235 Naprawdę firma godna POLECENIA

 

hmmmm. a tu masz swoje posty i reklamy o swoich usługach... czyżby autoreklama?

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157671-POSADZKI-WYLEWKI-MASZYNOWE-POZNA%C5%83-%C5%81%C3%93DZ-KUTNO-P%C5%81OCK-KALISZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj atsyrut meczacym jestes czlowiekiem.my z lukaszem nie siedzimy tyle na fm co Ty.To ze Tobie sp...lili tynki to Twoj problem.kazdego wykonawce traktujesz z uprzedzeniem .polowa Twoich postow jest o firmie ktora Ci tynkowala na roznych grupach budujacych.zmienia nazwe firmy i beda robili dalej takie jest zycie.z mojego punktu widzenia albo byles slepy albo niepowazny ze nie odprawiles ekipy szybko wiec co teraz chcesz udowodnic?my z lukaszem nie pozwolimy sobie zebys w jakikolwiek sposob krytykowal nas i nasze firmy skoro nie widziales naszych prac .z tego co pamietam juz raz sie mnie czepiles i nie zycze sobie wiecej uwag o samoreklamie.uwazam ze my z Lukaszem nalezymy do grupy najlepszych posadzkarzy w Polsce min,dlatego ze ponad 10lat jestesmy ciagle na swoich budowach,sami ściagamy,robimy na kruszywach,odpowiednich cementach,niwelujemy wczesniej budowy i staramy sie jak dla siebie gdy inni posadzkarze maja Was w dupie.nastepnym razem ugryz sie w jezyk zanim cos napiszesz na moj temat lub skrytykujesz bo Ty wyladujesz w Sadzie jak Twoi tynkarze.reklama czy samoreklama nikogo to nie razi tylko Ciebie wielu na tym forum pomoglismy wiele osob wysyla nam zapytania z roznych stron Polski na priv i wielu pomozemy.przezyles tragedie na swojej budowie przykro,ale moze dlatego ze byles zachlanny i byli tańsi????

 

kilka uwag do Twojej wypowiedzi...

 

1. Zachowaj prosze kulturę wypowiedzi - bo świadczy to o Tobie i Twojej firmie

2. Nie każdego wykonawce traktuje z uprzedzeniem

3. nie krytykuje Waszych firm ( możesz wskazać taki fragment mojej wypowiedzi? )

4. nie czepiałem się Ciebie - po prostu reklamujesz się - co nie jest zgodne z regulaminie forum.

5. odnośnie ubliżania - zobacz swoj wpis.

 

życzę powodzenia w szukaniu Klientów - ale zgodnie z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka uwag do Twojej wypowiedzi...

 

1. Zachowaj prosze kulturę wypowiedzi - bo świadczy to o Tobie i Twojej firmie

2. Nie każdego wykonawce traktuje z uprzedzeniem

3. nie krytykuje Waszych firm ( możesz wskazać taki fragment mojej wypowiedzi? )

4. nie czepiałem się Ciebie - po prostu reklamujesz się - co nie jest zgodne z regulaminie forum.

5. odnośnie ubliżania - zobacz swoj wpis.

 

życzę powodzenia w szukaniu Klientów - ale zgodnie z regulaminem.

wyrazilem sie dosc kulturalnie a Ty nie jestes moderatorem,lub chocby zalozycielem tej grupy,wiec nie pouczaj wszystkich co moga co nie.to Lukasz podal moj nr telefonu.ublizanie?o czym Ty piszesz?ochlon troszke i nie komentuj zadnych moich wypowiedz na tym forum ok?pozdrawiam i zycze wiecej zaufania do wykonawcow.nie wszyscy robia tak jak Twoi tynkarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrazilem sie dosc kulturalnie a Ty nie jestes moderatorem,lub chocby zalozycielem tej grupy,wiec nie pouczaj wszystkich co moga co nie.to Lukasz podal moj nr telefonu.ublizanie?o czym Ty piszesz?ochlon troszke i nie komentuj zadnych moich wypowiedz na tym forum ok?pozdrawiam i zycze wiecej zaufania do wykonawcow.nie wszyscy robia tak jak Twoi tynkarze

 

1. moderatorem nie jestm - to fakt - ale do Twoich wypowiedzi mam prawo się odnosić.

2. przeczytaj jeszcze raz na spokojnie swój post a potem oceń kto powinien ochłonąc.

3. rozumiem że szukasz na forum klientów - ale jeśi tak w taki spsób odbnosisz isę do wszystkich jak do mnie - to się nie dziwię że teraz szukasz Klientów zamiast wykonywac usługi.

4. także pozdrawiam Twoja /Waszą firmę i nie odnoś się że ją krytykuję... Nigdzie nie pisąłem że wykonujecie coś źle lub coś nie tak.... napisąłem jedynie o Twojej formie poszukiwania Klientów.

5. cyt: "nie wszyscy robia tak jak Twoi tynkarze" - wiem o tym i nigdy nie twierdziłem że Ty Twoja firma i inni robią tak samo...

 

proponuję na tym uciąc nasz dialog - bo do niczego nie prowadzi... Robisz swoje i robisz dobrze ( jak piszesz) - to rób i zarabiaj na tym jak najwiecej. Uważam ze profesjonaliści powinni byc dobrze wynagradzani.

 

Ale powinni też z szacunkiem odnosić sie do innych - szczególnie jeśli na tak szerokim forum szukają potencjalnych Klientów.

 

pozdrawiam,

atsyrut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm. a tu masz swoje posty i reklamy o swoich usługach... czyżby autoreklama?

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157671-POSADZKI-WYLEWKI-MASZYNOWE-POZNA%C5%83-%C5%81%C3%93DZ-KUTNO-P%C5%81OCK-KALISZ

 

Witam. nie polecam siebie nie wykonuje posadzek na terenie woj. mazowieckiego dlatego polecam sprawdzoną firmę, żeby nikt nie miał takich problemów jak ty z wykonawcą od tynków

 

kolega teka się nie czepia po prostu wiele osób pisze o innych a w ogóle ich nie zna porównuje do swoich wykonawców a tak nie powinno być

 

zima jest więcej czasu żeby popisać na forum i poszukać klientów, to czas na reklamy itp.jak jest zimno mniej się robi a jak są duże mrozy to nasze prace ustają nie da się ich wykonywać przy dużych mrozach, zresztą ja jestem po usunięciu migdałów i moje zajęcia na 3-4 tygodnie ograniczyły się tylko do forum, ogłaszania i robienia reklam w internecie

 

powiem ci szczerze u mnie jest dużo tynkarzy nawet znajomych mieszkają obok mnie jeden za 9 zł 1m2 zrobił by mi tynki ale widziałem jego prace i za 5 zł bym go nie chciał wybrałem firme zrobili za 12 zł jestem mega zadowolony moge polecic ich wszedzie nie powstydzę się chodzi o to że nie zawsze cena trzeba się kierować

jak miałbym coś źle zrobione też byłbym zły szczerze mówiąc dom robimy do siebie każdy chce mieć dobrze zrobione tylko że dzis jest za dużo firm którym zalezy tylko na pieniadzach dlatego warto i trzeba polecac innych zwłaszcza jak robią dobrze, potem ktos powie ta firma jest super a polecił mi ich ten i nikt do mnie pretesji nie bedzie miał

 

życzę wszystkiego dobrego kolego, jak najwięcej dobrych ekip na budowie:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak lukasz pisze,jest zima u mnie dzis -6 w dzien,mam nieskonczony hotel kilkaset metrow do zrobienia a zdrowie tylko jedno.teraz mamy czas na popisanie na forum,serwis maszyn i busow i czas dla rodziny.znamy sie z Lukaszem ,czesto rozmawiamy telefonicznie.tak jak on ma do mnie 150km i nie przyjezdza do Plockai okolic tak ja bardzo zadko jezdze w lodzkie czy wielkopolskie a czesto do Warszawy Wloclawka czy Ciechanowa.mylisz sie bo szanuje klientow na forum lecz Ty juz kiedys mi bezsensowne uwagi zwracales.....rowniez uwazam zeby rozmowe nasza zakonczyc.bedziemy sie reklamowac poniewaz robimy posadzki lepiej niz inni i nie uwazam bym lamal jakiekolwiek regulaminy chyba ze Twoje regulaminy.pozdrawiam i zycze duzo zdrowia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pewnie mnie zaraz zakrzyczecie, mowi sie trudno, ale załatwiajcie swoje potyczki, spory, niedomowienia etc w wiadomosciach prywatnych, uwierzcie ale przebicie się przez Wasze posty dotyczace reklam, niereklam antyreklam powoduje, ze te forum traci sens... by dojsc do interesujacych informacji trzeba przeczytac dwie strony jakis przepychanek..

 

moj post dotyczacy ziemi, nieporzebnej, zalegajacej ziemi u kogoś kto by się jej chciał pozbyć został wyparty w tył..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie odnosnie budowy podjazdu do dzaiłki np z kostki. Czy wyrabialisćie pozwolenia na takie cele i występowaliście do gminy o czasowe zajeciae pasa drogowego. Jezeli tak to jaki czas oczekiwania na załtwienie formalnosci??

Najchetniej jak by ktos przechodził takei coś w Teresinie to bede wdzieczny za info

 

Do wątku dorzuce pytanie czy ktoś ostatnio odbierał budynek w sochaczewie.

konkretnie chodzi mi o kwestie projektu drogi zjazdowej.

Mówią, ze bez tego nie można w sochaczewie odebrać bydynku, a sam taki projekt kosztuje ponad 2 tys pln

Wie ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w grupie Sochaczewskiej!!

 

Wiosna planuje budowe domu w okolicy Nowa Sucha,oczywiście jak papierologia nie zawiedzie,poszukuje brygady która podejmie sie budowy domy oczywiście w odpowiedniej kwocie.

Może macie kogoś godnego do polecenia z tych okolic ,pls posac na priw.

Z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do mojego posta,proszę też o info gdzie w okolicy mozna zaopatrywac się w materiały ,beton z gruszki materiał na wiezbe itp.

nie nie znam z tej okolicy a z Wawy troche moze byc drogo przewozic.

Dzieki za odp.

 

Z Nowej Suchej będziesz miał blisko do hurtowni materiałów w Kozłowie Biskupim (chyba na ulicy Pięknej), jest dobrze zaopatrzona. Beton z gruszki polecam z Betroniki ze Skierniewic. Jeśli będziesz robił strop teriva, to blisko jest firma Stropex, w Dachowej. Materiał na więźbę jest np. w tartaku przy obwodnicy.

Pustaki z gazobetonu są tańsze w Warszawie, ja znalazłam dużo tańsze niż w naszych lokalnych hurtowniach, nie wiem jak w tym roku ceny.

Jeśli chodzi o markety budowlane to nie musisz do Warszawy, najbliżej PatioColor w Sochaczewie.

Rok temu przechodziłam to samo co ty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do mojego posta,proszę też o info gdzie w okolicy mozna zaopatrywac się w materiały ,beton z gruszki materiał na wiezbe itp.

nie nie znam z tej okolicy a z Wawy troche moze byc drogo przewozic.

Dzieki za odp.

 

Powiem tak - hurtownia materiałów - nie patrz gdzie najbliżej - spisz co potrzebujesz - pojeżdzij po hurtowniach np w Sochaczewie - i znajdziesz najtańszą, która w cenie przywiezie wszystko...

 

murarza ja miałem z Nowej Suchej - ekipa godna polecenia - a co za tym idzie ma duże obłożenie ( podałem info na priv)

 

beton brałem z Budokruszu - wszędzie negocjujesz ceny... pytaj o koszt pompy, koszt dojazdu, itd... haczyki sa wszędzie...

 

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...