Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie,

 

W wyniku przeprowadzonej budowy domu, mam do sprzedania:

 

- dwie paczki nieużywanych płytek ceramicznych podłogowych, imitujących naturalny kamień Grande Domino Tubądzin. Jedna paczka jest w kolorze beżowym, wymiar 45x45, 1,62m2, w paczce 8 sztuk - za paczkę 50zł; Druga paczka jest w kolorze brązowym, wymiar 45x45, 1,62 m2, w paczce 8 sztuk - za paczkę 50zł - Płytki ceramiczne podłogowe Tubądzin Grande Beż.

 

- 6 sztuk nieużywanych listew ceramicznych (płytek) w wymiarze 45x7 cm Baricello Fiolet Classic z firmy Opoczno. Listwy są dekoracyjne i błyszczące. 1 szt. - 13 zł.

 

- 13 sztuk nieużywanych płytek ceramicznych, dekoracyjnych na ścianę Elvana Bianco Inserto w wymiarze 25x40 cm. Płytki są sprzedawane na sztukę, a więc 1 szt. - 15 zł. Dodatkowo mam do sprzedania 2 sztuki tych samych płytek wyszlifowanych do położenia na róg. 1 szt. - 10 zł. - te płytki nie wliczone są w cenę ogólną.

 

- parapet nieużywany z konglomeratu Botticino o gr. 3 cm, w wymiarze 31x158 cm. Cena 110 zł.

 

Zapraszam do zakupu na priv. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam serdecznie :) Jestem tu nowa :)

Chciałabym prosić Was o pomoc. Szukam wykonawcy, który wykona schody drewniane samonośne. Szukam kogoś godnego polecenia, kogoś kto wykona schody robi dobrze, solidnie i tanio :)

Czy moglibyście mi kogoś sprawdzonego polecić. Będę bardzo wdzięczna :)

Pozdrawiam ciepło

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam serdecznie :) Jestem tu nowa :)

Chciałabym prosić Was o pomoc. Szukam wykonawcy, który wykona schody drewniane samonośne. Szukam kogoś godnego polecenia, kogoś kto wykona schody robi dobrze, solidnie i tanio :)

Czy moglibyście mi kogoś sprawdzonego polecić. Będę bardzo wdzięczna :)

Pozdrawiam ciepło

Asia

 

Ja mam namiar na super pana od schodów. U mnie robił i jest to jeden z nielicznych fachowców którego mogę z czystym sumieniem polecić. Robi bardzo dokładnie i do tego niedrogo. Jakby co to wysyłam Ci numer na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam namiar na super pana od schodów. U mnie robił i jest to jeden z nielicznych fachowców którego mogę z czystym sumieniem polecić. Robi bardzo dokładnie i do tego niedrogo. Jakby co to wysyłam Ci numer na priv.

 

A ja jesli mozna to z mila checia poznam naimiary na tego Pana.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

Czy ktoś ma już zrobione balustrady balkonowe (kute bądź nierdzewne) i mógłby podzielić się namiarami na swojego wykonawcę???

Oczywiście przede wszystkim proszę o namiary na firmy godne polecenia, ale jeśli ktoś ma niemiłe doświadczenia, to też poproszę o info, żeby wiedzieć kogo się wystrzegać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

mam do sprzedania NOWĄ umywalkę blatową firmy ROCA JAVA.

Wymiary: długość: 47cm; szerokość: 56cm; wysokość: 19cm

 

To szerokie możliwości kompozycji. Umywalki w połączeniu z szafką czy blatem przykuwają uwagę i tworzą funkcjonalne rozwiązanie.

Bogata oferta modeli i rozmiarów pozwalają na stworzenie własnej niepowtarzalnej aranżacji.

 

kształt: zaokrąglony; sposób instalacji: montaż na blacie; materiał: ceramika sanitarna; otwory na baterię: 1 otwór na środku, nacięcia umożliwiające wywiercenie 2 dodatkowych otworów

 

Maxi Clean Roca to zaawansowana technologicznie powłoka aplikowana podczas produkcji, która pozwala na uzyskanie wyjątkowo gładkiej powierzchni.

Zastosowana nanotechnologia zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń na produkcie oraz ułatwia jego codzienną pielęgnację.

Dzięki efektowi sperlenia wody czyszczenie produktu staje się jeszcze prostsze.

Wystarczy miękka ściereczka, by usunąć pozostałe na powierzchni kropelki wody

i cieszyć się nieskazitelną czystością przez kolejne lata użytkowania wyrobów marki Roca.

 

Więcej informacji oraz zdjęcie na stronie producenta: http://www.roca.pl/umywalka-blatowa-56x47_5-cm-java

 

Cena producenta: 329zł netto (ok. 405zł brutto); Ja sprzedam ją za 270zł; W oryginalnym pudełku. Sprzedaje ją, bo w ostateczności kupilismy inne szafki do łazienki i ta umywalka nie pasowała.

 

Odbiór osobisty w okolicach Sochaczewa. [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...