Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Słuchaj ja też miałem dylemat gdzie kupić siatkę ocynk w okolicy i powiem ci że ja Taniej nigdzie nie znalazłem niż w Castoramie w Skierniewicach :-/ Jest producent przy wyjeździe z socho do Skierniewic ale on tam bierze 16zł/m :o normalnie szok!

Ostatnio szukałem sobie takich bzdur na ogrodzenie i znalazłem na Allegro całkiem ciekawe ceny co powiem że wcześniej ic nie było :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chopinetka za namiary :)

nie skorzystalem - dogadalem sie z zawodowym elektrykiem, kuzynem mojej zony spod Żarnowa w kieleckiem :)

25zl/punkt to cena do przyjecia. robia we dwoch i po rodzinie wiec lepiej zeby bylo dobrze :) jak sie sprawdza to ich polece.

sam nie zrobie elektryki - brak czasu. oszczedzam urlop na podlogowke i podlogi :D

drewno bralem spod Ostrołęki - chyba cos kolo 800zl/m3 impregnowanego z transportem. to była dobra cena jesienią - skłądy w okolicy chcialy powyzej 900zl/m3.

jak chcecie to na priva podam namiar do kolegi, ktory mi to zalatwial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam czy już o to pytałem ale chyba nie :-?

Gdzie i za ile kupowaliście drewno ???? i czy mieliście jakieś zastrzeżenia ???

 

Nie polecam usług tartaku z Dzięglewa.

Dzień przed odbiorem właścicielka podniosła nam cenę i w dodatku nie zaimpegnowała drewna, tak jak umawialiśmy.

Był to koniec października, cieśla prawie siedział na dachu, nie było możliwości samodzielnej impregnacji.

Ostatecznie zamawiałam drewno z okolic Kozienic (Tartak Garbatka Długa). Wtedy była to cena 780zł/m3 z impregnacją i około 900zł/m3 za elementy dłuższe niż 10mb.

Cieśla ocenił drewno jako piękne. Termin realizacji dwa tygodnie.

Narazie elementy więźby się nie poskręcały mimo, że przyjechały prawie świezo wycięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...