Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

Rozumiem :)

 

Jejku faktycznie niezły kawałek ziemi :D nawet maciunio2 małej nie ma ;)

Moja to niestety 998m2 ale jak dla nas to wystarczy (mam nadzieje) :lol:

 

Południe-zachód z tarasem od zachodu

(maciunio2 sorki źle napisałem, choć jestem tak zakręcony że nie jestem pewien czy dobrze poprawiłem)

Jak byłem wieczorkiem na działce to zachodziło idealnie na salon, więc chyba dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy w Sochaczewie jest Castorama? A gdzieś w pobliżu w stronę Warszawy tartak lub skład drewna? Muszę postawić sławojkę ... Macie jakieś pomysły - jak zrobić to dobrze i tanio??

 

ja zamowilem ToiToi-a - 200 zl / miesiac, ale jaki luksus - Panownie murarze sa zachwyceni ;)

Castorama najblizsza w Warszawie niestety, ale i tak jest tam drogo. lepiej poszukaj lokalnego skladu. ja sie zaopatruje w Babicach - dobre ceny i drewno od reki. juz mam zamowione belki na wiezbe. w okolicy sochaczewa nie znam skladow, ale gdzies kolo CPNu przy torach na wjezdzie od strony warszawy widzialem chyba 2 sklady budowlane - popytaj moze tam maja lub wiedza gdzie jest sklad z drewnem.

tak przy okazji znalazlem bloczki betonowe B15 na sciany fundamentowe po 4,30 brutto z transportem i rozladunkiem (HDS) - niezla cena podobno oraz piasek - 200 zl/6m3 - tez tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nawiasem mala rada - jest taka strona www TinyURL (http://tinyurl.com), dzieki ktorej mozna takie dluuuuuugie adresy jak twoj w podpisie zamienic na malutki. twoj adres ze stopki zaminilem na ten: (http://tinyurl.com/28fcu3) - dziala tak samo, ale ile mniej miejsca zajmuje i jaki ladniejszy jest, prawda? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Wreszcie powstała Grupa Sochaczewska - super :)

My budujemy po drugiej stronie rzeki Bzury

 

 

 

 

:) Witaj miło. Ja buduję przed Żelazowa Wolą (2km w stronę Warszawy)- może nie bardzo pasuję tu do towarzystwa Sochaczewskiego ale - mam nadzieję- nie wyrzucicie mnie???? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...