Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dzis nam majster kazal znalezc kogos do tynkow wewnetrznych, macie kogos do polecenia? ile ta kolejna frajda kosztuje?

 

zaczelismy rysowac na scianach punkty swietlne, nie policzylam ile nam wyszlo ale sporo

 

kontakty bedzie rysowal juz moj maz, ja nie mam az takiej wyobrazni gdzie co bedzie stalo, w ogole dajsze planowanie spadnie na niego, co mu sie nawet podoba. musze pochwalic, ze wybral nam sliczny grafitowy dach i Dach-mix poznal nowy kolor w gamie Budmatu.

 

mamy tez wybrac puszki do scian (a ja myslalm ze to jest jakas standardowa czesc murow)

 

mam nadzieje, ze rurki do kaloryferow itp nie bede jakies niestandardowe do wybierania?:)

 

powoli zaczyna do mnie docierac co jeszcze przed nami, a jestesmy na etapie kladzenia blachy na dach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panu Sławkowi serce rośnie chyba, jeśli nas podgląda :wink: :wink: :wink:

 

 

Skąd braliście cegłę pełną? (w poniedziałek muszę szukać, a może tu się uda na skróty :wink: )

 

 

INWESTORKA NA PLACU BOJU ;)

http://img68.imageshack.us/img68/7158/kopia28052008092xp4.jpg

http://img68.imageshack.us/img68/7158/kopia28052008092xp4.edb858bc41.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę osób pisało, że potrzebuję ziemi...

506-439-556 - p. Marcin. Jakiś tydzień temu dzwonił do mnie i pytał czy nie potrzebuję ziemi...

Szkoda, ze nie mam czasu częściej zaglądać na forum.. Ale zadzwońcie, może oferta jeszcze aktualna...

 

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu pojawi się u mnie hydraulik, powiesi grzejniki, podłączy piec i inne duperele...

Tak przy okazji to zamówione już mamy mebelki kuchenne w Studio Meblowym BIS z Sochaczewa, płytki podłogowe czekają na klejenie, upatrzone mamy w Sochaczewie panele korkowe do sypialni i małego pokoiku na parterze... No i elektryka już jest elegancko podłączona do skrzyneczki w wiatrołapie... Teraz tylko jeszcze kasy dozbierać i szukać wyposażenia łazienki i ładnych drzwi wewnętrznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...