Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

http://www.bis-meble.com.pl/kontakt.php

 

Na ulicy Żeromskiego, praktycznie na przeciw sklepu Ambra, jakiegoś S Clubu. Wejscie jest przy budce z fast foodem stojącym przy krzyżówce Żeromskiego z jakaś jednokierunkową :)

Mebelki z tego studia ma mój brat od 5 lat (jest bardzo zadowolony), mojej bratowej siostra też już tam zamówiła.. :)

Nawet jak dziś byłem dokonać wpłaty kolejnej raty "przedpłaty" to pan z tego Studia tłumaczył montażystom jak dojechać na kolejny montaż w Teresinie :)

Ogolnie nasze wrażenia z tego Studia to: bardzo dobra obsługa, wielki wybór WSZYSTKIEGO, nacisk na praktyczność kuchni (a nie gadżeciarstwo jak w Studio Ewelina k. Błonia), dogodne warunki płatności.

Dodatkowo zamówione u nich mamy drzwi przesuwane oddzielające kuchnie od salonu (coś a'la system Senator)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Czy ktoś z Was jest już może na etapie poszukiwania osprzętu do C.O.?

Pytam, bo mam na sprzedanie dwie pompy cyrkulacyjne do C.W.U.

Link do opisu takiej pompy:

http://www.budowlany.pl/pl/ogrzewanie.php?artid=1292

 

 

http://www.budosan.pl/sklep/catalog/images/15PWr14C_d2.jpg

 

CENA W SKLEPIE INTERNETOWYM

 

CENA NA ALLEGRO

 

Pompy są nowiutkie, w oryginalnych pudłach, z dwuletnią gwarancją.

Cena za jaką oddam pompy to 250 pln/sztuka.

Info na PW, GG: 1195608, kom: 504 289 905

 

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wreszcie zrobiony drenaż i wreszcie nie mamy basenu w piwnicy. "Fachowcy" robili nam go 3 x. Za trzecim razem byłam gotowa ich po prostu rozszarpać, a mąż już baaaardzo mocne słowa im posyłał. Ale udało się:). Działa. Teraz mamy kupę szlamu do sprzątania, ale lepsze to niż brodzić po kostki w wodzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do Teresina do sklepu DOM Q. Kupa różnych farb gotowych i właśnie z mieszalnika!

 

a tak jakoś bardziej konkretnie? bo nie znam jeszcze tak dobrze Teresina ;)

 

 

Hmmm... Pewnie będziesz wjeżdżał do Teresina od strony trasy Poznańskiej A2...

Jeśli tak, to atakujesz z tej trasy w stronę Bazyliki, mijasz Bazylikę, przejeżdżasz przejazd kolejowy, a po jakiś 400m od przejazdu będzie skrzyżowanie. Po lewej stronie na samym rogu będzie taka niska apteka (która powstała w miejscu dawnej knajpy-mordowni :) ). Skręcasz w lewo na tym skrzyżowaniu (przy tej aptece) i jedziesz jakieś 300m (ul. Rynkowa się nazywa..) i po prawej stronie będzie w domku wolnostojącym właśnie omawiany sklep "Dom Q".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

powróce do niedawno poruszanego tematu ceny pustakow na strop- w budokruszu po negocjacji ( wczesniej kupowalismy u nich B20 ,teraz kupujemy belki stropowe i pustaki wiec zeszli z pierwotnej ceny ) zaproponowali nam cene 4,10 zł netto w MD beton 4,15 netto-moze komus przydadzą sie te informacje

Pozdrawiam

Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola78 -

Jako, że ze mnie baba pracująca w handlówce budowlanej a tam przewaga facetów, znająca te klimaty, skorzystałam ze starego sposobu "negocjacji" - pojechałam z dekoldem do pępka i gadałam gadałam a oni i tak na cycki mi się patrzyli hahahahaahaha - wynik - 3,5 netto za pustak stropowy, nadproża - 25 zł/m :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobah :D jestes LORDEM ;) nie ma szans abym nie trafil ;) dzieki!

napisz jakie efekty wizyty były :D

 

 

Wiola78 -

pojechałam z dekoldem do pępka i gadałam gadałam a oni i tak na cycki mi się patrzyli hahahahaahaha - wynik - 3,5 netto za pustak stropowy, nadproża - 25 zł/m :wink: :wink: :wink:

 

widać galanty ten dekolt musiałaś mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Co prawda miałem już kiedyś okazję przywitać się na tym forum ale długo się nie pojawiałem... przybyło sporo nowych osób więc postanowiłem przywitać się jeszcze raz.

 

Od dzisiaj postanowiłem stać się częstym gościem na forum, korzystać z Waszych porad ale w przyszłości również wnieść coś od siebie.

 

Jestem pełen zapału i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda mi się wznieść mury i w związku z tym mam do Was dwa pytania.

 

1. Czy kopał ktoś z Was studnię głębinową ? - jeśli tak to bardzo proszę o namiary na wykonawców

2. Macie do polecenia jakiś solidnych murarzy ? - i tu też prosiłbym namiary.

 

... i jeszcze jedno pytanie poza konkursem

 

Jak murarze podają swoje stawki ? ... z metra budynku, kubatury, czy jakoś inaczej ? i jeżeli moglibyście mi podać orientacyjne stawki to również poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Co prawda miałem już kiedyś okazję przywitać się na tym forum ale długo się nie pojawiałem... przybyło sporo nowych osób więc postanowiłem przywitać się jeszcze raz.

 

Od dzisiaj postanowiłem stać się częstym gościem na forum, korzystać z Waszych porad ale w przyszłości również wnieść coś od siebie.

 

Jestem pełen zapału i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda mi się wznieść mury i w związku z tym mam do Was dwa pytania.

 

1. Czy kopał ktoś z Was studnię głębinową ? - jeśli tak to bardzo proszę o namiary na wykonawców

2. Macie do polecenia jakiś solidnych murarzy ? - i tu też prosiłbym namiary.

 

... i jeszcze jedno pytanie poza konkursem

 

Jak murarze podają swoje stawki ? ... z metra budynku, kubatury, czy jakoś inaczej ? i jeżeli moglibyście mi podać orientacyjne stawki to również poproszę.

 

Witam :)

Ogólnie słyszałem o 3 rodzaju płacy

1 tygodniówki

2 od metra ściany

3 oraz najczęściej spotykane od metra użytkowego lub całkowitego domu

 

 

Kto może polecić Dobrych wykonawców ocieplenia zewnętrznego ??? :cry: mi niestety czasu nie starczy a i sie boje że później może coś wyjść :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...