Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

Witam po dłuugej przerwie :)

Wiem, że większość z Was jest na zaawansowanym etapie budowy, ale może zajrzy tu ktoś, kto potrzebuje wapna (ok. tony)? Zostało mi po budowei, tanio odsprzedam.

No i oferuję dużą naczepę campingową holenderską (rocznik '84, posiada 1 podwójne łóżko i jedno pojedyncze) świetnie utrzymana. Nasza ekipa bardzo o nią dbała :) ) Zainteresowanym wyślę zdjęcia na maila, ew. możemy się umówić na jej obejrzenie w sobotę lub niedzielę w Rozlazłowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mi gont odradzano ogolnie jako pokrycie, ale moze popytaj u ludzi, ktorzy go maja od kilku lat czy faktycznie sa problemy czy tylko zla opinia krazy

 

mam sliczna blachodachowke grafitowa a jak deszcz pada to jest jazda:), bedziemy niedlugo ocieplac i wygluszac

 

robil ktos juz instalacje alarmowa i ma jakies pomysly gdzie i u kogo rozsadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurydyka - miałam pokrywać blachą, ale tak jeździłam i oglądałam domy i w końcu stwierdziłam, że kompletnie mi się to nie podoba (a kolor tez miał być grafitowy...)

ps - jaki kolor elewacji planujesz? Gont też bedzie grafitowy raczej ale kompletnie nie mam pojęcia co do niego będzie pasowało :-? Jak nie wybiorę elwacji to walnę gont brązowy - do wszystkiego będzie pasował :wink: A mówią, że faceci mają problemy z kolorami....

 

A gont wybieram wzmacniany - ten SBS.

 

Koleś z Dach-mixu naprawdę rozgarnięty - krótko i na temat, w przeciwieństwie do pana, który mnie obsługiwał dziś w BigWay-u... Naprawdę ludzi na rynku pracy brak... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprobuj jeszcze zapytac p. Michala z tego watku

http://forum.muratordom.pl/pokrycia-dachowe-warszawa-i-okolice,t45467.htm

 

on zrobil na mnie telefonicznie i mailowo dobre wrazenie, forum potwierdza, a maz sie z nim widzial tez osobiscie i tez chwalil

 

nasz grafit okazalo sie, ze w ogole nie byl wczesniej zamawiany w okolicach SOchaczewa (maz wybieral i jestem super zadowolona), rynny czarne zupelnie niewidoczne, kominy grafitowe z klinkieru Matrix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SaraLee wyślij mi szczegółowe zdjęcia wraz z ceną :wink: ale bez haczyków typu "cena do negocjacji" :lol: poprostu gorące fakty, oczywiście mam rozumieć że przyczepa jest zarejestrowana ?

 

 

Jakby była zarejestrowana, na pewno bym jej nie sprzedała, tylko pojechała na wakacje :)

A tu jest link do zdjęć i innych szczegółów: http://www.allegro.pl/item395924926_budowa_przyczepa_z_sochaczewa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

robil ktos juz instalacje alarmowa i ma jakies pomysly gdzie i u kogo rozsadnie?

 

my zrobilismy sami z ojcem, ale jestesmy obaj 'po fachu' ;)

jako dostawce sprzetu polecam firme Cezin z Sochaczewa. Maja stoisko w pomieszczeniach sklepu metalowego na wylotowej w strone Warszawy.

 

Też sam robiłem a raczej prowadziłem kable ;) teraz pozostaje tylko podłączyć skrzynkę oraz wgrać odpowiedni program ale to też sam ze szwagrem robimy ;D

 

Rynek Sochaczewski Nic Ciekawego Nie proponuje za rozsądną cenę !!! Wolę polegać na sąsiadach oraz powiadomieniu telefonicznym niż na agencjach które przyjeżdżają po 25 min i za to im płacić ????

 

Też kupowałem w firmie Cezin mają przystępne ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wraz z żoną dołączamy do grupy sochaczewskiej , planujemy rozpocząć budowę w przyszłym roku

na chwile obecną jesteśmy w trakcie przepisywania działki która dostaliśmy od rodziców ,

niestety terminy u notariuszy są tak odległe że w tym roku to co najwyżej ogrodzenie , światełko oraz wodę załatwimy

szukamy kogoś kto nam znajdzie wodę na działce bo wodociągi chcą 30 tys za podłączenie do sieci ( 250 m)

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wraz z żoną dołączamy do grupy sochaczewskiej , planujemy rozpocząć budowę w przyszłym roku

na chwile obecną jesteśmy w trakcie przepisywania działki która dostaliśmy od rodziców ,

niestety terminy u notariuszy są tak odległe że w tym roku to co najwyżej ogrodzenie , światełko oraz wodę załatwimy

szukamy kogoś kto nam znajdzie wodę na działce bo wodociągi chcą 30 tys za podłączenie do sieci ( 250 m)

 

pozdrawiamy

 

witam kolegę z innego forum :)

@marniu79, mój teściu niedługo idzie do notariusza załatwiać swoją sprawę..

na wolny termin u notariusza czekał raptem 7-8 dni, więc nie ma tragedii

a notariusz ten:

 

Bugalska-Maik Anna. Kancelaria notarialna

tel. 0 46 862 69 80 - telefon/fax

adres

96-500, Sochaczew, Sawickiej 1

woj. mazowieckie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wraz z żoną dołączamy do grupy sochaczewskiej , planujemy rozpocząć budowę w przyszłym roku

na chwile obecną jesteśmy w trakcie przepisywania działki która dostaliśmy od rodziców ,

niestety terminy u notariuszy są tak odległe że w tym roku to co najwyżej ogrodzenie , światełko oraz wodę załatwimy

szukamy kogoś kto nam znajdzie wodę na działce bo wodociągi chcą 30 tys za podłączenie do sieci ( 250 m)

 

pozdrawiamy

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Gdzie wy się budujecie ????

spokojna głowa :wink: ja ten odcinek widzę za Góra 10tyś ale to naprawdę montewerest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wraz z żoną dołączamy do grupy sochaczewskiej , planujemy rozpocząć budowę w przyszłym roku

 

szukamy kogoś kto nam znajdzie wodę na działce bo wodociągi chcą 30 tys za podłączenie do sieci ( 250 m)

 

pozdrawiamy

 

Witaj,

kilku forumowiczow - wliczajac mnie - korzystalo z uslug firm z miejscowosci Kaski. Jadac droga od Elzbietowa do Blonia przejezdza sie przez Kaski i tam sa chyba ze 3 firmy swiadcace takie uslugi, sa wywieszone szyldy przy trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem całkowicie nowy na forum więc i pytanie jak od nowicjusza;)

Zamierzam kupić projekt domu APIS 3. Widzę że projekt jest w miarę popularny. Chciałbym również zobaczyć wykonany projekt na włsne oczy. Jak rónież podyskutować z budowniczymi. Czy jest w grupie ktoś kto powyższy projekt buduje lub zbudował?

Proszę o kontakt

 

Liseczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...