Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

A tak wogóle to nawet się nie przywitałam :-)

 

No więc czynie to teraz :

 

Witam wszystkich z grupy Sochaczewskiej.

 

My z mężem mamy zamiar budować się na Altance.

Budowy mają ruszyć jeszcze w tym roku. Plan jest wylać fundament :-))

A w przyszłym cała reszta ojjj :roll: i jeszcze zamierzamy się wprowadzić :lol:

Czytam z zapartym tchem całe forum. Niestety marne mam jeszcze wiadomości na temat budowy domu, ale pracuję nad tym :p

Projekt już wybrany i już pani architekt pracuje nad nim, a oto on: http://www.projekty24.com.pl/projekty/projekt,M03a%20Moje%20miejsce%20-%20wariant%20I%20(etap%20II),rid,1444.html.

Życzę wszystkim budującym w okolicy zdrowia i cierpliwości w realizacji marzeń :D

 

Mam prośbę o jakieś namiary na geodetów którzy niedrogo wytyczyli by gdzie mam kopać fundamenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a u nas podobno sie hydraulicy zbuntowali i wroca jak wyjda tynkarze

 

najpierw mi mowiono, ze trzeba zrobic hydraulike i potem tynki, hydraulicy sie spoznili z robota i pojechali urlopowac

 

pojawili sie tynkarze, ale tez jakos to srednio szybko idzie

 

wrocili hydraulicy z urlopu i spotkali tynkarzy w domu, to sobie poszli

 

czlowiek przy budowie uczy sie cierpliwosci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to nawet się nie przywitałam :-)

 

No więc czynie to teraz :

 

Witam wszystkich z grupy Sochaczewskiej.

 

My z mężem mamy zamiar budować się na Altance.

Budowy mają ruszyć jeszcze w tym roku. Plan jest wylać fundament :-))

A w przyszłym cała reszta ojjj :roll: i jeszcze zamierzamy się wprowadzić :lol:

Czytam z zapartym tchem całe forum. Niestety marne mam jeszcze wiadomości na temat budowy domu, ale pracuję nad tym :p

Projekt już wybrany i już pani architekt pracuje nad nim, a oto on: http://www.projekty24.com.pl/projekty/projekt,M03a%20Moje%20miejsce%20-%20wariant%20I%20(etap%20II),rid,1444.html.

Życzę wszystkim budującym w okolicy zdrowia i cierpliwości w realizacji marzeń :D

 

Mam prośbę o jakieś namiary na geodetów którzy niedrogo wytyczyli by gdzie mam kopać fundamenty

 

 

Niestety narazie jeszcze nie mam wytyczonych fundów.

Nie wiem czy może to zrobić ten sam geodeta, który robił mapki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie jak się umawialiście ze swoimi "fachowcami od murów". Czy od całości postawienia czy stawka za godzinę. Nawaliła mi chyba ekipa

PODAJCIE PROSZĘ JAKIEŚ NAMIARY NA MURARZY, KTÓRZY BUDOWALI WAM CHATY

 

Jesteśmy trochę niezorientowani w temacie ile taka ekipa za bierze za wybudoawnie stanu surowego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paweelo Wysyłam ci namiar na geodetkę, starsza kobieta ale bardzo miła razem z mężem :D przy inwentaryzacji warto z Jej usług skorzystać :wink:

 

eurydyka jak sobie wyobrażasz robienie tynków gdy są rury na zewnątrz typu przyłącze lub jedni tynkują na równo a drudzy kują miejsca na rury po kaloryfer, tego się pogodzić nie da :wink: moim skromnym zdaniem najpierw powinni być hydraulicy a później tynkarze żeby załatali dziury po rurach :D

 

marcin_z Dam ci radę, znajdź sobie naprawdę Dobrych murarzy i nie patrz na cenę oraz Przede wszystkim spisz dobrze umowę !!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Kogutos

eurydyka jak sobie wyobrażasz robienie tynków gdy są rury na zewnątrz typu przyłącze lub jedni tynkują na równo a drudzy kują miejsca na rury po kaloryfer, tego się pogodzić nie da :wink: moim skromnym zdaniem najpierw powinni być hydraulicy a później tynkarze żeby załatali dziury po rurach :D

 

 

nie bede sie wyklocac bo sie ciagle ucze ze sa rozne szkoly kto ma byc najpierw :), a my zrobilismy laczenie szkol (niechcacy tak wyszlo bo jedni przyszli wczesniej wiedzac od kiedy wchodza tynkarze, a drudzy sie poltora dnia spoznili co w tej robocie oznacza jakas 1/5 roboty w plecy)

 

na szczescie na razie obsluguje ich problemy maz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin_z Dam ci radę, znajdź sobie naprawdę Dobrych murarzy i nie patrz na cenę oraz Przede wszystkim spisz dobrze umowę !!

 

Pozdrawiam

 

Kogutos masz dobrych murarzy? daj namiar :p W związku z tym całym zamieszaniem z ekipą mam takiego nerwa, że chyba zaraz wybuchę :x

Ech z tymi budowlańcami... :(

A to dopiero początek. Ach strach pomyśleć co będzie dalej....... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś gdzie mogę kupić dobry filtr do wody ciągniętej ze studni? jest mocno zażelaziona i o celach spożywczych nie ma co myśleć, ale chciałbym, żeby nadawała się chociaż do prania/mycia...

dzięki.

 

słyszałam o firmie PAWO z Brwinowa, ale nie miałam z nimi jeeszcze do czynienia, tel. 0 22 729 70 80 adres: 05-840 Brwinów, Partyzantów 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiarów na projektantów przyłączy energetycznych z ok. Teresina. Najlepiej takich, którzy załatwiali już przyłącza w ZE w Żyrardowie ;)

Za wszelkie namiary dzięki z góry!

 

Może p. Jan Olszewski (firma jego nazywa się Joel Ac/DC)? TEL (46) 8560624. Robili u mnie elektrykę; nie są tani, ale porządni i właśnie pomocni jeśli chodzi o papierologię i walkę z ZE.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hydraulika wzielismy finalnie forumowego, po robocie powiem czy polecam, ale jeszcze to trwa, trzeba niestety pilnowac postepu prac bardziej niz przy dotychczasowych robotach

 

na te chwile jakos najfajniejsi byli tynkarze, chlopaki z Beskidu za Tarnowem, posprzatali po sobie, az fajnie bylo wejsc na budowe, szkoda ze inni fachowcy to ogolnie fleje jesli chodzi o balagan jaki po sobie zostawiaja

 

nie wiem czy ta sama ekipa nam do wylewek nie wroci, bo namiar mamy tylko na kogos kto nimi zarzadza a jest lokalnie z Sochaczewa

 

sasiedzi tez chwalili, ze chlopaki grzeczne i uprzejme

 

teraz szukamy kogos od podwieszanego sufitu (250m2) z ociepleniem najlepiej na przyszly tydzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...