Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich

 

Miałem wrzucić namiary na firmy , ale ostatnio mam same " skuchy " jak kogoś pochwale i zaczekajcie cierpliwie a na pewno podam namiary na cieślę ( który w chwili obecnej u mnie działa ) i mam ekipę górali którzy dopiero co przybyli do Sochaczewa i przyznaje , że wyglądają i prezentują się ok - a to co u mnie zrobili w chwili obecnej także jest w porządku . Mają mi zrobić jeszcze szczyty i kominy i jak będę zadowolony to wrzucam ich nr na 100% - jest ich 5 i wiem , że robią od podstaw po kominy ( nie wiem jak z dachem ) , ale na pewno robią tynki i wykończeniówkę .

 

Natomiast drewno na dach polecam z tartaku z POLESIA ( za Secyminem ) , powiem tak jak cieśla zobaczył to drewno to aż mu się pyszczek uśmiechnął , drewno jest z wycinki z Parku wiec słoje wewnątrz są nie do policzenia , jest rewelacyjne a do tego TANIE bo płaciłem 750 zł za m3 ( brutto ) , a z tego co wiem to ceny już sięgają w okolicach i 900 zł , wiec gdyby ktoś chciał to proszę pisać a podam namiary na tartak .

 

W mat.budowlane od A do Z zaopatruję się u Tarczyka - szczerze polecam bo naprawdę maja wszystko i co do cen także jest ok.

 

 

Elektryk mi krzyknął 50 zł za punk za robotę - to drogo ???

Hydraulik 120 za punkt - to chyba tak w miarę z tego co widzę

 

Wracając do elektryka to jak rozliczaliście się z nim za wyprowadzenie światła np na zewnątrz lub schody i jak za położenie instalacji to netu , telewizji i instalacji do alarmu - jak Oni sobie to liczą ???

 

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast drewno na dach polecam z tartaku z POLESIA ( za Secyminem ) , powiem tak jak cieśla zobaczył to drewno to aż mu się pyszczek uśmiechnął , drewno jest z wycinki z Parku wiec słoje wewnątrz są nie do policzenia , jest rewelacyjne a do tego TANIE bo płaciłem 750 zł za m3 ( brutto ) , a z tego co wiem to ceny już sięgają w okolicach i 900 zł , wiec gdyby ktoś chciał to proszę pisać a podam namiary na tartak .

 

 

To ja bardzo chętnie proszę o te namiary.

Dzisiaj coprawda zaczęliśmy dopiero ławy lać, ale niebawem i drzewo się przyda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Sprzedam stemple budowlane 200 szt (3,0-4,0 m dlugosci), pustaki stropowe budokrusz (ok 100 szt), pustaki dzialowe 12 cm porotherm wienerberger (ok 40 szt), pustaki porotherm P+W 25 (ok 40 szt), krokwy 4-5 metrowe (8x18 cm) 15szt oraz 14x14cm (6m) 2 szt. Wszystko pozostalo po budowie domu. odbior wlasny Plecewice/Sochaczew

 

kontakt 0-604-791-012

 

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie kupic groszek? ( nie mysle o puszkowanym:) )

 

jeżeli chodzi o Teresin to polecam sklep państwa Dzikowskich

http://www.zumi.pl/535487,PHU_Benbud._Ewa_Dzikowska,Teresin,firma.html

 

mają dobrej jakości "wyngiel" ale też kupowałem u nich cement, siatki na zbrojenia i jestem zadowolony.

 

 

skąd mają groszek i w jakiej cenie za tonę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy ostatnio widzieli całkiem fajny piec w Leroy Merlin w Jankach. Miał chyba ok. 20 kW, ale były też większe. Cena tego 20kW była w granicach 5000 zł, razem z podajnikiem i elektroniką. Piec wyposażony w ruszt wodny.

Mam nadzieję, że nic nie pokręciłem - co ostatnimi czasy, niestety, zbyt często mi się zdarza :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem piec 38kW firmy HEF w firmie Darmar - ul. Kochanowskiego budynek Merkury. Montować będą mi 9.09, ale wykonanie bardzo solidne.

 

 

ile masz m2, że dowaliłeś aż 38 kW??

Ja montowałem piec Galmet 25 kW. Cena bardzo dobra, dostawa expresowa.

 

z garażem i kotłownią po podłodze 303m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem piec 38kW firmy HEF w firmie Darmar - ul. Kochanowskiego budynek Merkury. Montować będą mi 9.09, ale wykonanie bardzo solidne.

 

 

ile masz m2, że dowaliłeś aż 38 kW??

Ja montowałem piec Galmet 25 kW. Cena bardzo dobra, dostawa expresowa.

 

z garażem i kotłownią po podłodze 303m2

 

to galancie :)

 

a gdzie najlepiej w sprawie piecow doradza?

 

na forum Muratora:)

 

a tak poważnie: każdy doradzi Ci to co aktualnie sprzedaje, na czym ma największy zysk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurydyka - ja jako branżowiec polecam (z tych kotłów, z którymi miałam doczynienia) Elektrometa, Hefa, Galmeta, Kostrzewę.

Nie polecam kotłów z marketów.

 

Sama będę miała Elekrometa 25 kw na groszek z dodatkowym rusztem na drewno ii mam zamiar kupić go przez allegro.

 

Akurat moja opinia jest niezależna bo wprawdzie handlowałam nimi ale na Pomorzu, zanim się tu przeprowadziłam :lol: :lol: :lol:

A ten wybór to opinie naszych firmowych serwisantów - hydraulików.

 

Jak ktoś będzie się decydował na taki sam kocioł co ja to proszę o kontakt- biorąc dwa może coś jeszcze utargujemy. :wink:

Kamionkal - masz już ten kocioł? :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...