Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

ninjacorps: No dokładnie to samo mi mówili, jak podpisywałem umowę: albo robię sam projekt, albo czekam nawet do 2ch lat! A teraz koleś przez telefon pie...rzy mi dyrdymały :x Na szczęście mój fundusz budowlany był wówczas jeszcze na tyle pokaźny, że zdecydowaliśmy się na pierwsze rozwiązanie :)

 

PS: zmieniła mi się ilość pustaków 11,5 do odsprzedaży - obecnie mam na zbyciu 1 całą paletę i trochę z drugiej. Pustaków 25-tek mam tyle, ile miałem. Jeśli ktoś chętny, to zapraszam - obiecuję, że nie zedrę skóry :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie forumowiczów :)

 

Czy ktoś z Was/Waszych znajomych nie szuka działki w Teresinie?

W bliskim sąsiedztwie kolegi @kamionkal są na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach: 970m2, 1359m2, 1443m2, 1564m2.

 

Konkretne informacje na maila lub pod kom: 793-059-055

mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich przed, po i w trakcie budowy. Dąłączam do grupy w trakcie (staram się przebrnąć przez papierologię). Czy bylibyście tak mili i podzielili się sprawdzonymi kontaktami z ekipami budowlanymi (interesuje mnie każdy etap budowy). Niestety nikt z naszych znajomych się nie buduje i nie ma z kim pogadać:oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinezio - tu masz namiar: http://www.tynkmax.pl/tynkmax/kontakt.htm (komórka jest do właściciela - p. Sławka)

 

U mnie robili tylko wylewki (wyszły pięknie) a że tynków nie robili to zła jestem strasznie - po moich wykonawcach trzeba bedzie poprawiać :evil:

 

A ktoś na tym forum też już go wcześniej polecał , ale nie pamiętam kto :oops: (tak czy siak namiary na gościa miałam z forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich przed, po i w trakcie budowy. Dąłączam do grupy w trakcie (staram się przebrnąć przez papierologię). Czy bylibyście tak mili i podzielili się sprawdzonymi kontaktami z ekipami budowlanymi (interesuje mnie każdy etap budowy). Niestety nikt z naszych znajomych się nie buduje i nie ma z kim pogadać:oops:

 

witaj i powodzenia :)

przejrzyj poprzednie strony w tym wątku, trochę poleconych/odradzonych ekip już się tam przewinęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich przed, po i w trakcie budowy. Dąłączam do grupy w trakcie (staram się przebrnąć przez papierologię). Czy bylibyście tak mili i podzielili się sprawdzonymi kontaktami z ekipami budowlanymi (interesuje mnie każdy etap budowy). Niestety nikt z na

 

s

ych znajomych się nie buduje i nie ma z kim pogadać:oops:

 

Witam mogę polecić co budował u mnie 2006r

tel. 696 978 477

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tak naprawdę polecić tylko p. Sławka z Tynkmax (tynki i wylewki).

Kolesia od poddasza też, tyle, że najtańszyi to on nie jest...

 

Pana Sławka odradzam osobom, które mają małe domy- nam z racji małego metrażu policzył wszystko razy dwa, bo stwierdził, że do małego domu, to mu się nie opłaca przyjeżdzać. Powiedział, że lepiej, żeby pracownicy w domu siedzieli, niż robili taki mały metrażowo dom:)) ( W sumie metraż tynków wychodzi ok 150m2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jojka: 150m2 to faktycznie malućko... Czy aby nie za mało? U mnie, przy domku o pow. użytkowej 113m2 wyszło powierzchni do otynkowania (bez sufitów) prawie 330m2! Faktem, że mam na poddaszu ściany murowane, więc je też trzeba "objechać", ale mimo wszystko powinno być chyba więcej. Jaki masz domek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rów?? A gdzie Wy tam rów macie :o Kilka razy próbowaliśmy Was złapać na budowie i zajeżdżaliśmy tam (niestety bez rezultatów) i jakoś nigdy o żaden rów nie zawadziliśmy :lol:

My z kolei z wodą mamy taki ból, że mieliśmy nagranego już instalatora, który miał nam przyłącz wykonać kopę lat świetlnych temu, ale od czasu jego wizyty i oględzin ani widu, ani słychu... Dobrze, że kasiory nie dostał żadnej, to przynajmniej stratni finansowo nie jesteśmy ;) Niestety, musimy znów kręcić się za wykonawcą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jojka: 150m2 to faktycznie malućko... Czy aby nie za mało? U mnie, przy domku o pow. użytkowej 113m2 wyszło powierzchni do otynkowania (bez sufitów) prawie 330m2! Faktem, że mam na poddaszu ściany murowane, więc je też trzeba "objechać", ale mimo wszystko powinno być chyba więcej. Jaki masz domek?

 

no tak, w sumie mało, ale to dlatego, że remontujemy stary budynek.Powierzchni użytkowej mamy ze 120m2, z czego całe poddasze będzie z KG. A na dole, łazienkę też mamy z płyt. W sumie wyjdzie max. 200m. Znalazłam nową ekipę, w sobote mają wpaść obejrzeć, czy się za to wezmą. Mam nadzieje,że tak, bo mam już dosyć szukania kogoś, kto się tego podejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...