Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

Beata: chodzi o stan developerski, czy stan surowy? Jeśli to pierwsze, to grosze i jeśli ekipa sprawdzona, to bym brał. Za SSO to taka cena z górnej półki i ekipa musi się na prawdę nieźle wykazać, aby zarobić te 47 koła. Mnie na tyle skasowała ekipa za SSZ z docelowym dachem, oszkleniem i ściankami działowymi na górze murowanymi zamiast G-K. Przy czym miałem fundamenty z bloczków, ale ławy, chudziak i strop były lane z gruchy.

Co do ekipy to poleciłbym moją, ale nie wiem, co obecnie robią ;) W niedzielę będę się widział z szefem ekipy, to zapytam. Kiedy chcesz zaczynać?

 

Witam

Również poszukuję ekipy budowlanej, chciałabym zacząć w okolicach kwietnia tego roku. Jak masz jakiś namiar to poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a mozna poprosic o namiary na ten workowany groszek? niedlugo nam sie skonczy pierwsza nieudana partia niestety, wiec na koncowke zimy by sie dobry przydal

 

PHU BENBUD

Teresin, ul. Wiśniowa 30

046 861-30-01, kom: 606 238 357

 

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Teresin%2C+Wi%B6niowa+30&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=29&y=5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozna poprosic o namiary na ten workowany groszek? niedlugo nam sie skonczy pierwsza nieudana partia niestety, wiec na koncowke zimy by sie dobry przydal

 

PHU BENBUD

Teresin, ul. Wiśniowa 30

046 861-30-01, kom: 606 238 357

 

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Teresin%2C+Wi%B6niowa+30&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=29&y=5

 

dzieki za namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - skład w Kampinosie ma b. dobre ceny, zwłaszcza na Porotherm Wienerbergera :) Nikt w okolicy ich nie przebije. Co do reszty, to w zasadzie w normie - brałem od nich cement i papę termozgrzewalną, oraz trochę styropianu i takie tam duperele.

Aczkolwiek większość materiałów załatwiałem w Sir-Budzie poprzez internet (kontaktowałem się z niejakim Sylwestrem Cieślakiem). Tylko, że jeśli to do Sochaczewa, to transport (z Błonia) trochę drogo wyjdzie :/ Może się okazać, że skórka nie warta wyprawki.

W Sochaczewie też jest kilka składów (w ok. Al. 600-lecia w pobliżu Bierdonki, czy jakoś tak), lub w ok. ronda na Żyrardów. Sorka, ale dokładnych adresów nie podam.

Jeśli chodzi o drewno, to polecam wizytę w Jaktorowie - tam operuje koleś, który zwozi drewno z ok. Podlasia - ceny ma bardzo konkurencyjne (za drewno impregnowane zanurzeniowo bierze tyle, co w innych składach za nieimpregnowane).

 

A propos drewna, to ostało mnie się trochę kantówek (będzie ze 2 kubiki) w całkiem niezłym stanie - trochę gwoździ do wyjęcia. Długości belek od 6m (2-3 szt.) do ok. 2-3m. Wymiar: 12x8. Mogę tanio odsprzedać, bo inaczej pójdą na paliwo dla kozy :> Transport własny.

Przypomnę jeszcze, że mam po nieco ponad 1 palecie pustaków Leier Thermopor 25cm i 11,5cm, oraz stemple cięte do długości ok 2,6m (funkel nówki - tylko raz śmigane, jeszcze żywiczne!!!) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a powiedzcie gdzie w okolicy warto kupować materiały budowlane. Który skład polecacie? Przymierzmy się co cegieł, cementu i takich tam pierdołek ...:D

 

z sochaczewa polecam budomat

http://www.zumi.pl/1265050,Budomat_Matusiak-Szafaryn_S.J.,Sochaczew,firma.html

 

bralismy u nich sporo rzeczy i to dosyć "grubych" (np. cegłę, wełnę mineralną) - niezłe ceny, dobra obsługa, dostawa w uzgodnionym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jojka: 150m2 to faktycznie malućko... Czy aby nie za mało? U mnie, przy domku o pow. użytkowej 113m2 wyszło powierzchni do otynkowania (bez sufitów) prawie 330m2! Faktem, że mam na poddaszu ściany murowane, więc je też trzeba "objechać", ale mimo wszystko powinno być chyba więcej. Jaki masz domek?

 

no tak, w sumie mało, ale to dlatego, że remontujemy stary budynek.Powierzchni użytkowej mamy ze 120m2, z czego całe poddasze będzie z KG. A na dole, łazienkę też mamy z płyt. W sumie wyjdzie max. 200m. Znalazłam nową ekipę, w sobote mają wpaść obejrzeć, czy się za to wezmą. Mam nadzieje,że tak, bo mam już dosyć szukania kogoś, kto się tego podejmie.

 

Mąż Pani się pochwalił, że znalazła naszą firmę Pani na forum Muratora -> grupa Sochaczew i okolice. Byliśmy na Państwa budowie, wyceniliśmy, tak jak uzgodniliśmy czekamy na kontakt co do terminu rozpoczęcia prac. tynki na gotowo oddamy zrobione w ciągu 3 dni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a powiedzcie gdzie w okolicy warto kupować materiały budowlane. Który skład polecacie? Przymierzmy się co cegieł, cementu i takich tam pierdołek ...:D

 

Jeżeli chodzi np. o parapety zewnętrzne, kleje, płyty G-K, siatki itp itd to polecam firmę na ul. Mostowej 11 - Damex. Ceny mają bardzo dobre i transport gratis. tel. 863-31-40 lub 608 487 527 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a parapety wewnetrzne? macie jakies sprawdzone juz?

 

U mnie w jadalni i salonie mamy parapety granitowe z tego samego materiału co kominek. Są piękne, ale niestety dość drogie, 1 szt. około 1tyś.

W pozostałych pomieszczeniach parapety są z konglomeratu, wyglądają też naprawdę ładnie, niczym z kamienia :D Te parapety kupowaliśmy w firmie Korona -> http://www.korona2003.pgrs.pl/ którą mogę zdecydowanie polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos parapetów wewnętrznych, to my chcemy parapety ze sztucznego marmuru. Myślimy, żeby wziąć z tej firmy, z której braliśmy okna. Cenowo nie powalają: ok. 70 zł od metra za 30cm parapet.

Sztuczny marmur to taki w sumie ni pies, ni wydra, ale wygląda bardzo ciekawie i o delikatnym wzorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...