Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

coooooooooo potzebujecie gruzu?a jak prosiłam zeby ktos wziął to nie było chetnych,qrde 10 ciezarowek wywiozłam

Yyyyy... A kiedy prosiłaś, bo nie widziałem? :o Kurde, jakbyś zaczekała z tą wywózką, to bym wziął z chęcią! A i ninjacorps by też wspomogli.

Szkoda, że nie widziałem :(

 

Edit: znalazłem te Twoje anonse. Niestety, w tym czasie, gdy chciałaś się tego pozbyć, to myśmy jeszcze w Zakopanem mieszkali i nawet nie było planów co do zakupu działki :/ Już pomijam fakt, że pisałaś wonczas w grupie nadarzyńsko-grodziskiej :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

coooooooooo potzebujecie gruzu?a jak prosiłam zeby ktos wziął to nie było chetnych,qrde 10 ciezarowek wywiozłam

Yyyyy... A kiedy prosiłaś, bo nie widziałem? :o Kurde, jakbyś zaczekała z tą wywózką, to bym wziął z chęcią! A i ninjacorps by też wspomogli.

Szkoda, że nie widziałem :(

 

Edit: znalazłem te Twoje anonse. Niestety, w tym czasie, gdy chciałaś się tego pozbyć, to myśmy jeszcze w Zakopanem mieszkali i nawet nie było planów co do zakupu działki :/ Już pomijam fakt, że pisałaś wonczas w grupie nadarzyńsko-grodziskiej :p

 

 

 

Ło matko, Marinezio - taka okazja, cholerka...

Może będziemy walić ogłoszenia "przyjmę gruz"???? Jestem chętna na podzielenie się kosztem transportu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie z mojej strony chwilowo nieaktualne ;) dziś przypadkiem przejeżdżałem przez Teresin, gdzie właśnie rozbierali pozostałości po jakimś budynku i "dostałem" dwie wywroty gruzu za 150 zeta ;) a jak szukałem po firmach to wychodziło z transportem około 800 zeta za 30 ton (czyli jedna wywrota). Także dziś jakaś promocja mi się trafiła ;) nie wiem na ile nam to starczy, ale jakby co to się przypomnę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jesteśmy tu nowi...:)

Zaczynamy budować w połowie kwietnia, projekt Ala, w gminie Nowa Sucha.

http://www.domus.wroc.pl/projekt1.html?id=74&flip=

czy ktoś buduje w okolicy podobny projekt?

ekipę budowlaną mamy z Kaszub, szukamy dla nich kontenera (kupno lub wypożyczenie), nie możemy nic znaleźć w okolicy. może ktoś z Was coś wie na ten temat?

pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jesteśmy tu nowi...:)

Zaczynamy budować w połowie kwietnia, projekt Ala, w gminie Nowa Sucha.

http://www.domus.wroc.pl/projekt1.html?id=74&flip=

czy ktoś buduje w okolicy podobny projekt?

ekipę budowlaną mamy z Kaszub, szukamy dla nich kontenera (kupno lub wypożyczenie), nie możemy nic znaleźć w okolicy. może ktoś z Was coś wie na ten temat?

pozdrawiamy :)

Witamy w grupie :) Skąd macie ekipę dokładnie, bo ja pochodzę z m. bardzo blisko Kaszub położonej ;)

 

Przy trasie poznańskiej w m. Paprotnia jest dystrybutor domków kempingowych. Może tam coś znajdziecie. Jakieś budy kempingowe sprzedają też w pobliżu Błonia, też przy trasie poznańskiej, ale tu z kolei jakość może być kiepska (stare używki).

Ja na Waszym miejscu zastanowiłbym się nad wynajęciem kwatery u okolicznych tubylców ;) Taniej powinno wyjść.

 

Pozdrawiamy i życzymy ogromu samozaparcia i determinacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w grupie :) Skąd macie ekipę dokładnie, bo ja pochodzę z m. bardzo blisko Kaszub położonej ;)

 

Przy trasie poznańskiej w m. Paprotnia jest dystrybutor domków kempingowych. Może tam coś znajdziecie. Jakieś budy kempingowe sprzedają też w pobliżu Błonia, też przy trasie poznańskiej, ale tu z kolei jakość może być kiepska (stare używki).

Ja na Waszym miejscu zastanowiłbym się nad wynajęciem kwatery u okolicznych tubylców ;) Taniej powinno wyjść.

 

Pozdrawiamy i życzymy ogromu samozaparcia i determinacji :)

 

Dziękujemy bardzo :lol:

a ekipę mamy z Luzina....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

Deski to i ja chętnie odkupię, zresztą jak coś komuś jeszcze zostało to dajcie znać - może zalega na podwórku

 

Ps. W Jaktorowie nie sprzedają już drewna... echhh no chyba, że dodzwoniłam się nie do tego kolesia (wygrzebałam w necie taki 46 856 41 11 drewmet)... jak macie kogoś innego z tanią deską to poproszę ładnie ....:D

 

Na razie najtaniej wychodzi na Mokasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zostało parę paczek wełny 5 cm i krążek taśmy dylatacyjnej do wylewek - chętnie się pozbędę.

Deski wprawdzie mam, ale chyba je zostawię - na wsi zawsze się przydadzą...

 

Czy coś jeszcze zostało? Hmmm - musiałabym się rozejrzeć po sąsiadowej stodole :wink:

 

Aha - chyba jeszcze trochę kształtek z kanalizy się pałęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie czy ktoś chciałby pozbyć się stempli i desek po budowie???

Chętnie odkupię...

 

Witam

 

Mam do sprzedania stemple (2,90cm) oraz deski (ok. 4m3), a także kilka krokwi, paletę Plecewickiego MAX-a i bloczka fundamentowego (niestety za dużo zamówiłem) które zostały po budowie mojego domku w okolicach Nowej Suchej (koło Sochaczewa). Towar do odbioru własnego ode mnie z działki.

 

Cena oczywiście do uzgodnienia !!!

 

Jeśli ktoś będzie zainteresowany podam nr telefonu, aby uzgodnić szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...