Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja dopiero w maju zaczynam przygodę z budowaniem, ale już troszkę materiału zgromadziłem.

Jeżeli chodzi o bloczek fundamentowy i terivę to polecam producenta z Wituszy koło Kiernozi (kawałek za Giżycami). Taniej w okolicy nie znalazłem.

Myślę, że będę tu zaglądał, bo miło i sporo się można dowiedzieć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczów, kupiłem działkę w Sochaczewie, to teraz trzeba ją ogrodzić :) może macie namiary na siatkę ogrodzeniową w dobrej cenie?

 

Dobre ceny ma Pan na targowicy na wypalenisku - jest producentem. Polecam.

Hmm... Ja tak trochę niekumaty w topografii Sochaczewa, a też potrzebuję siateczki oraz palików do ogrodzonka, więc poprosiłbym o jakieś szczegóły dot. lokalizacji tegoż producenta, co łaska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już parę osób potwierdziło mi, że facecik z targowicy na Wypalenisku ma dobre ceny, nawet udało mi się zdobyć namiary na niego: http://www.ralp.com.pl/ tel: 606-144-619

 

Martinezio: Wypalenisko to okolice ulicy Trojanowskiej, jadąc od centrum miasta po lewej stronie masz cmentarz, a targowica ( rynek handlowy ) będzie około 1,5km po prawej stronie. Facecik przyjeżdża we wtorki ok 06-06.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Waszą Grupę Budujacą i przepraszam za spam ale....

 

"SOS!!!! 14 kwietnia b.r. w Wągrodnie /Piaseczno spalił się doszczętnie dach domu, naszych weterynarzy i sąsiadów. Przeprowadzając się pod Piaseczno nawet nie sądziliśmy, że spotkamy tu tak miłych i życzliwych ludzi, którzy wspaniale potrafią pomagać naszym czworonogom.Teraz sami potrzebują pomocy! Liczy się każda złotówka.

 

My wszyscy, którzy ich znamy prosimy o pomoc dla nich!"

 

http://pogorzelcy.sos.pl/

 

 

Wątek: http://forum.muratordom.pl/piaseczno-i-okolice,t2135-12540.htm

17 Kwiecień 2009 12:25 Temat postu: SOS!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat na razie nie aktualny, dzieki Martinezio moj maz przypomnial sobie ze ma w Teresinie znajomego, ktory nam wczoraj pozyczyl. Najwyzej zorientujemy sie czy pozniej nie beda potrzebne budowalancom i dam znac. Dzieki za checi, jakby co to wiem gdzie szukac :)

 

pewnie podpisywaliscie umowy z hydraulikiem, wykonawcom dachu, wykonanie elewacji zewn., tynkow itp itd? bardzo bym prosila o przysłanie jakis drukow/wzorow na maila [email protected]

 

Dzięki ! Kontakt na pewno się przyda (poproszę nr tel) ale najpierw miurarze... :D

 

ja moge polecic p. Skomiała z Łowicza - wlasnie w tym tygodniu beda kladli strop u nas. w pracy jest dokladny (tfu tfu nie zapeszyc); czasami nie bylo mu na reke, jak chcielismy by nam cos bardzo szczegolowo zrobil, ale robil. sasiedzi ktorzy sie tez buduja mowia, ze mamy fundamenty wykonane "urzedowo". No w koncu fundamenty sa najwazniejsze! Znajoma kierownik budowy tez nie ma z nim problemow. Smiac mi sie chce bo wylapal i powiedzial o takim malym szczegoliku, jak przedluzenie troszke sciany w rogu domku, bym mogla sobie pozniej karnisz na firanke zmiescic :) ja o tym nie pomyslalam:)

jak bedziesz zainteresowana daj znac na p.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów (pierwszy post wiec należy się ładnie przywitać z grupą ;) ),

 

Przygotowuję się do remontu dachu (wymiana konstrukcji oraz poszycia) i w związku z potrzebuję namiary na solidnych fachowców zajmujących się konstrukcjami oraz poszyciem dachów. Najlepiej z okolic Sochaczewa.

 

Wiem, że temat już nie raz wałkowany i odgrzewany, ale wiecie czas biegnie a ludzie się zmieniają ...

 

Proszę wszystkich, którzy w ostatnim czasie mieli do czynienia z rozsądnymi fachowcami o odzew.

 

 

Pozdrawiam,

Witek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My chyba niedługo będziemy się chcieli pozbyć naszego. Co prawda jego stan jest już na wykończeniu (przeżył ładnych parę budów, co nie Coobah? ;)), ale może jak się go podobija jakimiś gwoździkami, to jeszcze sobie na kilku postoi...

Tylko ciężki, skubaniec, więc trzeba go transportować na jakiejś lepsiejszej przyczepce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...